• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jako kdyby jim neřvalo.. ale ten tvůj je ještě mlaďounký, má ještě šanci dostat rozum...u toho mýho už to nehrozí..ten už šanci an rozum propásl... :grinning: :grinning: ale kdyby hi někde rozdávali.. počlu ho tam alespon 10x a ještě bych šla s ním.. mu pomoct aby toho pobral víc :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé nin chceš abychom slintali tayk??
3. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pro malého chci nějaké fešácké Next má nádherný ale některé ty ceny se mi zdají přitažené za vlasy ale josu krásný pujdu brečet do kouta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný prece nebudu slintat jen já :grinning:
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - kde sis objednávala rifle??
autor
nin,krasny :wink:

sari,mlady nemlady, to s tim nema nic spolecnyho. nejaky zaklady by mel mit. a ja po nem zadny zazraky nechci. jsem nastvana zas
nin krásný, ty s kšandama a ty modrý kostičkový :dizzy_face:

tedy holky koukáte někdo na novu? :astonished:
3. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj evi koukám....to je děs... to jsou chudáci ty lidi
3. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to jo, ale zároveň je hrozný, že to nechají zajít až takhle daleko :astonished:
Jo jo koukám :confused:
klárko já si rifle objednala taky na MMB :grinning:

nin krásný, taky jsme pár těhle kouský měli,kouknu co z toho mám a když tak písnu, spoustu už jsem toho prodala a teď když druhý nebude, tak to prodám asi všechno co stím akorát to zabírá místo :pensive:
3. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak to asi měl..ale člověk když nechce, tak s ním nidko nic neudělá.. mluvím za sebe.. ten můj Natalinku ještě ani nepochoval :frowning2: ..ale vlastně ani járu ne, když bal miminko.. říkal, že se necítí na roli otce ve 23? no a ani v 36 není na otce připravený.. jeho smůla.. on neví o co přichází..jednou v důchodu mu to snad dojde..o co přišel. vidím to teď na chování Járy k němu..člověk nemusí nic říkat ty děti to vycítí
3. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jukni vel.86 a já bych zajela :wink: :wink: :wink: :wink:
3. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN TY JSOU BOMBARĎÁCKÝ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou dokonalý jako všechno od Nextu já tu značku zbožnuju :grinning: :grinning: :grinning: jak pro děti tak dospělý ale ty ceny jsou někdy k zblití :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
3. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN... HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM JÁ NA MMB UŽ MOC RADĚJI NACHODÍM..BYCH TAM NECHALA CELOU MATEŘSKOU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo MMB je droga :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my stále spinkáme už od půl 8.. celý den je zlatíčko.. prdíky jsou fuč.. jsem dopekla tvarohové záviny..ňamka
u mamky jsem koupila kilo tvarohu za 45 kč tak jsem si udělala radost se závinem.. ale co by na to říkal paní dr. z diabetolg?? by asi neměla velikou radost :unamused:
3. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=198529
nin tady odtud nakupuji já a super.. mám od ní tu kombinézku a pro járu jsem objednala mikinu, kalhoty..
3. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz se i u nas konecne spi :slight_smile:

ja na mmb radsi nelezu :grinning:
3. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko

Šári koukala jsme ta ženská má pěkný věci ale všechno Topolino :unamused:
Sandři teda to malá usla takhle dlouho??
4. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláááásnéé ráno :grinning: my jsme spinkali ob půl 8 do 3 na papu a až v 7.
Sanrři papám ty homeopatika, tak jsem zvědavá jak se rozkojím.. teď ráno jsem kojila, ale stejně řvala hlady, takže následovala 90 flaška.koukal jsem na stránky těch homeopatik, a i pro dětičky jsou tam věcičky, při zoubkách, i na opruzeniny..tak se poradím s dr.a pouřívala bych raději homeop.nin jou to Topolino..i ta zimní komb. je topolino jak jsem vydražila.. už ji mám doma :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Jee, Sandri, to jste pomerne ponocovaly :confounded:
Jako za tu telku bych Edu prizabila :angry: To vis, u vas je vsechno preci jen slyset.

Vcera jsem koukala vecer na tu novu, to bylo neskutecny, ale ty lidi si za to muzou sami, americani holt nepremysli.
4. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
jj,usnula tak dlouho.
sari,tak snad homeopatika zaberou, maji je opravdu snad na vse,premyslim ze je pak koupim juli na zoubky az zase porostou :slight_smile:. a pro sebe je mam v planu az budu odstavovat,ale s tim jsem se rozhodla ze nebudu spechat.
4. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, a kdy teda chces zacit odstavovat?
4. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,nejdriv v roce. mozna par mesicu po. pockam jak se situace bude vyvijet u juli. zatim na to neni pripravena. nebudu to hrotit
4. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se už půl hodinky spinká :wink: já posvištím nakoupit a uvařit

Tak koukám ty homeopatika jsou v dnešní době docela moderní, no jen by mě zajmalo jestli tomu někdo rozumí hloubějc
4. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ve strak se zabívá homeop. dr. bazdira nebo tak nějak.. je u vlak. nádraží. co já vím.
my taky spímeod posledního jídla cca od 8 :grinning: :grinning: za chvíli bychom měli baštit
4. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek