Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
5. únor 2010
Ahoj Zdeni
holky me se Kacenka vzbudila, usnula mi po veceri v sest, sice mi to trhalo zily ze spinka v teplakach skydanych od zradla, bodycko ani nemluvim, a jak jsem se s tim smirila tak se vbudila, ted jsme uz v pyzamku a jdu uspavat a ukojit do tuha, ale nevim nevim, Kacka si hraje se psem a steka na nej, to asi na spani nevypada :-p :-p
sayastautor
5. únor 2010
vy mate psa kato? =-)
saarcik77
5. únor 2010
asi si mu k tomu dortu zapoměla ještě postavit slavobránu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
sari 😃 😃 😃
klaraemma
5. únor 2010
jíto - to já vím (nebo doufám) že to byla legrace 😃 Já taky chyby udělám, že. takže taky koukáš na jinou diskuzi, že???
kvikvicek
5. únor 2010
San ne ne 😃 ma takovyho mekkounkyho plysovyho od Jeziska (babi a deda)
sayastautor
5. únor 2010
aha 😃 😃 😃
saarcik77
5. únor 2010
SAN.. co k tomu dodat.. některým chlapům hollt spoustu věcí nedochází
kvikvicek
5. únor 2010
Klarko ono se opravuje pravopis i jinde? :-p
klaraemma
5. únor 2010
káto, jojo
murecka76
5. únor 2010
jojo koukám, někdy se tam i přiučím.
Koukla jsem na porodnici Písek, tak tam byla. 😃 😃 Ale už tam není živo, co tam Evča nechodí. 😉
Já tam totiž chodím na gyndu. 🙂
Klárko, jasně, že to byla sranda, jak jinak. 😃
Káťo, tak se asi Kačce taky nechtělo spinkat v tepláčkách, tak snad brzo usne. 🙂
evulebobule
5. únor 2010
ahoj holky 🙂
jenom na skok, drak se za chvíli probudí na papu, co nového? 🙂
mikesova25
5. únor 2010
ninus oblečení nafotím příští víkend, to budu u našich od pátku do pondělí, tak se na to vrhnu a nafotím vše 86+92

Klárko http://sbstrade.cz/

sem mu měla asi k tomu dortu připíchnout puberťačku 😃 😃 :-N chudák je nešťastnej že dneska nemůže do hospody, dostal zaracha 😃 😎
evulebobule
5. únor 2010
jitu: 😃 😃 tam bylo živo, když jsem tam kdákala já co? 😃 😃 😃
saarcik77
5. únor 2010
kde se kontroluje?? kláří.. mi něco unilko.. já tak ypíšu jak prasátko.. překlepy atd.. neřeším.. hlavní je že inteligentní ženy tady pochopí 😃 😃 😃 co tím básník zamýšlí
mikesova25
5. únor 2010
nin i u mě by se špeky našly, to bys koukala 😃 😃

teď mám břicho jak kdybych byla v 5 měsíci,ale bohužel mám MS a to jsem vždycky nafouknutá, už aby byl konec, tyhle dny nenávidíííííííííííííííííííííííím ]-(
murecka76
5. únor 2010
Klárko tak to nevím, kde paní učitelka řádí. 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
MS ja neznam od otehotneni a vubec mi nechybi 😎 😃 😃 😃
klaraemma
5. únor 2010
sáří - to by bylo na dýl, to se dozvíš všechno na výjezdu, neboj 😃 Já to tu nechci psát, abych tu zbytečně nedělala rozruch.
ninus81
5. únor 2010
Evo Ahoj já si říkala kde jsi že ty jsi byla v Mačkově cvičit a mě si nevzala sebou 😞 😞 😞 😞 😞 jdu plakat do kouta 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Zdeni a nejlépe dvě ty pubertačky, tak manža dostal zaracha 😃 😃 😃 a ještě bych ho nechala klečet na hrachu 😃 😃
to budeš hodná určitě si něco vyberu Děkuji

já objevila užasný kalhoty pro Kačenku tak je sleduji http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4843387
murecka76
5. únor 2010
joo Evi, teď je tam od léta mrtvo :-| , docela škoda 😞
sayastautor
5. únor 2010
nin,ty jsou nadherny x-)

evco,ahoj 🙂
ninus81
5. únor 2010
Sandři já si to s tebou vyměním já jí znám už dlouho (MS) ted jsem to měla 8 dní a to jsem myslela že budu mít vlastní vložkárnu 😃 😃 😃

Zdeni jestli ty máš špeky tak já jsem Claudie Schifer 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
nin,dekuju,ja si nestezuju 😃. vsak ona taky dorazi i ke me 😃
ninus81
5. únor 2010
Evi já chtěla napsat né evo jsem se přemáčkla EVI EVI EVI 😉 😉 😉
saarcik77
5. únor 2010
nin taky je sleduju
Kláří na výlet se těším.. ale když jsem to nahodila doma.. tak už teď je rušno.. 😃 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
jitu,tak to tam zase rozjedem až budeme čekat druhé co? 😃

nin: to bych ti neudělala
ninus81
5. únor 2010
Tě jí pošlu 😃 😃 😃 😃
Ty kalhoty mě naprosto uchvátily 😉
murecka76
5. únor 2010
KOukám, že i Šárka je objevila, jsou super. 🙂
mikesova25
5. únor 2010
nin to jsme na tom stejně, byly doby kdy jsem to měla 4 dny a jakoby nic a tenhle týden už to mám od pondělí a to je totální katastrofa,sem dneska už říkala že vykrvácím,ale nikdo mě nebere vážně :-o

Začni psát odpověď...

Odešli