Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
saarcik77
3. únor 2010
jako kdyby jim neřvalo.. ale ten tvůj je ještě mlaďounký, má ještě šanci dostat rozum...u toho mýho už to nehrozí..ten už šanci an rozum propásl... 😃 😃 ale kdyby hi někde rozdávali.. počlu ho tam alespon 10x a ještě bych šla s ním.. mu pomoct aby toho pobral víc 😃 😃 😃
saarcik77
3. únor 2010
jééé nin chceš abychom slintali tayk??
ninus81
3. únor 2010
Zdeni pro malého chci nějaké fešácké Next má nádherný ale některé ty ceny se mi zdají přitažené za vlasy ale josu krásný pujdu brečet do kouta 😃 😃 😃 😃
ninus81
3. únor 2010
To je jasný prece nebudu slintat jen já 😃
klaraemma
3. únor 2010
zdeni - kde sis objednávala rifle??
sayastautor
3. únor 2010
nin,krasny 😉

sari,mlady nemlady, to s tim nema nic spolecnyho. nejaky zaklady by mel mit. a ja po nem zadny zazraky nechci. jsem nastvana zas
evulebobule
3. únor 2010
nin krásný, ty s kšandama a ty modrý kostičkový x-)

tedy holky koukáte někdo na novu? :-o
saarcik77
3. únor 2010
jj evi koukám....to je děs... to jsou chudáci ty lidi
ninus81
3. únor 2010
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30059878&tab=1 já se zamilovala 😃 😃 😃 😃
evulebobule
3. únor 2010
šári to jo, ale zároveň je hrozný, že to nechají zajít až takhle daleko :-o
ninus81
3. únor 2010
Jo jo koukám =-)
mikesova25
3. únor 2010
klárko já si rifle objednala taky na MMB 😃

nin krásný, taky jsme pár těhle kouský měli,kouknu co z toho mám a když tak písnu, spoustu už jsem toho prodala a teď když druhý nebude, tak to prodám asi všechno co stím akorát to zabírá místo |-|
saarcik77
3. únor 2010
san tak to asi měl..ale člověk když nechce, tak s ním nidko nic neudělá.. mluvím za sebe.. ten můj Natalinku ještě ani nepochoval 😞 ..ale vlastně ani járu ne, když bal miminko.. říkal, že se necítí na roli otce ve 23? no a ani v 36 není na otce připravený.. jeho smůla.. on neví o co přichází..jednou v důchodu mu to snad dojde..o co přišel. vidím to teď na chování Járy k němu..člověk nemusí nic říkat ty děti to vycítí
ninus81
3. únor 2010
Zdeni jukni vel.86 a já bych zajela 😉 😉 😉 😉
saarcik77
3. únor 2010
NIN TY JSOU BOMBARĎÁCKÝ 😃 😃 😃 😃
ninus81
3. únor 2010
no jsou dokonalý jako všechno od Nextu já tu značku zbožnuju 😃 😃 😃 jak pro děti tak dospělý ale ty ceny jsou někdy k zblití :-S :-S :-S :-S
ninus81
3. únor 2010
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30166933&tab=2 já už na to nemužu koukat 😎
saarcik77
3. únor 2010
NIN... HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM JÁ NA MMB UŽ MOC RADĚJI NACHODÍM..BYCH TAM NECHALA CELOU MATEŘSKOU 😃 😃 😃 😃
ninus81
3. únor 2010
jo jo MMB je droga 😃 😃 😃
saarcik77
3. únor 2010
tak my stále spinkáme už od půl 8.. celý den je zlatíčko.. prdíky jsou fuč.. jsem dopekla tvarohové záviny..ňamka
u mamky jsem koupila kilo tvarohu za 45 kč tak jsem si udělala radost se závinem.. ale co by na to říkal paní dr. z diabetolg?? by asi neměla velikou radost :-|
saarcik77
3. únor 2010
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&albu...
nin tady odtud nakupuji já a super.. mám od ní tu kombinézku a pro járu jsem objednala mikinu, kalhoty..
sayastautor
3. únor 2010
tak uz se i u nas konecne spi 🙂

ja na mmb radsi nelezu 😃
ninus81
4. únor 2010
Přeji dobré ránko

Šári koukala jsme ta ženská má pěkný věci ale všechno Topolino :-|
Sandři teda to malá usla takhle dlouho??
saarcik77
4. únor 2010
kláááásnéé ráno 😃 my jsme spinkali ob půl 8 do 3 na papu a až v 7.
Sanrři papám ty homeopatika, tak jsem zvědavá jak se rozkojím.. teď ráno jsem kojila, ale stejně řvala hlady, takže následovala 90 flaška.koukal jsem na stránky těch homeopatik, a i pro dětičky jsou tam věcičky, při zoubkách, i na opruzeniny..tak se poradím s dr.a pouřívala bych raději homeop.nin jou to Topolino..i ta zimní komb. je topolino jak jsem vydražila.. už ji mám doma x-) x-)
anny84
4. únor 2010
Dobre ranko 🙂

Jee, Sandri, to jste pomerne ponocovaly :-S
Jako za tu telku bych Edu prizabila ]-( To vis, u vas je vsechno preci jen slyset.

Vcera jsem koukala vecer na tu novu, to bylo neskutecny, ale ty lidi si za to muzou sami, americani holt nepremysli.
sayastautor
4. únor 2010
dobre ranko 🙂
jj,usnula tak dlouho.
sari,tak snad homeopatika zaberou, maji je opravdu snad na vse,premyslim ze je pak koupim juli na zoubky az zase porostou 🙂. a pro sebe je mam v planu az budu odstavovat,ale s tim jsem se rozhodla ze nebudu spechat.
anny84
4. únor 2010
Sandri, a kdy teda chces zacit odstavovat?
sayastautor
4. únor 2010
anny,nejdriv v roce. mozna par mesicu po. pockam jak se situace bude vyvijet u juli. zatim na to neni pripravena. nebudu to hrotit
ninus81
4. únor 2010
tak u nás se už půl hodinky spinká 😉 já posvištím nakoupit a uvařit

Tak koukám ty homeopatika jsou v dnešní době docela moderní, no jen by mě zajmalo jestli tomu někdo rozumí hloubějc
saarcik77
4. únor 2010
nin ve strak se zabívá homeop. dr. bazdira nebo tak nějak.. je u vlak. nádraží. co já vím.
my taky spímeod posledního jídla cca od 8 😃 😃 za chvíli bychom měli baštit