• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holky, tak dorazte, to bude jizda :grinning:
5. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ty muzes prifrcet na kole, rovnou v dresu :grinning:
A my si nejake holt poridime :grinning:
5. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to jo s cyklo kaťatama s vložkou :grinning:
5. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi pobal cvičební úbor a jedeme - já bych hlasovala pro bílé tričko, modré kratasy a jarmilky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, tak jestli bych vyrazila v tomto oboru, to by byla fakt jizda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, to budeme krasavice první kategorie :grinning:
5. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješte by jsme mohly udělat kariéru u SOKOLA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si pořídíme stužky :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi cyklokalhoty mám,jezdím,když můžu,ale stejně mě vždycky po první jízdě bolí zadek,než se to otlačí pořádně :wink: :wink:

nin tebe vždycky napadne nějaká hovězina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol je v Blatny, to budeme mit kousek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
V Mackove nacvicime, v Blatny predvedeme :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jojo to je pravda, musí se otlačit,pak je to už v pohodě :slight_smile:

Any, :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nin a těm botičkám, už jsi nějaký okukovala? Já zatím moc ne, ale mohla bych pomalinku začít
5. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dneska objednala backurky, a boty taky zacnu resit :wink: Mam uz v merku tenisky nike, tak je asi koupime :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den ve spolek :slight_smile:
holky flowin je makacka jako hovado,zatezi je vase telo, pod vama podlozka po ktere klouzete a ted si predstavte, jste na ni rozplacli jako zaby a musite stahnout koncetiny k telu, fakt zahul - rikala mi to majitelka fitka
chodim na alpining od ledna a to je supr, jsem dycky zpocena jako vrata od chliva, a kdyz posilujeme tak se ze me kouri, doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaky budete kupovat botky? ja koukala v deichmanu
5. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ja te vcera vecer videla kolem seste u Billy s mamkou a kocarkem :slight_smile: jela jsem kolem vas autem, ale nebyla to nasa felda
5. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anicko to je supr ze maly leze, my stojime, sedame si sami, ale nelezeme, vubec nevim, jestli jeste polezeme :confused:
5. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, musela jsem jít vařit a Terka mě taky nenechala si posedět u PC
Nin našla jsi to dobře, hodinka stojí 90,-, je to docela dost, kdyby jsem tam měla chodit 2x do týdne, tak mi na to pomalu nebude stačit mateřská :confounded:

no a s kolem jsem na tom stejně jako Ninuška :grinning: , kolo prostě nemusím
5. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ali, nechodis nahodou cvicit tam, jak je lekarna dr. max? a obchod se spodarama?
5. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,fakt? no jo,ja byla u mamky a na zpatek vzdy jezdim mestskou,jede v 6 :slight_smile:

ted si nevybavuju jestli jsem nezapomnela poprat pete a adri k dobrym vysledkum, tak radsi 2x nez vubec :grinning:. bezvadny ze to mate v poradku :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že s kolem na dovolený mě fakt nikdo nepodpoří :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky koukala na botky v Deichmanu, ale tam ty ceny jsou sileny.
Zrovna ty nikeovky :slight_smile: ty tam maji cca za 1000Kc, a na netu si je najdes tak za 600Kc, to je rozdil.
Spis si je tam vyzkousime, ale pak objedname.
5. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,nasla si to reditelstvi? monika se s davidem budou brat a v cervnu se s magdy stane babicka :grinning:. ten jeji michal bude mit holcicku
Kato, mozna, ze nepolezete, nekdo rovnou zacne chodit :wink:
autor
Z magdy melo byt,oprava

ja se o lezeni zrovna dneska bavila s neurolozkou a pry 10% deti vubec neleze. vubec to nevadi. jen lezeni je lepsi pro vyvoj patere a posilovani svalu
5. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, Káťo, Kačenka lezení beztak vynechá a rovnou bude běhat :wink:

luci,já bych tě klidně i podpořila, ale to by musel být Davídek větší :wink:
5. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaťo přesně tam jsem byla cvičit :wink:
Luky taky nelezl, začal rovnou chodit (10m), terka ta to vzala postupně :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš..mačkov má ii supr koupání... jana podh.tam jezdí koukni na ní na mmb má tam odtud fotky..
GUČINK mi jde taky dobře..v tom sbírám to nejlepší ohoodnocení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
NINUŠ... jak mi spal malá??? NO včera cca od těch půl 4 do 9..pak se napapala a usnula kolem 10?? a v noci ve 3 a po 6 ráno takže fajn..maminka spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
každou chvilku mi přijede J8ra ze školy, naty se krmí a jedeme do stark. chci se kouknout do TAKKA járovi nějaké trika, kalhoty...uvidíme co tam bude...
jo s tim Vokatým je to masakr.. zuzana ho měla u porodu jednoho ze svých dětí :grinning: a říkala děs..že i míra čučel a neměl slov.. prý do ní hrabal jak veterinář do krávy a to jak ji zašil..že braunová jen koukala a nestačila se divit.. jééé zlatej primář u porodu a tej jeden steh :grinning: když vynechám tu moji placentu s pupečníkem.
CO VYVEDLA GREGOROVÁ?????????
5. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš a jak se ti jezdí s kočárem městskou?
5. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek