• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jééé muri to neznám, to něco takového existuje?
4. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo existuje a mělo by to mít i přísavku a může se to přidělat na stoleček. No zítra pojedeme do Protivína, tak se zajedeme podívat do Vodňan, je tam obchůdek ,kde mají dost dětských věciček tak se tam přeptám.
4. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu ted sem ti tam hodila odkaz,koukni pred tvuj prispevek :wink:
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu: tak to jsem ani nevěděla

jdu kouknout na odkaz
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto jedeš do protivína,klidně ti ho věnuju,my ho máme a nepoužíváme :wink:
4. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul diky.
já našla tohle
http://babynet.mimishop.cz/detail.php?zbozi=561718
obejdu nějaké krámky a musím něco pořídit.
4. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas se opet nespi a vypada to ze dlouho spat nebude :frowning2:. a to brzo rano jdeme na neurologii. teda brzo, v 9, ale nez nas vypravim, vyvencim, tak to potrva. to abych nam naridila budika :confounded:

ten talirek vypada dost dobre :slight_smile:

dort zatim vypada ze bude delat mamka. sice nebude treba tak krasny, ale budem vedet co tam je a dostane i julinka svoji porcicku :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky nespí,ale to není nic novýho,ještě máme tak půl hodky čas :wink:
4. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky moc, říkám to manželovi, že to tady celý večer hledám jak to vypadá a ty mi napíšeš, že ho máš. Já vůbec netušila, že něco existuje, ale mamka tady o tom včera mluvila tak tatínek toho využil a včera ho Terce hned objednal na netu k Valentýnovi, hmmm tak jsem mu zkazila překvápko. Už vidím jak by mě přemlouval zítra ať to nekupuji. :grinning: :grinning: To je náš tatínek, stará aktivka a neřekne nic. :frowning2: :slight_smile:
Ale bude-li ho někdo chtít tak jim ho přiblížím do Strakonic, to není problém. Jen, zítra né. Budeme tam jen chvilku a necháme tam Terku.
Luci, moc děkuji, jsi moc hodná. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
un nas jestli to bude jako vcera tak pulnoc to jisti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :frowning2:
4. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEDA U NÁS SE STÁLE SPINKÁ
4. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKŽE\SAN..TAKY ASI U NÁS PŮLNOC..PÁČ SPÍ CCA OD PŮL 4 :fearful: :fearful:
4. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,sari,aspon tu nebudu strasit sama :grinning:
nastesti,je to obdivuhodny, ale takhle v noci si vyhraje uplne sama a nejlip. vubec me nepotrebuje :slight_smile:. kdybych si k ni lehla a spala,tak ji to nevadi :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja si prala k jezisku pro Juli termo misku, ale neprinesl ji, tak casto krmim ze sirokyho termo hrnku :grinning: :grinning:
A dortik budu delat sama, docela me to bavi. Jezisek mi prinesl specielni formu na dorty (je tam i forma na dorty s naplni a tak), tak se vyradim, ani nevim jakej budu delat, ale urcite nejakej, abz ho mohla i Julinka. Stejne ma pak Jara svatek, tak bude jeste jeden dort pro nej - nas :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,to jsi sikovna. ja sama bych si netroufla, zatim se jen ucim :slight_smile:
ale budu delat mamce pomocnici :slight_smile:. aby byl vic podle meho prani :grinning:
4. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no san.. uvidímedo kdy tu budeme strašit :grinning: :grinning: teda Naty trhá rekord..už v postýlce trochu chrochtá..tak jdeme na to juknout jakpak jsmese vyspinkali od půl 4 :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Luci ta třeba Zuzka využije talířek, když jim ho Ježíšek nepřinesl. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jestli sem jeste sikovna nevim :confused: :grinning: :grinning: driv sem delala dorty kazdymu k narozkam, ale posledni dobou to zacalo bavit i segru, tak me trosku nahradila, uz dlouho sem zadnej nedelala, tak sem sama zvedava. Kdyz tak se Jara pry obetuje a toho zmetka sam sni, tak se prej nemusim vubec snazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nas se spi jak v sipkovym kralovstvi. Nez sem se v osm vykoupala, tatka zalez do loznice a chrni s Julinkou. Ordinaci nesleduju, tak sem zabehla k segre na PC. Chci udelat jeste fotecky snad tu u toho neusnu.
4. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vubec jsem dnes nestihala delali nam ty schody tak je mame parada takovy ticho kdyz po nich jdu krasa :grinning: vysledky zatim dopadli dobre krevni obraz atd. tak diky bohu ale na ty alergie to delaji v budejcich to bude ve stredu dnes byl treba asi 6krat to je strasny jestli mi reknou ze nic nema tak fakt nevim :unamused: co stim delat nic spatnyho mu nedavam :frowning2: byli jsme s adamkem na plavani tak byl i jindra omrkonut s domcou adamkovi se moc libi ale tak 2 minut pred koncem uz byl tak hotovej ze jsem vylezla spal pak jindrovi venku 2 a pul hodky uz se dnes dvakrat potopil a v pohode :grinning: pak jsem byla s domcou na plavani a pak u ZAPISU reknu vam holky ze je to strasny moje maly miminko pujde do skoly taaaaaak strasne to uteklo :frowning2: :frowning2: byl sikovnej vsechno vedel uvidime hlavne co bude stou pozornosti ptala se jakou ucitelkuu ja rekla ze me je to jedno hlavne aby brala domcu a byla trpeliva kvuli tomu ze obcas ma problem se soustredit tak to tam napsala a rekla ze na to budou koukat tak jsem zvedava a taky mi rekla ze presto ze je sikovnej muze se stat ze treba v rijnu mi rekne ucitelka ze je toho na neho moc a vratil se do skolky snad se to nestane myslim ze by mu to vzalo hodne sebevedomi a on ho obcas ma malo tyvole to by sel pak skoro v 8 to snad ne :frowning2: fuj to bylo dnes dlouhy psani :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři mě ho bude péct známá co je peče doma - takže budu vědět co v něm je :confused:
4. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri to je dobře že krev.obraz dopadl dobře
4. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri aspon jedny ty vysledky jsou zatim dobre, urcite budou i ty na alergii :wink:

Ja talirek ne, dekuju, kdyby byla ta miska a s vickem, tak jo :slight_smile: I kdyz ten hrnek taky neni spatnej, uz sem si zvykla :grinning: :grinning: :grinning: je paradni i na vylety, uvarim si doma a vydrzi mi to teply i 3 hodiny.
4. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šári já nevím jak ty ale já malého přes den budila na jídlo ale my jsem měli malou váhu
4. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, super, že jsou výsledky ok.
Já jsem taky Terku budila max. za 4hodinky, ale spíše dříve.
Zuzi, tak to hrneček super izoluje. Já mám takovou tu thermo tašku na lahev a vůbec mi to nedrží teplo, mám tu s polystyrenem, za chvilku je voda studená, nemáte nějaký tip na něco funkčního kam se vejde lahvička MAM?
4. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se spí asi 10 minut,vyhnali mě do ložnice,obě děti mě opustily a šly si lehnout k tatkovi,míša mu normálně usnula na břiše :grinning: :grinning:

san tak ted jsem si přečetla,že zítra nee,tak až bude mít jíta víc času,tak ti ho přiblíží,talířek je modrej se zeleným
4. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prospívá dobře... v út.jsem tam byla... ted mi u jídla taky usíná :grinning:
4. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já bych řekla ty obyč obaly (ty termo) stojí za hovno :grinning: :grinning: :grinning: já ho mám taky a nepoužívám ho
Já právě Honzíka taky budila cca 3hodinky dodržovaly jsme ten režim po 3 max po 3,5hod
4. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo já mám termoobal z DM je tam alobal a chvíli mi to teplo udrží.. jsem spokojená.
adri to je žůžo ten pocit z nových schodů... pamatuji si ty provizorní. to jste je obložili nebo nakonec celé nové-??? tenhle rekord ve spaní přes den je poprvé jinak se budí na papu.
4. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já nevím jak to budu zítra stíhat, manžel veze mamku se starou babičkou na vyšetření do Písku, tak na ně budu čekat. Pojedeme dopoledne až se Terka vyspí. Já se ti, když tak ozvu a budeš-li doma tak se tam zastavíme.
4. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek