• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky
Tak jsem dneska byla se zádama prokřupal napravil a záda už vypadají o dost lépe než když jsem tam byla poprvé už jen klasické blokace tak jsem ráda a na kontrolu cca květen/červen to si mám ješte zavolat.
Potkaly jsme se s Luckou :wink:
Luci ty trička jsou super určite je užijeme Děkuji - už se perou a ty lacláčky malému vyzkouším. Až bude trochu slušnejší počasí tak na pul dne zajedeme.

Alči no včera fičák hnus, děkuji za pochvalu naši rodinky :grinning:
je mi to moc líto to s tvou kamarádkou.

Luci to musím bráchovy říct bude mít radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini nám se ta souprava taky líbí,využijeme jí ,jEN se neboj :wink: ,ta mikinkla je sice psaná 74,ale míša jí nosila ještě v roce a půl,byla ještě po hozíkovi a měli jsme ji moc rádi,je krásně teploučká a na zip :wink:
3. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus mas ho tam :grinning: adamek spi domik cuci na telku a ja vytrela mam strasnej strach co stoho vyjde ani nevim kdy si mam volat jdu ji zkusit zavolat a zeptat se
3. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin máš tam i hlas od nás :wink:
Venku je teda hnus, do toho nejdu, půjdeme teda bojovat se spánkem do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri tak do Dr volala jsi snad to bude OK
Holky za hlásky děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My taky dneska ven nepujdeme do toho hnusu se mi nechce tak pak pujdeme taky do postele a ani nebudeme muset bojovat naštestí usne jak doma tak venku :wink:
3. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se trochu strapnilla volala jsem k ty fialovy a zeptala jsem se kdy budou vysledky takze zejtra neco bude a pak se ji ptam na co vsechno mu tu krev brali a ona mi zacala rikat na co vsechno a ja stejne nevim na co :grinning: se v tom nevyznam ale pochopila jsem ze celkovy vysetreni a na ty alergie mam hruzu aby to nebylo jeste neco jinyho :frowning2: no nic
3. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
nin,mas hlas.

tak to julca mi spi na balkone :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky spinká oba Honzíkové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas se eda prave probudil a julca stale spi :grinning:
3. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinká :dizzy_face: místo mě si šel s malým lehnout táta a spí oba jak dudci :grinning:

zuzi manžel je vodnář, dokonce má narozeniny už tuhle neděli bude mu 34, to už je hrozný a v pátek máme výročí 10 let spolu, ach jo toto letí
3. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda žeje to hrozný povídá manžel, mě přijde věk normální, každýmu je tolik na kolik se cítí nebo ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni přesně tak já se občas cítím na 60 a občas tak z bídou na 15 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: dneska Naty zlaté mimi..jako dříve..papáme, spinkáme.. prdíky nejsou ten gel flatulin je super. koukala jsem ten bepanthen stojí cca 2OOkč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alčo je mi líto co se stalo kamarádce... to je hnus co se tu děje.. a doktrům s enikdy nic nestane.
Zdeni taky máš doma vodnáře?? to je dílo, co??
3. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme nakonec ven vyrazili okolo 13h, a bylo uz pekne, i chvilkami prokukovalo slunicko :dizzy_face: coz byla nadhera.
Ja uz se tak tesim na jaro :slight_smile:

Nin, tak to je dobre, ze to mas uz dobry :wink:
A mas hlasek, ze rajskou :grinning: :grinning: :grinning:

Adri, snad to bude vsechno v poradku, bud klidna :wink:
3. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám tady je to dneska nějaké zamrzlé :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu,byla jsem za tchýní na drbech :grinning: :grinning: :grinning:

jj mám doma vodnáře a je to dílo :sweat_smile:

holky můj malej miláček už spinkááááááááááááááááááá hurrrrrááááááááááááááááááááááá :sunglasses: :dizzy_face:
já mám takovou radost, taky mě to stálo úsilí ho utahat,ale podařilo se :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. je tu mrtvo... my taky spinkáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po koupání ani nedopila flašku a od půl 8 děláme hájííííííííííí
no vodnáři jsou dílo, zdeni..
3. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: šikulka,tak vidíš, nakonec se zadařilo :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to u nas uz se taky skoro spalo, ale kdyz je doma eda, tak neni moc ohleduplny, tudiz se julca vzbudila a je na dece. eda jeste urazeny ze jsem si dovolila rict at ztlumi tv :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se taky spinká od půl osmé :grinning: :grinning: ale to není div
Já čumím na MMB a slintám nad kalhotama od NEXTU :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: hoď odkaz ať se pokochám

sandři:tak ať si nechá TV nahlas a pak uspává Jůlinku a je to :angry:
3. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ukaž ty mokré kalhoty????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten pan co tu s nama bydli me sere cim dal vic
3. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin pro sebe nebo pro malýho?

já jsem si teď koupila od nextu rifle pro sebe a musím říct, to je kvalita a jak krásně sedí i velikost jsem riskla a je mi i když příště až budu objednávat tak o číslo menší,ale tyhle taky unosím :sunglasses:

já si dělám tousty, dostala jsem na ně chuť a čajíček s rumem :grinning:

venoušek už je v ložnici a spinká tvrdě,ani televizi jsem mu nepustila,tak doufám že mu to vydrží
3. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že ty chlapy jsou všichni stejní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jarda taky nebera extra ohledy na Natalinku... a když pláče, tak jen volá ..řve ti tady dítě :confounded: :confounded: :astonished:
3. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ten pán u kterého bydlím mě sere už 13let :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,ten muj taky. rve ti tady mimino. bych ho majzla nejradsi necim po palici
3. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI..kalhoty pro tebe je snadné objednávat..jis jako lunt..horší je to s námi boubelkami :grinning: :grinning: :grinning: to je risk si něco objednat bez zkoušení
3. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek