• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

4. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se spinká :wink:
4. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U NÁS SE JEŠTĚ SPINKÁ.. CCA OD 3 :grinning:
4. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to budete pak ponocovat :grinning:
4. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ PŘEMÝŠLÍM JAKÁ BARVA BUDE NEJLEPŠÍ NA TOHO MÝHO RÁKOSNÍČKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NE NE.. VČERA TAKY HAJALA A SPNKALA PO JÍDLECH A VEČER TAKY HAJINKALA A SPINUŠKALA KRÁSNĚ
4. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOUKÁM ŽE TU VEDEME DUO JEN MY DVĚ :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš všichni na nás hažou bobek :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se ozyvam po mensi pauze :slight_smile:
zitra jdeme s malym na krev, nechtel mi dlouho jist po ty strevni chripce takze jsme byli u dr a tomu se zdal pobledlej tak nas poslal na odber, ale nastesti uz se rozpapal primo rozezral :grinning: tak jen pro klid duse dojdem na tu krev
jinak spinkame ted spatne, roste 7 zoubek, zkusim dat na noc nurofen jestli to zabere

pomalu uz vybirame dort k narozeninam, necham mu nejaky pekny upect
4. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahoj tak dort už taky vybírám respektive už mám vybrano :wink: :wink: :wink: :wink:
Přesně pro klid duše at mu krev veme at máte jistotu že je vše ok.
Jo Peti Vám Dr.nezákázala kvuli tomu atop.ekzému plavání?????????????? Nám ho zakázala a to dost radikálně :sweat_smile: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už jsem tady taky, nějak teď nestíhám. :wink:
Samolepky jsou super, kdyby jste objednávali z toho Bess tak se přidám. :grinning:
Šári, ten gelík jsme taky měli, teď máme pupíka. :grinning: :grinning: :grinning:
Peťul, super, že je Davídkovi už dobře, taky koukám na dortíky
http://www.prachenska-cukrarna.cz/dorty-fotogalerie/dorty-pro-deti/12-36/
tady jsme kupovali synovcovi, je to tady ve Strakonicích v Heydukovce tam u mlékárny, byl výborný jako domácí, měli jsme mašinku Tom.
4. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já budu dort dělat sama :grinning: potahovanej marcipánem :grinning: :grinning:

petul: ať dobře dopadne ta krev. :wink:
4. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chci udělat Terezce dortík nějaký zdravý, který by mohla baštit a pochutnat, ale na focení ho objednám.
Evi, to jsi šikulka, když se do toho pustíš sama. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Udělám jí něco s piškotami, ovocem a jogurtem. :grinning: :grinning: :grinning:
Švagrová nenechala synovce na dort v roce ani šáhnout, to já nechci, dám jí určitě ochutnat i toho koupenýho. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jen ochutnat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus my akorat plavani koncili ale urcite by to nedelalo dobrotu, ten chlor je agresivni a jeste vic vysusuje

tady ta pani pece nadherny dorty http://www.kosternovi.cz/dorty/fotogalerie2.asp?klic=2&start=1
me se strasne libi tenhle http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=168
4. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda všechna čest a chvála že se pustíte do dortů samy - já sice ráda vařím,občas peču ale na dort si netroufnu. Evička je zručná ve všech směrech :wink: :wink:
Takže já ho radši objednám :slight_smile: Jistota je jistota

Jituš jo jo z práchenskou cukrárnou mam také letité zkušenosti a dělají vynikající a levné dorty, já jsem si díky Anny odkazy vybrala dva uplně dokonalý dorty a ty budu chtít nechat udělat :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti máme uplně stejnej vkus přesně tenhle odkaz mám od Anny :grinning:
4. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin vid ten je proste dokonalej :wink:
4. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin no nevím,jestli zrovna zručná, ale hrozně mě to láká. Mám už i ztažených pár obrázků,tak se do toho zkusím pustit. :wink:
4. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, to jsou krásný dortíky. :slight_smile:
škoda, že je to taková dálka. :frowning2:
Ninuš, fakt jsme byli moc spokojený.
No ještě to musím promyslet a najít nějaký krásný.
ahoj holky
sandří - já znám kutheilovi z radomyšle, ale znám věrku, to to jsi asi mluvlila o jejím bráchovi - toho teda neznám.
my budem mít letos dort krtka, loni bylo sluníčko, ale nedělám, necháváme si upéct. :grinning:
Peti já se zamilovala kromě toho jak jsi házelaodkaz ty
do tohodle http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=155
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a tohodle
http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=165
Holky ted jsem se nasmála odebírám Betynku a tam jsou jaké se davají neobvyklá jména :grinning: :grinning: :grinning:
chudák třeba ta holčička MEDA Slabihoudková :grinning: :grinning: nebo jedna ženská má 4 kluky - David (to jako joo),Denis (to bych taky brala) ale Dustin a Dylan a ještě k příjmení Hrůzovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na Ordinačku při reklamě jsem zpátky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle je taky krásný, to by bylo super na slavnostní stůl
http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=128

Ninuš, super jména. :grinning:
nin: dobrý jména a všechny kluky od D :grinning:
TY DORTY JSOU NÁDHERNÝ..ALE TO JE POSÍLÁ POŠTOU??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Šári né poštou je neposílá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by vypadaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda já mám tak ráda v Ordinaci Fryntu a oni mu tak ubližujou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte zkušenost s tím talířkem co se tam dává teplá voda, aby se udrželo jídlo teplé? Nemůžu nic najít, jen jsem slyšela, že to existuje. S tou naší drndou bych ho užila, protože jí zajímá vše okolo než jídlo, tak nám to vždycky vystydne. :slight_smile:

Jak dopadla Adri, s výsledky krve, dnes ani nepsala. :frowning2: nebo jsem to překoukla. :unamused:
4. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek