• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

luci a co to bylo předtím??
jinak já loni na jaro kupovala na mmb emmče dvoje botasky, taky nějaký značkový a fakt je, že po těch prckách , který je vezmou na nohu na 2 - 3 měsíce jsou ty botky v pohodě. Takže letos taky kouknu. I když sandálky jako na bosou nohu jsem radši kupovala origoš.
5. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári to my taky ,míša má pumy a unosila je celej podzim,ale nebyly to první botky,a ted jsem koukala,že tam mám fily,na který jsem úplně zapomněla,ty byly přes mmb s nějakejma věcma :slight_smile:

před tím to byl roller
5. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ta jsem taky nebyla. nechci tam teda nic velkýho, jen nějaký kravinky.....................
já chci zase na jaře objednat něco, podívám se, pokud se mi něco zalíbí, tak to vezmu.
5. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, to bys byla moc hodna! hale,prizpusobim se ti,mam cas porad, takze jak se ti to hodi :wink:. muzem to spojit i s prochazkou :slight_smile:

nad botama jsem popravde jeste moc nepremyslela, i podle doktorky mam pocitat ze zacne chodit dyl, spis az tak v 16.-ti mesicich,takze mame jeste cas :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pamatuju loni, když začla chodit malá, tak jsem říkala, že už na ven nic kupovat nebudem (bylo to v lednu), že jí bdem mít na saních a kdyýtak jí necháme chvíly v capáčkách prolézt na sněhu a pak koupíme rovnou jarní, Jakubovi to nedalo a musel jí ještě koupit u bati boty (ve slevě za 700), měla je 14, pak slezl sníh , začalo jaro a boty jsme schovaly. Navíc jak byly vysoké, tak se hrozně blbě obouvaly, když to dítě ještě nespolupracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo oživot to oblíkání :sweat_smile: Botasky se, myslím si, unosí nejvíc (jaro, léto, podzim)
5. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych řekla že Nike jsou velice kvalitní boty a řekla bych že tyhle splnují to co by první bota měla splnit vyšší,drží nárt - ale je to věc názoru a když jsem porovnávala ceny vyjde to uplně na stejně jako kdybych koupila jiné, mě zaujaly a říkala jsem si jestli dát 600 (což by boty stály) nebo 700 už mě takový rozdíl nepřijde radši ušetřím na sobě než šetřit na malým
5. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - jasně, souhlasím, že by první bota měla být pořádná :wink:
5. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste slaměný?? Kde je Zdenča???Holky, ty vogo, mě bude za chvíly končit sex.......... no co já bude v pátek večer dělat?????????????
5. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři jojo já se hlasím mezi slaměný no co budeš dělat budeš tady snámi chlístat
Vid taky si říkám kdepak máme zdenču
5. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem taky slamena :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jasně,mě se taky líbí a s cenou máš pravdu :wink: ,já jen mám ty niky spojený se sportem :slight_smile:

a jsem slaměná,ale jdu uspávat,tedy spíš se jdeme vleže koukat na noc na karlštejně,snad u toho odpadnou :wink: :wink: ,takže se objevím až po desátej
5. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak se možná i najím,už šilhám hlady ted,ani jedno dítě zatím na spaní nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, ty ceny jsou stejný to máš pravdu, stovka už nehraje roli. A vybrala jsi hezký botky. :slight_smile:

San, my tak okolo 15.30 svačíme, takže od té 13hodiny do 15hod je mi to jedno. :slight_smile: Vezmu ti i ty příkrmy ať to můžeš Jůlince dávat.
Jste moc šikovný, když vás takhle pochválila paní doktorka. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jojo já je taky měla spojený se sportem ale botasky se mě celkově líbí víc než takový ty divný nebo jak je nazvat tak proto moje rozhodnutí padlo na tyhle a pokud budou sedět a budeme spokojený tak je budu kupovat dokola :slight_smile:
Nejdřív si je ale zkusíme ve sportu a pak objednám
5. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři u mě máš taky ty příkrmy
5. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,jasne,prizpusobim se :slight_smile:. jsi moc hodna :slight_smile:. jo jo,mam dnes z ty kontroly dobry pocit :slight_smile:. ale asi chudak dr musi byt zvykla na ledaccos,protoze se mi skoro omlouvala,ale ze by necvicila, ze ji to prijde zbytecny,ale ze je to na me :grinning:. ta tam musi zazit maminky :grinning:

luci,tak snad ti brzo usnou,ja mam julku na dece a na spani tez rozhodne nevypada :grinning: :unamused:
5. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stejně at jsou to boty takový nebo makový - jsou to kurvy jak jsou drahý :angry: :angry: :angry:

Jituš děkuji za chválu botek my je vybírali z Anny - máme stejnej vkus :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Tak já slaměná nejsem, ale romantika jako stehno, každý notebok na klíně a lahvinka vína na stole. :grinning: :grinning: :grinning:
tak honzík tam má zatím puštěný broučky,už je umí nazpaměť,skončily reklamy,tak mu to jdu přepnout :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se Ninuš taky přidá na procházku s příkrmama. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojhoj, ja jsem taky tu, vidite me? :grinning:
5. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito :grinning:. to je romantika :grinning:

no jasne,vzdyt nas muze jit na prochazku vic. kdo bude chtit :slight_smile:. aspon se nebudeme bat vlka,nic :grinning:
5. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, tak u nas je stejna romantika jako u vas :grinning: :grinning: :grinning:

Klari, v Mobelixu jsme uz byli, maji tam pekny veci, bude se te tam libit :wink:

My taky botky nekde vyzkousime, a pak objedname :slight_smile: A ceny jsou fakt sileny, to je pravda :angry:
5. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo me nevidi :cry:
5. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe Jíťo, my máme úplně stejný večer, jen máme notas, víno a kořalku :grinning:
5. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy..já jsem skoro taky slaměná... jára odpadl hned po 5 co jsme přijeli z města..snad nebude marod a spí doteď :confounded: velkej kouká v jiném pokoji na dvd, Natalinka je v postýlce..je slyšet jen žirafa jak hraje tak asi spí..a já tradičně s notasem v obýváku... bez lahvinky... :frowning2: :frowning2:
jejda Naty se ozvala :confused: :confused:
5. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, já dám jednu skleničku a odpadnu. :grinning: To mi tady ještě chroupe brambůrky, to je děs, já to tak nesnáším, ani je nemusím. :frowning2:
Fakt romantika, no jako každý víkend tak co se divím. No co bych chtěla po 3letech manželství :grinning: :grinning: :grinning: , je to jak po 30letech :unamused: :unamused: :unamused:
5. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám ještě na net asi ještě koupíme malý k narozkám lyže, takový ty na boty, zkusíme to letos a když tak je bude mít na příětí rok,tak koukám na mmb a jakub na aukro.
5. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, vy jste přitvrdili s kořalkou, to bych byla mrtvá. :grinning:
5. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne taky vzdycky staci jedna, dve, a jsem :grinning:

Ale dneska uz to balim, vstavali jsme preci jenom pomerne brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snad to dneska bude lepsi.

Tak se pekne bavte, zeny, dobrou :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek