• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Já ho nemůžu najít na fotkách. :unamused:
4. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš dobrou....
jituš naty ten spánek asi vážně potřebovala, protože i po tom jak dlouho spala k večeru tak vypla flašku a zase spíme..
4. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu chrupkat,dobrou noc. julca usnula v 11. docela me to uz vycerpava :frowning2:.
luci, v pohode :wink:
5. únor 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

tak my dneska strasime pomalu od 3h :confounded:

Ja necham dortiky udelat, uz mam taky temer vybrano, mame s holkama stejny vkus :grinning: :grinning: :grinning:
Ve Strakonicich znam jednu pani, co upece vsechno presne podle obrazku a je to domaci, takze take vim co tam bude :wink:

Adri, to je dobre, ze vysledky jsou ok :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, fotky jsou moc krasny :dizzy_face:
Julinka je asi pekna dracice, co? :grinning:
5. únor 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, a nas Adik vcera zacal lezt po ctyrech :dizzy_face: Je to fakt krasny a sranda :grinning:
5. únor 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
san nemůžu si pomoc,ale vaše juli mi fakt strašně připomíná míšu před rokem,přesně jsme procházeli stejnejma etapama spánku jako vy,měli jsme období,že nespala v noci,pak zas usínala pozdě,ale aspon v noci spala,ted mi to celkem vyhovujemusíná kolem půl desátý a v noci se občas probudí,ale stačí jí dát mlíko a spí dál a dnešní noc bych si přála pořád,ale radši o ní nebudu psát,protože když děti pochválím,tak oni mi to hned další noc vrátí

blahopřeju k dalším pokroků,holt vám holky skončily ty pohodový dny a už budete jen běhat :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné dobré ránko :wink: venku je zase hnusně
5. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem koukala přes sklo,že se mi ani ven nechce,ale asi budeme muset,nemáme nic k obědu ajá ani nápad :frowning2:
5. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
teda holky to spaní, teda spíš nespaní dětiček vám moc nezávidím :unamused: . Terka sice chodí spát dýl (21-22), ale spinká celou noc. Vstává mezi 7-7,30, ale to vstávám taky a vypravuju Lukyho do školy. Horší je to přes den, a to vy zase máte v pohodě. Člověk si nevybere a ani nedokážu říct, co je lepší.
5. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
k obědu dnes u nás budou asi špízy, mám naložené masíčko, tak se na to asi vrhnu
5. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri super, že vám to u zápisu šlo, Domík je šikovnej. A jdete tedy na tu dukelku?
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už vím jméno toho doktora, který ošetřoval tu mojí kamarádku :frowning2: . Je to Lubomír Vokatý.
V úterý jdu na pohřeb :frowning2:

Taky jsem ve středu byla cvičit (flowin) a dneska se nemůžu hnout. Cítím každý sval v těle :sweat_smile: .
5. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALči Vokatý takt o je masakr :frowning2:
cože si to cvičila?????
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Alco to je strasny, to je mi lito :frowning2:
a Vokaty je gyndar?

my byli rano na ty krvi, Adamek to zvladnul bezvadne, vubec nebrecel, brali mu to z prstiku a predbezny vysledek pry je v poradku a anemicky neni a v po si mam zavolat na presny vysledky
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vokatý je gynekolog.
Cvičila jsem flowin - a asi naposled :grinning: - malá ukázka zde http://www.youtube.com/watch?v=cqxEALF3JMM

Peťo super, že Adámek je zdravý :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
flowin neznam ale musi to byt zabiracka, to ti protahne pekne vsechny svaly v tele coz? :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, byla to zabíračka, ještě chci vyzkoušet fit box, to vypadá taky zajímavě
5. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Alco, to je cvico, vubec se nedivim, ze si z toho zmozena :wink:
Taky to vidim prvne :fearful:
5. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme zpatky,julca mi usnla cestou,tak spi na balkone
hodinu sjme cekali,tak kdyz jsme prisli na radu,byla uz dost unavena. na doktorku brecela ze nemohla ani popadnout dech,tak ji tam placala po zadickach,aby se nadechla. chudinka moje.
ale doktorce jsme se moc libili. abysme chodili cvicit nechce. pry je naprosto zdrava a brzdi ji jen vaha. na kontrolu za 3 mesice

alco, vokaty,jo? jsem myslela ze je docela dobry :frowning2:. to je mi moc lito :cry: . je to nestesti :pensive: . a ona byla na nejakym zakroku nebo co se stalo?
cviceni vypada huste :sweat_smile:

zuzko,fotky krasny :wink:

julka usnula ve 23 hod,do rana chtela byt na prsu a vstavala pred pul 8.

anny,gratuluju k lezeni :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
San byla na běžném zákroku v nemocnici (měla cystu v tříslech), už byla doma z nemocnice a nebylo jí dobře, tak šla na ko k doktorovi, no a on jí poslal domů...to bylo kolem 12.00, byla tam s manželem, ten jel do práce a za hodinu jí našla babička, volala záchranku, ale už jí nezachránili :frowning2: :frowning2: :frowning2: , nejhorší je na tom to, že mohla žít, kdyby jí hned poslal do nemocnice, nechápu :frowning2: :frowning2: :frowning2: a je mi z toho mizerně....zmařený lidský život....
5. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem se dívala na názory lidí na Vokatýho, tak teda nic moc
5. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,to je strasny :pensive: . koukala jsem ze po ni zustali 2 deticky,taky mela julinku. to je tak smutny :cry:
5. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano 2 děti, já jsem parte ještě neviděla, vyhýbám se tomu :frowning2:
5. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčo,to je tedy fakt hrůza a bude za to nějak potrestanej? Asi těžko co? :angry:
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any gratuluju k lezení :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči na Vokatýho si stěžuje hodně lidí jeho recenze nic moc.
Je to hrozný a smutný, doufám že Vokatý za to bude potrestán - ten už měl jako gynekolog dávno skončit
5. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny gratuluji k lezení :wink: :wink: až zajedete kluci pak dají závod :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči cvičení mazec, to by mě bolelo i to co nemám, ten fit box by se mě taky líbil ale samotnej se mě do toho nechce
5. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodte odkaz na fit box

san to je dobře,že jste v pořádku :wink:
5. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek