Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
3. únor 2010
Ahojky holky
Tak jsem dneska byla se zádama prokřupal napravil a záda už vypadají o dost lépe než když jsem tam byla poprvé už jen klasické blokace tak jsem ráda a na kontrolu cca květen/červen to si mám ješte zavolat.
Potkaly jsme se s Luckou 😉
Luci ty trička jsou super určite je užijeme Děkuji - už se perou a ty lacláčky malému vyzkouším. Až bude trochu slušnejší počasí tak na pul dne zajedeme.

Alči no včera fičák hnus, děkuji za pochvalu naši rodinky 😃
je mi to moc líto to s tvou kamarádkou.

Luci to musím bráchovy říct bude mít radost 😃 😃 😃 😃
ninus81
3. únor 2010
http://www.reknitosmilkou.cz/index.php?hash=101... kdyby někdo chtěl at dá hlásek 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mispuli
3. únor 2010
nini nám se ta souprava taky líbí,využijeme jí ,jEN se neboj 😉 ,ta mikinkla je sice psaná 74,ale míša jí nosila ještě v roce a půl,byla ještě po hozíkovi a měli jsme ji moc rádi,je krásně teploučká a na zip 😉
adricc
3. únor 2010
ninus mas ho tam 😃 adamek spi domik cuci na telku a ja vytrela mam strasnej strach co stoho vyjde ani nevim kdy si mam volat jdu ji zkusit zavolat a zeptat se
tara78
3. únor 2010
Nin máš tam i hlas od nás 😉
Venku je teda hnus, do toho nejdu, půjdeme teda bojovat se spánkem do postele :-p
ninus81
3. únor 2010
Adri tak do Dr volala jsi snad to bude OK
Holky za hlásky děkuji 😃 😃 😃 😃 😃
My taky dneska ven nepujdeme do toho hnusu se mi nechce tak pak pujdeme taky do postele a ani nebudeme muset bojovat naštestí usne jak doma tak venku 😉
adricc
3. únor 2010
tak jsem se trochu strapnilla volala jsem k ty fialovy a zeptala jsem se kdy budou vysledky takze zejtra neco bude a pak se ji ptam na co vsechno mu tu krev brali a ona mi zacala rikat na co vsechno a ja stejne nevim na co 😃 se v tom nevyznam ale pochopila jsem ze celkovy vysetreni a na ty alergie mam hruzu aby to nebylo jeste neco jinyho 😞 no nic
sayastautor
3. únor 2010
ahojky holky,
nin,mas hlas.

tak to julca mi spi na balkone 🙂
ninus81
3. únor 2010
u nás se taky spinká oba Honzíkové 😃 😃 😃 😃
sayastautor
3. únor 2010
u nas se eda prave probudil a julca stale spi 😃
mikesova25
3. únor 2010
u nás se spinká x-) místo mě si šel s malým lehnout táta a spí oba jak dudci 😃

zuzi manžel je vodnář, dokonce má narozeniny už tuhle neděli bude mu 34, to už je hrozný a v pátek máme výročí 10 let spolu, ach jo toto letí
mikesova25
3. únor 2010
téda žeje to hrozný povídá manžel, mě přijde věk normální, každýmu je tolik na kolik se cítí nebo ne??? 😃 😃 😃
ninus81
3. únor 2010
Zdeni přesně tak já se občas cítím na 60 a občas tak z bídou na 15 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
3. únor 2010
ahojky ženy 😃 😃 dneska Naty zlaté mimi..jako dříve..papáme, spinkáme.. prdíky nejsou ten gel flatulin je super. koukala jsem ten bepanthen stojí cca 2OOkč :-p
alčo je mi líto co se stalo kamarádce... to je hnus co se tu děje.. a doktrům s enikdy nic nestane.
Zdeni taky máš doma vodnáře?? to je dílo, co??
anny84
3. únor 2010
Tak my jsme nakonec ven vyrazili okolo 13h, a bylo uz pekne, i chvilkami prokukovalo slunicko x-) coz byla nadhera.
Ja uz se tak tesim na jaro 🙂

Nin, tak to je dobre, ze to mas uz dobry 😉
A mas hlasek, ze rajskou 😃 😃 😃

Adri, snad to bude vsechno v poradku, bud klidna 😉
ninus81
3. únor 2010
tak koukám tady je to dneska nějaké zamrzlé 😃 😃
mikesova25
3. únor 2010
už jsem tu,byla jsem za tchýní na drbech 😃 😃 😃

jj mám doma vodnáře a je to dílo :-N

holky můj malej miláček už spinkááááááááááááááááááá hurrrrrááááááááááááááááááááááá 😎 x-)
já mám takovou radost, taky mě to stálo úsilí ho utahat,ale podařilo se 🙂
saarcik77
3. únor 2010
ahojky.. je tu mrtvo... my taky spinkáme 😃 😃 😃 😃 😃 😃 po koupání ani nedopila flašku a od půl 8 děláme hájííííííííííí
no vodnáři jsou dílo, zdeni..
evulebobule
3. únor 2010
zdeni: šikulka,tak vidíš, nakonec se zadařilo 🙂
sayastautor
3. únor 2010
tak to u nas uz se taky skoro spalo, ale kdyz je doma eda, tak neni moc ohleduplny, tudiz se julca vzbudila a je na dece. eda jeste urazeny ze jsem si dovolila rict at ztlumi tv 8-(
ninus81
3. únor 2010
tak u nás se taky spinká od půl osmé 😃 😃 ale to není div
Já čumím na MMB a slintám nad kalhotama od NEXTU 😞 😞 😞 😞 😞
evulebobule
3. únor 2010
nin: 😃 hoď odkaz ať se pokochám

sandři:tak ať si nechá TV nahlas a pak uspává Jůlinku a je to ]-(
saarcik77
3. únor 2010
nin ukaž ty mokré kalhoty????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
3. únor 2010
ten pan co tu s nama bydli me sere cim dal vic
mikesova25
3. únor 2010
nin pro sebe nebo pro malýho?

já jsem si teď koupila od nextu rifle pro sebe a musím říct, to je kvalita a jak krásně sedí i velikost jsem riskla a je mi i když příště až budu objednávat tak o číslo menší,ale tyhle taky unosím 😎

já si dělám tousty, dostala jsem na ně chuť a čajíček s rumem 😃

venoušek už je v ložnici a spinká tvrdě,ani televizi jsem mu nepustila,tak doufám že mu to vydrží
saarcik77
3. únor 2010
koukám že ty chlapy jsou všichni stejní :-p jarda taky nebera extra ohledy na Natalinku... a když pláče, tak jen volá ..řve ti tady dítě :-S :-S :-o
saarcik77
3. únor 2010
san ten pán u kterého bydlím mě sere už 13let 😃 😃 😃
sayastautor
3. únor 2010
sari,ten muj taky. rve ti tady mimino. bych ho majzla nejradsi necim po palici
saarcik77
3. únor 2010
ZDENI..kalhoty pro tebe je snadné objednávat..jis jako lunt..horší je to s námi boubelkami 😃 😃 😃 to je risk si něco objednat bez zkoušení

Začni psát odpověď...

Odešli