• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: to jo, to by si užil. Musí si počkat na jinou nevěstu. :grinning:
10. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak jako u vás to řeší taťkovo pes - já si jen nedokážu představit našeho Rexe a polštář to by musel být MEGA polštář :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak se mi povedlo zlanařit známého co dělá nádherný fotky a pokud to vyjde za 14 dní mě nafotí těhu fotky abych měla na památku dorazí za mnou z ČB když nemůžu moc trajdat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Snad to vyjde a já budu za 14 dní ještě 2 v 1 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je bezva. Ty fotky se mi taky líbí. Jsem zvědavá, jak to dopadne a doufám, že se pochlubíš.
10. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evul: jsem taky ráda že jsem ho dohnala snad to vyjde samozdřejmě se pak pochlubím :wink: :wink:
10. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to se budu moc těšit.
10. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a zase skončila Ordinace :confounded: :confounded: :confounded:
10. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko,
Nin, tak to se mas s tema fotkama :wink: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,san,co tak brzy?
11. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale, manza ma ranni a me uz se bez nej nejak nechtelo usnout :sweat_smile:

dneska mam kontrolu, tak jsem zvedava copak povi :slight_smile:.
11. bře 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vcera me manza rozesmal, videl 14 dni stary mimco u kolegy a hned mi psal sms, ze ho videl, ty jo, to je prtous a ze je to docela roztomily :grinning:
Videl poprve tak male mimco na zivo, tak se mi ta reakce strasne libila :slight_smile:.
11. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo,já bych ještě spala,ale pincezna se rozhodla v půl sedmý vstávat :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsme museli,přidal se k ní Honzis,že chce napít,tak už se fakt nedalo nic jinýho dělat,bejt to na mě,tak spíme nejmíň o hodinu dýl.
A to počkej,až se bude chlubit s vlastním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Přeju ti,ať kontrola dopadne dobře a ať tedy prubnete ten úplněk :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju, ale popravde mam pocit ze uz na nas nezabere nic :grinning:. No, je kdyztak jeste par dni do terminu cas, ale kdyby mi uz 14 dni nerikali ze do tydne 100% porodim, tak je to lepsi :sweat_smile:.
11. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To oni se jistěj dopředu,co kdyby náhodou :sweat_smile: ,aby pak mohli říct:"my vám to říkali" :dizzy_face: ,no a když to nebude dřív,tak tě budou chválit,jaký jsi ukázkový těhotenství,že jsi vydržela až do konce :dizzy_face:
11. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by stacilo kdyby rekli ze jsem pripravena, ale oni mi naslibujou jak brzo porodim a ja od ty doby kazdej den jen sleduju kde me co pichne, jestli je to ono a usinam s tim, co kdyz mi praskne voda v posteli :sweat_smile:
jsem zvedava kdy to klapne, nerada bych prenasela :grinning:
11. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se nam v breznovkach jen za noc narodili 2 holcicky. ja chci taky :dizzy_face:
11. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ranní ptáčata :slight_smile:
my jsme dneska taky vstávali v půl sedmý ale ráno musíme zkouknout na pc "Pingu" tučňáka a pak teprve můžu já listovat svoje stránky :grinning:
sandruš mě to křešnička povídal od 33 tt že jsem otevřená na 2 prsty a že když se uvidíme za týden tak to bude zázrak a já byla ještě ve 38 tt otevřená na 2 prsty a stále čekala,ale už v porodnici :dizzy_face:
neboj taky se dočkáš a už to bude brzo :wink:
já budu dneska balit věci a pak pojedeme směr morava,vůbec se mi tam nechce a navíc nám zařídili pohřeb až v 15 h. odpoledne zítra,tak dlouho :frowning2: vůbec nevím jak to zvládne Vašíček
11. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, budu na vas moc myslet :pensive: . Drz se :cry: :frowning2:

Kdyz me to rekla i Braunova i primar v porodce. ty me videli v patek a rekli ze behem vikendu urcite. tak ze by se tolik dr spletlo? nebo si z nich, nas vsech, dela mala jen srandu :grinning:
11. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,budeme na vás myslet,Vašík to určitě zvládne,je moc šikovnej.Pingu byl u nás taky jednu dobu favorit,teď vede Jak to chodí u hrochů,Maxipes Fík,Křemlajs s Vochomůrkou a nejvíc asi Ošklivé káčátko :dizzy_face: :dizzy_face: ,
San. malá má holt smysl pro humor už od prenatálního věku :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem zvědavá s jakýma zprávičkama příjde Katul
11. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kata jde az ve ctvrtek :wink:. ale taky jsem zvedava moc a moc ji drzim palecky :slight_smile:
to nevim po kom je mala tak ftipna :grinning:. Po me urcite ne, asi po tatinkovi :grinning:

ja uz se taky tesim az budu koukat na pohadky :dizzy_face: . myslim ze to se s manzou budem predhanet :grinning:. Oba je milujem :grinning:
11. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nějaký popletený dny,myslela jsem ,že už je čtvrtek :fearful: :fearful:
11. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :wink: :wink:
Zdeni také na tebe budeme myslet a drž se :wink: :wink:
11. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé mě už skočil další týden - to mě vždycky poteší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska je drahý doma tak tu asi moc nebudu - potřebuji do Písku tak si asi uděláme dopolední výlet do Tesca (snad to zvládnu ) a to ještě musím vyzvednout v Písku v Oplu - náhradní klíč k našemu autíčku už je tam 3 týdny objednaný :frowning2: :frowning2: :frowning2: takovou dardu za něj holky přes 1600,- (to by bylo hadříků na malýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
11. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak na to koukám já jsem dneska 34tt a zítra to bude 34+1 tt ( tak to už je 35tt ) že jo holky nebo se mýlím já jsem dneska uplně mimo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
11. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tady je hnusně,sněží,mokro,blé...asi až malá usne,tak si s ní půjdu chvíli dáchnout,nějak se mi nechce nic dělat,ještě že nemusím vařit ten obed
11. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si zase pustila mamma mia,abych se aspoň trošku zahřála,já bych tak letěla někam za teplem a sluníčkem :sweat_smile: ,už se těším na léto,až pojedeme k moři,I hope :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: v Tescu mají nádherný věcičky,moc se mi líbí.
11. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj!
Zdeni drž se..
Nojo Nin, dneska už sme na mateřské :grinning: Díky za gratulace.
Jinak taky jedu do Písku, ale až odpoledne, máme dnes kurzík, budem probírat 2. dobu porodní, tak sem tedy zvědavá, co se dozvím..
Tedy Sandro, úplněk nic? Budeš asi opravdu vzorně těhulka až do termínu :grinning:
11. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, pocitas to spravne :wink:
ja jsem dnes podle MS 38+5 , takovy krasny den, to by mohlo jit, co :grinning:
No jo, Kresna mi to rikal cely tehu ze jsem ucebnicova tehulka, tak asi musim vydrzet a byt i terminova :grinning:
tak po nakupech, to se mate holky :slight_smile:. ja dneska ukazovala mamce nove ulovky od te kamaradky a od babi co jsme dostali vcera a mam toho dost :slight_smile:. ja budu dokupovat zas az casem, ted mam par tydnu klid :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzko, krasne fotecky :dizzy_face: . brisko mas hezounke, i mi prijde ze neni zas tak veliky :slight_smile:. ale ono abysme se jeste nedivili :grinning:
hale, podle veci bych tipla asi holcicku, tak jsem zvedava co doopravdy vykoukne :grinning:
11. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek