Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mispuli
4. únor 2010
jíto tak tentokrát tip nemám,s tím jsme taky bojovali,ale nedávno jsem tady v lékárně koupila termohrneček http://www.malewo.cz/obchod/56507.htm,přesně tenhle,ale nezkoušela jsem do toho dát teplý,protože mi z něj míša občas přes den pije čaj
murecka76
4. únor 2010
Šári, asi to potřebovala. 🙂
díky kouknu tam.
murecka76
4. únor 2010
hrneček máme od Aventu a nejde nám z něj zatím bumbat.
mispuli
4. únor 2010
hele a mrkněte ještě na tohle,vůbecc jsem nevěděla,že něco takovýho existuje,to bejt před rokem,tak jsem do toho šla http://www.malewo.cz/obchod/gelovyohrivaclovi.htm
saarcik77
4. únor 2010
jituš, v barvách nic moc výběr... ale za sebe.. já jsem s tímhle termoob.spokojená.nebo pak koupit malou termosku x-) při klukovi před X lety jsem flašky balila do alobalu 😃 😃
ninus81
4. únor 2010
Jituš to máte ten kouzelnej??? My máme od Aventu ten treningový 😃 ale dneska jsme pili z flašky bez savičky(no jako z hrnečku) 😃 😃 takže zítra musím koupit hrneček a budeme bumbat z hrnečku je zajmavé čaj pije z flašky ale domácí štávičky prostě s flašky neveme bud po lžičkách a nebo jak jsem dneska zjistila pít prostě z hrnečku
ninus81
4. únor 2010
Jituš já to řešila termoskou - horkou vodu do ní a mlíko vedle do kelímku avent + flašku a razily jsme ale mlíko už ted máme jen ráno a před spaním takže už to neřeším 🙂
adricc
4. únor 2010
ninus81
4. únor 2010
jsme už velký Kluci a už né miminko 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 to tak uteklo
murecka76
4. únor 2010
Šári, tu máme tak to řeším, do skleničky dám chladější vodu a do termosky teplou a pak ředím.
Když beru obal, tak do něj balím lahvičku do alobalu, vydrží to o chvilinku délea, ale voda musí být vařicí.
ninus81
4. únor 2010
Adri to je super a redcastle je dost dobrá a kvalitní značka
adricc
4. únor 2010
sari schody mame cele dub jsou pekny
ninus81
4. únor 2010
já od té firmy mám pouzdro na dudlík - jo to ty Adri vlastně víš máme stejný 😃 😃 😃
ninus81
4. únor 2010
jo a kočárek máte krásnej 😉 😉 😉 jsem tě uplně zapoměla pochválit
murecka76
4. únor 2010
Adri, ta vypadá dobře.
Ninuš, jojo máme kouzelný. Já si odměřím taky dávku mléka do takové malinké skleničky, tu můžu i vyvařit a pak jen vyklepnu do vody a bumbáme. 😃 Zatím si nedovolím Terku krmit příkrmem na veřejnosti, tak má vždycky mlíčko. 🙂
mispuli
4. únor 2010
tatka se mi tady prospí před spaním 😃 😃

zapomněla jsem se vám pochlubit,že jsem si koupila ten posilovací stroj,ale asi jsem se unáhlila,měli jen ab rocket a ne ab revo,no tenhle,nemá zarážku na nohy,budu to muset nějak vyřešit,tak a ted to víte,jdu přenýst honzíka do postele a cvičit,jinak jsme si tam museli dát ten největší odpor,ty menší nám šli až moc dobře
ninus81
4. únor 2010
Luci on je v tom rozdíl????

Jituš já malého na veřejnosti taky nekrmím obědváme doma, a svačimé dopoledne taky doma a odpol většinou taky doma a nebo když jsme někde na návštevě tak tam 😉 😉 😉 v těch zimách bych ho ani venku nekrmila
zuzankast.
4. únor 2010
Ja Juli venku taky nekrmim, beru to jen kdyz jedem na navstevu, kde varit nechci nebo to nestiham 🙂 🙂

Kocarek krasnej!

Luci pekne cvicme v rytme 😃 😃 😃 😃

Tak sem pridala fotecky a jdu spinkat a tema zlatickama.. papa
ninus81
4. únor 2010
Zuzi fotečky nádherný 😉 😉 😉
ninus81
4. únor 2010
a kdepak máme Zdeničku 🙂 🙂 🙂 🙂
ninus81
4. únor 2010
ty vado tady je to zase mrtvý - jakmile jsem načuhuju já je to v prd 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
4. únor 2010
tak ninuška si popřeje dobrou noc dojde dát cigárko a odebere se za Honzíčkem do pokojíčku x-)
ninus81
4. únor 2010
Ještě že na chodbě topí a sousedum nevadí že tam hulím jinak bych byla už nekuřák 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
4. únor 2010
Zuzi fotečky moc pěkný.
Já taky venku nekrmín, ale když někam jedeme nakoupit, třeba když jsme byli v Plzni nebo v Mercury, tak si sedneme někam na kávu a já vyndám lahvičku. 😃 😃 😃 Ale to jen vyjímečně, když není hlídání. :-| :-| :-|
Jaký kočárek chválíte?
murecka76
4. únor 2010
Taky půjdu, tak dobrou noc a Ninuš tobě i dobrou chuť 😃 😃 😃
saarcik77
4. únor 2010
ninuš taky mi už přišla mateřská... sem koukala jak blázen, teď jsme se dívala na účet.. to jsou pěkný kanci jak to zkrouhli...ty vole... :-o :-o 😞
ninus81
4. únor 2010
No zkrouhli to pěkně mají štestí že nezkrouhli rodičák to bych jim do Prahy dojela osobně nakopat prdel
Jituš chválím adri kočárek
ninus81
4. únor 2010
Zkrouhli a matky poserte se ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
ninus81
4. únor 2010
sere mě to a to ani mateřskou už neberu loni jí zvedly ted snízily - holt je to tady KOCOURKOV
ninus81
4. únor 2010
mažu do peřin DOBROU