• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jíto tak tentokrát tip nemám,s tím jsme taky bojovali,ale nedávno jsem tady v lékárně koupila termohrneček http://www.malewo.cz/obchod/56507.htm,přesně tenhle,ale nezkoušela jsem do toho dát teplý,protože mi z něj míša občas přes den pije čaj
4. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, asi to potřebovala. :slight_smile:
díky kouknu tam.
4. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrneček máme od Aventu a nejde nám z něj zatím bumbat.
4. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a mrkněte ještě na tohle,vůbecc jsem nevěděla,že něco takovýho existuje,to bejt před rokem,tak jsem do toho šla http://www.malewo.cz/obchod/gelovyohrivaclovi.htm
4. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš, v barvách nic moc výběr... ale za sebe.. já jsem s tímhle termoob.spokojená.nebo pak koupit malou termosku :dizzy_face: při klukovi před X lety jsem flašky balila do alobalu :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to máte ten kouzelnej??? My máme od Aventu ten treningový :grinning: ale dneska jsme pili z flašky bez savičky(no jako z hrnečku) :grinning: :grinning: takže zítra musím koupit hrneček a budeme bumbat z hrnečku je zajmavé čaj pije z flašky ale domácí štávičky prostě s flašky neveme bud po lžičkách a nebo jak jsem dneska zjistila pít prostě z hrnečku
4. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já to řešila termoskou - horkou vodu do ní a mlíko vedle do kelímku avent + flašku a razily jsme ale mlíko už ted máme jen ráno a před spaním takže už to neřeším :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme už velký Kluci a už né miminko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to tak uteklo
Šári, tu máme tak to řeším, do skleničky dám chladější vodu a do termosky teplou a pak ředím.
Když beru obal, tak do něj balím lahvičku do alobalu, vydrží to o chvilinku délea, ale voda musí být vařicí.
Adri to je super a redcastle je dost dobrá a kvalitní značka
4. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari schody mame cele dub jsou pekny
4. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od té firmy mám pouzdro na dudlík - jo to ty Adri vlastně víš máme stejný :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kočárek máte krásnej :wink: :wink: :wink: jsem tě uplně zapoměla pochválit
4. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ta vypadá dobře.
Ninuš, jojo máme kouzelný. Já si odměřím taky dávku mléka do takové malinké skleničky, tu můžu i vyvařit a pak jen vyklepnu do vody a bumbáme. :grinning: Zatím si nedovolím Terku krmit příkrmem na veřejnosti, tak má vždycky mlíčko. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatka se mi tady prospí před spaním :grinning: :grinning:

zapomněla jsem se vám pochlubit,že jsem si koupila ten posilovací stroj,ale asi jsem se unáhlila,měli jen ab rocket a ne ab revo,no tenhle,nemá zarážku na nohy,budu to muset nějak vyřešit,tak a ted to víte,jdu přenýst honzíka do postele a cvičit,jinak jsme si tam museli dát ten největší odpor,ty menší nám šli až moc dobře
4. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci on je v tom rozdíl????

Jituš já malého na veřejnosti taky nekrmím obědváme doma, a svačimé dopoledne taky doma a odpol většinou taky doma a nebo když jsme někde na návštevě tak tam :wink: :wink: :wink: v těch zimách bych ho ani venku nekrmila
4. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Juli venku taky nekrmim, beru to jen kdyz jedem na navstevu, kde varit nechci nebo to nestiham :slight_smile: :slight_smile:

Kocarek krasnej!

Luci pekne cvicme v rytme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sem pridala fotecky a jdu spinkat a tema zlatickama.. papa
4. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi fotečky nádherný :wink: :wink: :wink:
4. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme Zdeničku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado tady je to zase mrtvý - jakmile jsem načuhuju já je to v prd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ninuška si popřeje dobrou noc dojde dát cigárko a odebere se za Honzíčkem do pokojíčku :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že na chodbě topí a sousedum nevadí že tam hulím jinak bych byla už nekuřák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi fotečky moc pěkný.
Já taky venku nekrmín, ale když někam jedeme nakoupit, třeba když jsme byli v Plzni nebo v Mercury, tak si sedneme někam na kávu a já vyndám lahvičku. :grinning: :grinning: :grinning: Ale to jen vyjímečně, když není hlídání. :unamused: :unamused: :unamused:
Jaký kočárek chválíte?
4. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky půjdu, tak dobrou noc a Ninuš tobě i dobrou chuť :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš taky mi už přišla mateřská... sem koukala jak blázen, teď jsme se dívala na účet.. to jsou pěkný kanci jak to zkrouhli...ty vole... :astonished: :astonished: :frowning2:
4. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zkrouhli to pěkně mají štestí že nezkrouhli rodičák to bych jim do Prahy dojela osobně nakopat prdel
Jituš chválím adri kočárek
4. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkrouhli a matky poserte se :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sere mě to a to ani mateřskou už neberu loni jí zvedly ted snízily - holt je to tady KOCOURKOV
4. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu do peřin DOBROU
4. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek