• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san tak talířek předán,tak se pak zkontaktuj s jítou a ona ti ho předá :wink: :wink:

u nás tedy lezli oba,ale je pravda,že znám spoustu těch,co nelezli a rovnou začali chodit,holky já jen chtěla říct k těm botičkám,nechci prudit,ale první by měly mít pevnou patu a měly by bejt vyšší,aby jim to dobře drželo kotníček,ale je to každýho věc,jaký jim pořídíte,nechci prudit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
San na reditelstvi jsem se dostala dobre, tahla jsem malou v autosedajde, mi usnula, ruce jsem mela az k zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci neprudis, to je dobra rada, ja planuju takove botarky koupit :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
jo San,Ptala jsem se Magdy na to, ze bude babi, byla z toho nejaka presla a nechtela se otom bavit, holky neco naznacovali, ale nechapala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a poradíš nějakou značku, já jsem právě nad tím přemýšlela, že by měla být nějaká spešl, aby se mu dobře vyvíjela nožička
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRÝ BOTY PRO DĚTIČKY MAJÍ VE STRA NA VELK. NÁM. V OBUVY IVETTA UŽ PRO JÁRU JSEM TAM KUPOVALA.. MĚLI BY MÍT TU ZNAČKU ŽIRAFY ČI CO..JAKO ŽE JE TO TESTOVANÁ BOTA
5. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, tak to by me zajimalo o co jde. by mela byt spis rada,ne :grinning:.

luci,moc a moc dekuju!!!!

