• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky, dnes vas potesim, Juli se od tri hodin rano porad budila a pobrekavala. Nakonec sme uz v sedm vstavaly :unamused: asi mi chtela vynahradit ten vcerejsek.. Ted uz spinka hodinu a pul, no ma co dohanet, sem rada.
Koukaly ste vcera na toto tatu xxxl? Ja teda ne, ale mamka kousek videla a rikala, ze prej tam mimco krmili hamburgerem?!?!
San k tomu odstavovani, ted sem cetla, ze je dobry pro dite pit mlicko az do tri let.. Aby te to pak nemrzelo.. Je fakt, ze svagrova dava holkam [budou jim 3roky v breznu] rano a vecer mliko {UM] a ony se na nej vzdycky tesi.
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my máme za sebou očkování, zajela jsem i do dm na nákup - to bylo zas peněz.
jinak homeo fakt dělá dr bazgier na nádraží, chodím k němu
zuzi, san - emmča mi mlíko nepije už asi půl roku :cry:
4. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem šikovný.. už zase spinkáme... napapáme se a spíme.. teď mi usnula nahatá bez pleny..
chtěla jsme ji nechat chvilinku provětrat a Naty mi usnula bez :wink: tak ji nechám až se vzbudí. ještě že má pod sebou podložku :dizzy_face: pak půjdeme na procházku po té naší velevsi :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári kde bydlíš??
4. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko to vubec nevadi, uz asi od 10mesicu to neni uz tak dulezite - co sem vycetla. Jen to pak neni na skodu.

Tady je venku nadherne, taky pujdem ven.
4. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me julca spi na balkone,usnula mi cestou z kaufu :slight_smile:

zuzko,ja zatim odstavovat nechci,sama na to nejsem pripravena a juli uz vubec. kojit do 3 let rozhodne nechci,mamka brachu kojila do 4 a k tomu se nikdy nechci dopracovat :sweat_smile:. to uz se mi fakt nelibi. nelibi se mi to ani u deti co uz chodi,natoz tak velkych. mlicko bych se pak do ni snazila dostat jinak,kdyby ho nechtela,tak jsou i dalsi moznosti.
4. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří bydlím v chrašťovicích.. teď jsem přišla z procházky..a baštíme..bohužel prso neuspělo..pořád tahala a tahala a nakonec má flašku..co já bych za to dala být kojná.. asi ho mám málo..tak dneska od rána jsem kojila flašku má první.
u nás je taky nádherně..domů nás vyhnal hlad :grinning:
4. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari, z chrastovic znam mimo jine jednoho klucinu,myslim ze se jmenuje honca kutheil,asi 25 let. pred necelym rokem jsem ho potkala a on nema nohu. nevis co se mu stalo?
4. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu cca 15let ale kuthejla neznám?? nepochází z chraš.
4. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja nevim jiste to prijmeni,ale rikali mu Kuta a jezdil na ucnak do pisku. no,mam za to ze s chrastovic byl,ale je mozny ze byl z nejaky vesicy pobliz. to je jedno. jen mi ho bylo lito,ja uz mela malou juli,nejak certsve a on se ke me tak hezky hlasil a byl takovej milej. mel kratasy a protezu,hulku. prislo mi to lito
4. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vesnicky melo byt
4. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsou chraštany??
4. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klari,chrastovice a jsou u radomysle pokud se nepletu. tak tim smerem
4. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj 3km od radomyšle do sttrak 10km.
san, to jméno mi nic neříká kůta tu je, ale to by mohl být děda,
4. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se ptala toho mýho.. kutheil je z radomyšle
4. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha. a asi nevis co se mu stalo vid?
4. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím..ale optám se.. až bude drahý choť doma... už je zase v tahu a přijede nejdřív o půlnoci :astonished: :confounded: :confounded: :confounded:
4. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju. ten muj je pryc zas ted a vecer ma nocni. no,nevadi
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
san koukám jsme slaměné vdovy... :grinning: můj choť je na pracáku vždy na zimu se válí doma..už 5 let..teda neválí.. to jsou na první řadě jeho zájmy, koníčky, kamarádi a pak je on a pak my :grinning: ted jel s Hraským na posed někam ke krumlovu tak to je do noci...njn.. nemá to jednoduché cudák.. myslivost je náročný koníček..to my ale nepochopíme.. že musí jet..co kdyby mu jeleni, prasata utekli??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari :grinning: :grinning: :grinning:
aspon ma nejaky konicek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no má.. co ej to platné, když je pořád v tahu nebo na tahu, honě.....večery co večery na posedech... ted se střílí to a to.. pak zase tohle.. a tak je to dokola.. a v létě zase je od nevidim do nevidím v práci. a když náhodou přijede za včasu tak je na řadě jeho koníček... už jsem si zvykla.. lepší než kdyby chodil po hospodách..ale tam by zase utratil míň než za myslivost.to je flinta, patrony, dalekohled za 50tis.. a tahle flinta protože je lepší než ta co má atd atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem mu řekla že já a rodina bychom byly levnější koníček tak mi ťukal na čelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé šári,tak to máme k sobě fakt kousíček co? :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ SEDLICE JE KOLIK?? CCA 7KM?
4. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, ale koukala jsem na mapu a je to co by kamenem dohodil :grinning:
4. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK AŽ SE OTEPLÍ TAK TÍM KAMENEM MŮŽEME HODIT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi se šárkou dáte si sraz na půlce cesty :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska vzal Honza malého ven jí vygruntovala celej náěš malej byt :grinning: :grinning: :grinning: vyprala 3 pračky,vyžehlila, uvařila a když jsem si sem chtěla sednout klucí se vrátily :grinning: :grinning:
Malej si ted hraje, do ted jsme jezdili v tříkolce - to je hotovej pan starosta a okolo 19 hod pujdeme koupat
4. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI TAKŽE ROJIČÁK :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárii tak tak. :wink: tím kamenem hodit můžeme, ale spíš ty, já v hodu nikdy nebyla dobrá :grinning:

nin pracovní den co?

luci: to jo, na jaře úplně v pohodě. Teď bych to asi těžko dala :grinning:
4. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek