Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
5. únor 2010
😃 😃 😃 😃 Holky, tak dorazte, to bude jizda 😃
evulebobule
5. únor 2010
😃
anny84
5. únor 2010
Evi, ty muzes prifrcet na kole, rovnou v dresu 😃
A my si nejake holt poridime 😃
evulebobule
5. únor 2010
Ani, to jo s cyklo kaťatama s vložkou 😃
ninus81
5. únor 2010
Evi pobal cvičební úbor a jedeme - já bych hlasovala pro bílé tričko, modré kratasy a jarmilky 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
5. únor 2010
Nooo, tak jestli bych vyrazila v tomto oboru, to by byla fakt jizda 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
jasně, to budeme krasavice první kategorie 😃
ninus81
5. únor 2010
ješte by jsme mohly udělat kariéru u SOKOLA 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
tak si pořídíme stužky 🙂
mispuli
5. únor 2010
evi cyklokalhoty mám,jezdím,když můžu,ale stejně mě vždycky po první jízdě bolí zadek,než se to otlačí pořádně 😉 😉

nin tebe vždycky napadne nějaká hovězina 😃 😃 😃 😃
anny84
5. únor 2010
Sokol je v Blatny, to budeme mit kousek 😃 😃 😃 😃
V Mackove nacvicime, v Blatny predvedeme 😃 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
luci, jojo to je pravda, musí se otlačit,pak je to už v pohodě 🙂

Any, 😃 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
jo nin a těm botičkám, už jsi nějaký okukovala? Já zatím moc ne, ale mohla bych pomalinku začít
anny84
5. únor 2010
Ja jsem dneska objednala backurky, a boty taky zacnu resit 😉 Mam uz v merku tenisky nike, tak je asi koupime 🙂
kvikvicek
5. únor 2010
dobry den ve spolek 🙂
holky flowin je makacka jako hovado,zatezi je vase telo, pod vama podlozka po ktere klouzete a ted si predstavte, jste na ni rozplacli jako zaby a musite stahnout koncetiny k telu, fakt zahul - rikala mi to majitelka fitka
chodim na alpining od ledna a to je supr, jsem dycky zpocena jako vrata od chliva, a kdyz posilujeme tak se ze me kouri, doslova :-p
kvikvicek
5. únor 2010
holky jaky budete kupovat botky? ja koukala v deichmanu
kvikvicek
5. únor 2010
San ja te vcera vecer videla kolem seste u Billy s mamkou a kocarkem 🙂 jela jsem kolem vas autem, ale nebyla to nasa felda
kvikvicek
5. únor 2010
Anicko to je supr ze maly leze, my stojime, sedame si sami, ale nelezeme, vubec nevim, jestli jeste polezeme =-)
tara78
5. únor 2010
omlouvám se, musela jsem jít vařit a Terka mě taky nenechala si posedět u PC
Nin našla jsi to dobře, hodinka stojí 90,-, je to docela dost, kdyby jsem tam měla chodit 2x do týdne, tak mi na to pomalu nebude stačit mateřská :-S

no a s kolem jsem na tom stejně jako Ninuška 😃 , kolo prostě nemusím
kvikvicek
5. únor 2010
ahoj Ali, nechodis nahodou cvicit tam, jak je lekarna dr. max? a obchod se spodarama?
sayastautor
5. únor 2010
kato,fakt? no jo,ja byla u mamky a na zpatek vzdy jezdim mestskou,jede v 6 🙂

ted si nevybavuju jestli jsem nezapomnela poprat pete a adri k dobrym vysledkum, tak radsi 2x nez vubec 😃. bezvadny ze to mate v poradku 🙂
mispuli
5. únor 2010
tak koukám,že s kolem na dovolený mě fakt nikdo nepodpoří 😞 😞 😞 😞 😞
anny84
5. únor 2010
Ja jsem taky koukala na botky v Deichmanu, ale tam ty ceny jsou sileny.
Zrovna ty nikeovky 🙂 ty tam maji cca za 1000Kc, a na netu si je najdes tak za 600Kc, to je rozdil.
Spis si je tam vyzkousime, ale pak objedname.
sayastautor
5. únor 2010
kato,nasla si to reditelstvi? monika se s davidem budou brat a v cervnu se s magdy stane babicka 😃. ten jeji michal bude mit holcicku
anny84
5. únor 2010
Kato, mozna, ze nepolezete, nekdo rovnou zacne chodit 😉
sayastautor
5. únor 2010
Z magdy melo byt,oprava

ja se o lezeni zrovna dneska bavila s neurolozkou a pry 10% deti vubec neleze. vubec to nevadi. jen lezeni je lepsi pro vyvoj patere a posilovani svalu
evulebobule
5. únor 2010
přesně, Káťo, Kačenka lezení beztak vynechá a rovnou bude běhat 😉

luci,já bych tě klidně i podpořila, ale to by musel být Davídek větší 😉
tara78
5. únor 2010
Kaťo přesně tam jsem byla cvičit 😉
Luky taky nelezl, začal rovnou chodit (10m), terka ta to vzala postupně 🙂
saarcik77
5. únor 2010
ninuš..mačkov má ii supr koupání... jana podh.tam jezdí koukni na ní na mmb má tam odtud fotky..
GUČINK mi jde taky dobře..v tom sbírám to nejlepší ohoodnocení 😃 😃 😃 😃 😃 😃
NINUŠ... jak mi spal malá??? NO včera cca od těch půl 4 do 9..pak se napapala a usnula kolem 10?? a v noci ve 3 a po 6 ráno takže fajn..maminka spokojená x-) x-) x-) x-) x-) x-)
každou chvilku mi přijede J8ra ze školy, naty se krmí a jedeme do stark. chci se kouknout do TAKKA járovi nějaké trika, kalhoty...uvidíme co tam bude...
jo s tim Vokatým je to masakr.. zuzana ho měla u porodu jednoho ze svých dětí 😃 a říkala děs..že i míra čučel a neměl slov.. prý do ní hrabal jak veterinář do krávy a to jak ji zašil..že braunová jen koukala a nestačila se divit.. jééé zlatej primář u porodu a tej jeden steh 😃 když vynechám tu moji placentu s pupečníkem.
CO VYVEDLA GREGOROVÁ?????????
tara78
5. únor 2010
Sandruš a jak se ti jezdí s kočárem městskou?

Začni psát odpověď...

Odešli