alco,kdyz jezdi bezbarierovy, tak je to uplna pohoda :dizzy_face: . kdyz jede vysoky, tak se mnou jezdi mamka :slight_smile:. vlastne od mamky pesky chodim jen patky, to jezdi vysoky, tak aby se mnou mamka nemusela
5. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se zirafou maji i u bati, uz jsem se tam na to kdysi ptala
5. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,jeste k tomu autobusu, vetsinou jezdi jen ty nizky. co jsem si okoukala a vyzjistovala u ridicu :grinning:, tak vysoky jezdi jen kdyz bezbarierovy jsou rozbity :wink:
5. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to někde napsané, jaký bus pojede? mám nahoře kamarádku a nějak se mi tam nechce pořád běhat pěšky, hlavně, když je taková zima :unamused: , já se toiž v MHD vůbec nevyznám :sweat_smile: , ani nevím kde se kupují lístky a tak... :confused:
5. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
san díky, já než to napsala, tak ty už odpovídáš :grinning:
5. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Botky se žirafou jsou sice krásný, ale docela drahý :confounded:
5. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bata má většinou atestovaný se žirafou,dobrá je taky značka essi,ty většinou kupujeme my,u deichmana taky mívaj atestovaný,ale většinou neskutečně drahý,myslím,že se jmenujou elefanten,ale nechají se natrefit i v akci,já tedy úplně první míši botičky měla po honzíkovi,tenkrát byly od bati,protože menší jsme nikde nesehnali a když už opravdu začínala chodit,tak jsem koupila od paní tady na koníkovi sandálky s pevnou patou a špičkou od essi,byli úplně nepoužitý a za třetinu peněz než v krámě
5. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčo,co si budeme nalhávat,pokud jsou to dobrý a kvalitní boty,tak jsou drahý,at je to značka jakákoliv,ale úplně na začátku si radši připlatím,než zničím nožku,ted už má taky míša obyčejný botky,ale když to jde a natrefím na atestovaný v akci tak radši šáhnu po nich než po botech od vietnamců,nebo ze supermarketu
5. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco, listky koupis v trafice (jeden za 7 kc-ja kupuju v prioru v tom tabaku) a jak jezdi najdes na idos.cz . jak tam mas na vyber vlak nebo autobus,kliknes,najdes strakonice a tim se ti otevre ze chces jen mestskou a pak uz zadas jen zastavky. ja jezdim bud od prioru na zvolenskou a nebo z trznice-zvolenska,ci machova. podle toho ktera linka jede.
a musim rict ze je to fakt pohodlny. zvlast v tomhle pocasi. kdyz byli ty velky mrazy, tak jsme tak jezdili i k mamce,abysme nemuseli jen sedet doma :grinning:
kdyz jeste budes chtit neco vedet,ptej se :wink:
5. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem uklizela celej barak jak nam delali ty schody tak tu byl docela dobrej mazec dnesni noc uplne sileny ve ctyri vstavacka rval asi zuby ja byla uplne hotova vzbudila jindru nadavala at jde k nemu on ze uz nemuzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze ted jsem k.o. no a broucek si spinka ale celkem je hodne protivnej zajdu do lekarny pro nejakou masticku na chrup :wink: a kdyz tak maznu ale zda se m spis ze nahore to ma cerveny a dole v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nino diky za pochvaleni kocarku ted pojedu odvezt domika k mamce az ejtra snim pujdeme do cukrarny oslava kvuli tomu zapisu :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted kojim pak jde spat tak v pul a ja si pustim ut.ordinaci v nedeli nam prijede chlapik to preladit aby konecne sla :wink: byla jsem v lekarne rekla jsem ji ze chci babycalm na dasne a ona ze ho nemaji dala mi neco s grepem ted nevim jak se to jmenuje ale pak jsem cetla o 3 let deti nesmi pouzivat tak to jdu zejtra vratit :unamused: holky kde jste :grinning:
5. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady adra.. co zápis??? kam dáš dom?? do dukelky?
5. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak tu padla zmínka o botách tak mě se strašně líbí tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30241745&tab=5 a pořídím je 100%
5. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN PĚKNÉ BOTKY.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino botky mooc pekny :slight_smile: sarinko vcera jsem to psala co u zapisu :wink: jo jdeme do dukelky jen jsem zvedava koho daji za ucitelku ani nevim kdy to zjistim atd.
5. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, botky jsou uzasny :dizzy_face: nejake takovehle mam na mysli i pro nas :wink: :slight_smile: Aby byly vyssi a byly pevne.
5. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, vy mate novy kocarek, nebo co? Nejak mi to uniklo :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my budeme kupovat nějaké takovéhle botky:
http://www.zdravastopa.cz/detska-obuv-celorocni-velikost-18-26-c-2_53.html
sice to není žádná veliká paráda, ale nějaké hezké vybereme, chci hlavně, aby měla nožku v pevné botičce a kvalitní. :slight_smile:
San, talířek máš u nás, můžeme se sejít v pondělí, v úterý, nebo ve čtvrtek odpoledne. :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zdravastopa.cz/celokozena-obuv-p-63.html
takovéhle budeme mít bačkůrky pro doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto botičky chválím :grinning:
5. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky
Nike super :wink:
my mame botky od deichmana dostali jsme pod stromecek a potom mam pro nej adidasky co jsem vyhrala na MMA
5. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ty vaše se mi líbí taky,ale já bych do nich nešla,protože je bude mít jen na chviličku a to by mi bylo líto penízků :wink:
5. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jsem už poučená od švagrové, to víš ta je naočkovaná od Kolářové. :grinning: :grinning: :grinning:
Sice to není žádná moc veliká paráda, ale zdravá nožka je přednější. :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto já jsem zase naočkovaná od honzise,ten musí mít pevnou patu pořád a je už doceůla složitý sehnat v 27 sandály :sweat_smile:
5. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
botky krásný, ale jak píše Lucka a z vlastní zkušenosti, taky by mi bylo líto peněz vydrží to chvíly, ale souhlasím a taky se snažím kupovat kvalitní boty, aby se neničila nožka. stejně musí mít vždycky na období 2 , snažím se jedny lepší do města a jedny lítačky (botasky) na ven, ale nekupuju u vietnamců, to ne. Já je i podědím po kamarádky dceři a ta měla problémy s nožkama, takže jsou taky kvalitní (hodně ty Essi)
zítra asi pojedem do čb, přišel leták z Mobelixu, tak se tam chci podívat, ještě jsem tam nebyla. Byla jste tam některá???
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče klári od tý doby,co je to mobelix jsem tam nebyla,takže už pár let

ještě má honzík jedny suprový boty.ale já si za boha nemůžu vzpomenout na značku a už jsem si vzpomněla superfit,ty jsou skvělý,ale taky drahý
5. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek