• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Káťo AHOJ :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninusko ahoj :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz si tu pripadam jak paty kolo u vozu, ja to proste nezvladam nekolikrat denne sem psat, kdyz si tu sednu tam mam hned u nohy malou a rve mam mam a trha mi tu kabely akdyz spi, tak se snazim neco udelat, a jak je chvile casu, tak jsem tu, ale zde me tezce ignorujou, se na to muzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no káťo - prej ignorujeme, cssssssssssssssss
5. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja proste vsem nestiham chvalit kazdou kravinu atd a kdyz se rozebiraji osobni problemy u Zdenky tak se do toho neseru, protoze nic nevim a je mi blby, kdyz se tu neobjevuju pravidelne, ji radit atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nestíhám pochváli každýmu krůčky, jídlo nebo měsíčniny - to prostě nejde, sledovat u každýho, já to vždy přečtu jen zběžně. tím se netrap, to by musela být superžena stíhat reagovat na příspěvky všech.
5. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko ja vim :frowning2:
5. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tím netrap káto, já myslím, že se tím nikoho nedotknem a neurazíme, když mu zrovna nepopřejeme k nějakým výkonům, já kolikrát taky stihnu napsat jen co mám na srdci aniž bych si přečetla co se děje ostatním, to prostě nejde. Navíc ty máš malou v takovým období, to si pamatuju, to bylo horší, mě už malá vydrží i sama si pohrát, zabavit se, ale v tomhle věku byla hodně závislá na mě, to je teď taky, ale nají se sama, napise, prohlídne knížky apod, nemusím jí u všeho asistovat, tak je toho času víc.
5. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny kocarek nemam novej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: adamek se pred chvili dost hezky ozval dala flasku a spi do 12 ma smulu s prsickem :grinning: sandro je to skveli ze doktorka chvalila to potesi vid :wink: jinak teda se taky pripojim s botickama vzdycky jsme kupovali poradny boty a za ten rok to je penez :stuck_out_tongue_closed_eyes: jito ja to taky nesnasim kdyz jindra ji bramburky to vzdy odchazim :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já jsme tu teda pravidelně ale kolikrát taky nestíhám chválit
tak to uděláme jednoduše každej den začneme chválíme nové pokroky :grinning: :grinning: :grinning: a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já sem lezu když spinkáme :wink: :wink: :wink:

ale bacha 5 kolo u vozu je dóst duležitý (to je přece rezerva ) :wink: :wink: :wink:
5. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava - napise mělo být napiji se. :grinning:
5. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já si ani nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, já taky nestíhám být tady pořád, na všechny příspěvky taky nedokážu reagovat a na manželské problémy už vůbec né. Já s tím nemám zkušenost, tak raději mlčím. Kolikrát se i vracím, když něco pochytím později.
Terka mi taky nenechá a večer mi to zase manžel vyčítá, on už notebok zavřel, ale já tady pořád stračí. :unamused:
Určitě tě nikdo nepřehlíží, to si nesmíš tak brát. Já tady taky třeba 2dny nejsem. :wink:
Kačko, nesmutni!!!! :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin- no já radši pro sichr, od jisté doby kontroluji příspěvky :grinning:
5. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, tak je kontroluj všem!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Já myslím, že jsme pod dohledem.... :grinning: :grinning: :grinning: A 5 se do učitelskýho bločku zapisují, já už asi propadám!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak to já jsem za prospěch už vyloučená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klaři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já nééé na to hazím bobek :grinning:
5. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:

já se tady teď moc neohřeju, u pc je pořád manža,takže mám smolíka :confounded:
5. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jíto - jaký kontroluj, na to tu byl někdo jiný :astonished:
5. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zazrak,u nas se spi :dizzy_face:

kato,ahoj :slight_smile:

ja taky vse nestiham,obcas nezareaguju. ctu to vzdy na nekolikrat. a jsem tu jen kdyz julca spi,to nic delat nemuzu abych ji nevzbudila. kdyz je hodna,tak se snazim doma neco udelat. vecer mam cas tu byt,tak tu jsem. ale to bude tim, ze jsem tu vecne sama (doma myslim)

zdeni,ahoj :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni AHOJ já už myslela že jsi na nás zanevřela
5. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeee zdeni ty žiješ,? koukal jsem že na lidé si byla online.. tak taťku vyšoupni a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já jsem tam pořád online, kvůli těm šperkům co dělám,když jde táta přiložit nebo si zakouřit tak podávám inzeráty a odpovídám na emaily, ale víc nestíhám :sweat_smile:

dneska máme výročí,ale táta je úplně chladnej :cry: :pensive:
5. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky na to normálně zapomněl, já jsem mu udělala nepečený dort s želé a ovocem a on na mě koukal proč mu to nesu,že narozeniny má až v neděli
5. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás se taky už spí..........jára od 17hod.. a Naty už taky................
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a řeklas mu, že máte výročí??
zdeni, kde bych našla ty tvoje šperky??
5. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty chlapy to jsou blbouni oni si tohle nepamatujou a vy vlastně máte 10 :wink: :wink:
autor
zdeni,to me mrzi :pensive:
já místo šperku četla špeky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem si říkala Kláři jaký by jsi u Zdenči chtěla hledat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni koukala jsi na nějaké ty věcičky :wink:
5. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, tu kontrolorku zas neber tak vážně!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já to myslela v dobrém. Já vím na to tady byl někdo jiný, už to taky bude mít za pár. Ten kočárek co si kontrolorka vybrala, zrovna teď kamarádka reklamovala, kárka (podvozek)se jim při jízdě do kopce skládala, jako když se skládá do auta. :unamused:
holky jdu kouřit né že nakecáte toho moc :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek