• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tedy, sotva sem je tam dala :grinning: díky
za tenhle týden mi povyrostlo o 5cm a +2kg, tak jestli to tak půjde dál, asi ještě pěkně nakynu :grinning:
11. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, tak obvod ja nemerim :grinning:. ted uz i na tu vahu lezu s respektem :grinning:. ale ja mam tak 1 kg tydne, ale mam to prevazne jen vodu. ted mam od vcera +0.5 kg a to jsem temer nejedla a vypila tak 1,5 l, takze to je jen voda :angry:

to vis, mam ocka vsude :grinning:
11. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
voda se ve mně zatím nedrží, to by mě asi trápily i otoky viď? Ale kyčle začínaj pěkně bolet.. Já obvod měřila jen ze srandy, jaký mám míry víš. Docela sme se pobavili, když sem se měřila prvně před měsícem, jak sem hezky symetrická :slight_smile: to sem měla 101-93-101 teď už máme 104-100-101 no když na tokoukám, taky pěkný čísla :grinning:
11. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono chvilku trva nez se otoky viditelne projevi :wink:
ja je mam stale, ale po svem pondelnim lektvaru kdy jsem stravila cely odpo na wc uz nejsou tak patrne, tak pujdu k dr jako hypochondr :sweat_smile:
kycle me taky boleli, ted uz je to lepsi, ale boli me, kdyz dyl lezim na jednom boku. takze treba i u ordinace se kazdou reklamu otacim na gauci jinak bych nevydrzela a nebo musim sedet. to je protivny,to znam :frowning2:
Miry mas krasny :wink:. ja uz to radsi ani merit nebudu :grinning:. nahore nic, bricho obr a boky hodne do siroka :grinning:
11. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi celá jak nic a jen máš to krásný bříško. V noci se taky pořád převracim, přesně jak řikáš, nevydržim dlouho na jednom boku..
Teď koukám, co mi to tam naskočilo, místo těch druhých rozměrů :grinning: Udělali ze mě tel číslo :confused: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono kdybych se vyfotila jen ve spodnim pradle, tak by to poznat bylo, ty kalhoty dost skryjou :wink:
tel. cislo taky dobry ne :grinning:
11. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k tomu lektvaru, je zvláštní, že ti nezabral, když to podle jiných vypadalo docela účinně.
11. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jsem ho zkusila moc brzo :grinning:. ale po druhe uz nee :zipper_mouth: . to uz do me nikdo nedostane :grinning:. I kdyz aspon ten pocit prazdnych strev za to stal :grinning:. to kdyz jsem videla, tak obdivuju zensky co k porodu odmitaji klystyr, protoze tohle vsechno ze me vyjit na sale... :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej, vím že ten klystýr asi nebude nic moc příjemnýho, ale ten pocit, jak mě pročistí, mě docela hřeje na duši. A myslíš že je lepší ten nebo yal gel? Klystýr je prý účinnější a urychluje i porod, jak prohřeje bříško, ale je prý nepříjemnej, narozdíl od gelu..
11. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci klystyr uz kvuli tomu jak pises, je ucinnejsi a tim jak je to tepla voda tak to urychli a u porodu myslim ze je znat kazda minuta min bolesti. Hlavne ja mam trauma z nehody na sale :sweat_smile:. vim ze to berou normalne, ale muj pocit :confounded:
11. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně mi mluvíš z duše, taky se obávám už teď abysme to pak stihli (švagrový a kámošce nestihli). Já snad nebudu radši moc jíst před termínem :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá usnula,tak jsem vyběhla zaplatit složenku a nakoupit a jsem ráda,že jsem zpátky v teplíčku :dizzy_face: ,myslela jsem,že odpo půjdeme k babičce,ale ne,už mě do tý zimy dneska nedostanou,ani na basket se mi dneska nechce :frowning2: ,holky zajímavý téma,bohužel vám neporadím, ale osobně bych šla asi do klystýru
11. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuz, to si rikam taky, ale ono ti to neda nejist :sweat_smile:. spis asi kdyz uvidim ze jsem nebyla 2-3 dny, tak prdnu cipek aby kdyztak pobral to nejhorsi :sweat_smile:

luci, ja jsem stastna ze mam braunovou 5 minut od baraku a nemusim nikam dal :sweat_smile:. Me staci vencit psa v tomhle pocasi :unamused:
11. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si ohrala dzus se skoricovym cukrem (samotnou skorici nemam), tak jsem zvedava jak to bude chutnat a zda to pomuze :grinning:
11. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi taky tak San, to máš pravdu. Já ani nemám žádný jídlo, který by mi popohnalo trávení, co bych za to po porodu dala, kdybych byla třeba jako známá, která si dá kafe s mlýkem a za dvacet minut letí na záchod :grinning:
Ale o Vánocích chodim dobře, tak sem už mamce řikala, že mi pak do porodnice přiveze linecký :slight_smile:
ahoj Luci, tady je taky ošklivě, ani se mi do toho Písku nechce, teď si dojdu zatopit a asi se na chvíli natahnu, kyčle mě vůbec neposloouchaj, tak abych na ten kurz vůbec došla :sweat_smile:
11. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, na me projimave nepusobi asi nic :sweat_smile:. teda aspon ted :grinning:
tak dzusik se skoric cukrem dobrutka :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,to má taky pomáhat? mě už vážně z toho počasí asi klepne,míše se zřejmě vrací rýma :confounded: :unamused:
11. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pry ma, ale ja uz neverim nicemu :slight_smile:
jsem zvedava kdy to prijde, manza tipuje dnes, sestrenka v sobotu, mamky manza pristi ctvrtek (ten ale ani nevi kdy mam terminy, tak me to prekvapilo, ze sam od sebe a i se mezi ne trefil :sweat_smile:) a ja tipuju Vanoce :grinning:

Luci, rymu? :frowning2:. a necha si aspon dobre odsavat? to nezavidim :frowning2:. Uz aby bylo jaro a teplo, co?
11. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, už abych si taky psala, co všechno by mělo pomáhat vyvolat porod, je toho dost.. Ten džusík by mohl být dobrej, hmm Já se teď naučila na teplý mlýko s vanilk. cukrem a pěkně našlehat, taky ňamka.
Rýma je pro dětičky protivná, chudinka malá..
11. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím se jí ještě úplně nerozjela,tak uvidíme,u odsávání se pereme,ale od tý doby,co jsme koupili odsávačku na vysavač,tak už na ní stačím sama,předtím jsme museli jedině ve dvou.Na teplo se fakt těším a až budeme moc chodit na hřiště a na klouzačky,na písek....
11. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak San, já si tedy taky tipnu tento Pátek.. :grinning:
11. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzko, jestli muzu popravde poradit, tak se na vse vykasli, protoze stejne nic nepomuze :sweat_smile:. je to max. pro tvuj pocit,ale jediny co z vetsiny mas je, ze se unavis :sweat_smile:. jediny co by melo pomahat je sex, ale ani ten u nas nezabira a to jsem uz 14 dni na 2 cm otevrena. takze radsi odpocivej a setri sily :wink:. ale kdyz bys preci jen chtela vyzkouset, tak pak napisu, znam snad vsechny babsky rady a i je mam odzkousene :sweat_smile:
jj, je to dobry kdyz uz nic :grinning:
11. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
patek 13. :confused: . dej pokoj :grinning:

Luci, kolik stoji ta odsavacka na vysavac? my teda mame normalni,ale kdyby nahodou casem... ale k tej bysme stejne potrebovali i vysavac :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, já mám 13. narozky, takže všechny pátky 13. jsou pro mě šťasné dny, tak přeju to štětíčko i tobě.
Mám týden přenášet, podle předpovědi (ne podle doktorky), tak proto už se na to připravuju :grinning:
JInak tu odsávačku sem taky zvědavá, za kolik ji Luci máš, viděla sem ji na netu asi za 350,- jestli se nepletu. Ale ty ceny jsou fak trůzný, koukali sme v Budějkách na digi dudlík, kterej byl na netu za 180,- a v krámu za 600,- !! Asi tedy ne stejná značka, ale rozdíl velkej.
11. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
San,co kdybysme na tu vaši princeznu vypsaly sázky a kurzy :grinning: :grinning: :grinning: ,ale co by pak bylo odměnou :unamused: ,no asi vaše štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:
tahle co máme my stála asi 340 kč,ale je fakt perfektní,ani u jednoho z našich dětí nefungovala balonková,ta hadičková,to už jsem psala,to byl hroznej boj a hadička musela bejt až v nose :confounded: ,kdežto tuhle jen přiložíš k dírce a pustíš vysavač,vytáhne to nudle až z paty,dítě sice řve jak tur,ale pomáhá to
11. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,já nevím digi dudlík jsme nikdy nepoužívalia a asi bych mu moc nevěřila,ale to je jen můj osobní názor,
Franta ji kupoval v lékárně v Plzni,když tam byl služebně
11. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co řikáte na tuhle? http://www.lekarna.cz/nemoc-ditete-pomucky/ Holky jinde ji dost kupujou, tak nevim,jestli do ní máme taky jít..
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím tu byby-vac za 299
11. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec sme koupili rektární ohebnej teploměr za 199,- protože ten digi dudlik se mi taky nezdál a hlavně ho dítě musí dudlat 3minuty, což je dost dlouho. Tenhle změří teplotu za 10 vteřin.
11. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,to je přesně ona,já ji opravdu můžu jen doporučit,my měřili obyčejným rtuťovým do zadečku
11. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek