Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. únor 2010
Evi no já si říkám bych pak byla strašne móc smutná
saarcik77
5. únor 2010
mě vložkárna skončila asi před týdnem.. měla jsem ji měsíc.. a ty brečíš NINUŠ pro pár dní 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
nin: nevadí 😃

san: ahoj 🙂

zdeni: nejsi v tom sama ]-(
ninus81
5. únor 2010
šárce jsem odkaz posílala já 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Zdeni já to mám občas taky tak a vubec mě to nebaví a vubec se mě to nelíbí a víš co mě jednou řekl kamarád že nemůže věřit někomu kdo týden krvácí a nechcípne ]-( ]-( ]-( jsem myslela že ho nakopu někam
ninus81
5. únor 2010
jo šári to jsi měla po porodu - já rodila krapet před tebou 😃 😃 😃
saarcik77
5. únor 2010
JITUŠ...JÁ JSEM TU POŘÁD???????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
5. únor 2010
Evi, ty by jsi šla znova rodit do Písku?
No já jestli budu ještě těhotná nevím, nevím. 😞
ninus81
5. únor 2010
Šárka se nám jenom schovává 😃
ninus81
5. únor 2010
a já už nerodím 😉
mikesova25
5. únor 2010
já když budu podruhé rodit /jestli se toho někdy ještě dožiju/ tak půjdu do strakonic ale velkým obloukem se vyhnu pí Gregorové
saarcik77
5. únor 2010
JJ SCHOVÁVÁM.. NIN UHODLA JSI TO..ALE JSEM NA TOM TEDA CELKEM DOBŘE, KDYŽ MĚ HLEDÁTE????????
JÉÉÉÉÉÉÉÉ , ŽENY VY JSTE HODNÉ x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
mikesova25
5. únor 2010
a to už bych pak taky mohla rodit v tý nový porodnici ve strak.
mikesova25
5. únor 2010
ninuš počkej ještě si to rozmyslíš
mikesova25
5. únor 2010
já jsem taky říkala že po prvním porodu už rodit nepůjdu a dneska bych šla,ale není otec 😃 :-N
sayastautor
5. únor 2010
to vam musim rict 😃. holky,znate nekdo toho novyho dr co nastoupil na gyndu? toho fialkovice nebo jak se jmenuje?
kvikvicek
5. únor 2010
Ahoj Evco 🙂
San k vam MS jen tak nedorazi s vasim kojenim 😉 , ale bud rada neni o co stat :-p ja mam vicjak tyden zpozdeni, tak nevim, co se deje :-p ale mimi to neni, beztak sedi zaba na prameni :-p :-p 😃
Nini kalhoty jsou moc pekne 🙂
mikesova25
5. únor 2010
on je tam san někdo nový????
murecka76
5. únor 2010
Já myslela, že objevila kalhoty, ne , že se objevila. 😃 😃 😃
Ale Ninuš, jí to poslala.
Mně včera přišel krásný balíček kalhoty a ještě jeden komplet na léto od Nextu, ještě s cedulkami za 700,-,ale tak krásné mám velikou radost.Zítra to nafotím. 😃 🙂
kvikvicek
5. únor 2010
San ja se hlasim, rodil kamosku a prej je peknej, kamoska mela bolesti a i v tech bolestech si toho vsimla a zacla se tim zaobirat misto aby rodila 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Sandři to jsem kdysi nějaká holčina psala že jsem bude tenhle dr přestupovat prý je dobrej a fešák 😉
saarcik77
5. únor 2010
JÁ SI NA STRAK NEMŮŽU PŘED 13 LETY.. JSEM TAM MĚLA MÝHO DOKTORA.. ZLATÍČKO FOURA ALE UTEKL MI DO NÝŘAN A TED JSME VYFASOVALA PRIMÁŘE K PORODU, ZA KTERÉHO JSEM VDĚČNÁ SKRZ TU PLACENTU ATD. DĚLAT MI TO TAM NĚJAKÝ MLADEJ VOCAS DOKTORSKEJ TAK NEVÍM..BYCH MĚLA OBAVY O SVÉ ZDRAVÍ 😃
evulebobule
5. únor 2010
jitu: já nevím, ty už tam nebudeš chtít? Já právě pořád přemýšlím.

o jakém odkaze se tu hovoří, jsem mimoň :-N
mikesova25
5. únor 2010
jééé tak to abych se tam došla podívat na krasavce 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Zdeni študuje ten tvuj katalog kde tam najdu OCEL pokud tam je - nezačíná na str 78 (koukám do katalogu 2009 )
klaraemma
5. únor 2010
holky, mě ( a i ségře)konečně mamka domluvila tu braunovou, tak jsem si dneska říkala, že akorát po té akci vokatý 😞 tak si po 4 letech dojdu na gyndu.
evulebobule
5. únor 2010
káťo ahojky, co beruška, ještě štěká? 😃
ninus81
5. únor 2010
Zdeni já pujdu s tebou 😃 nebo kdyby ted někdo rodil mám praxi u porodu 😃 😃 😃 😃 😃 bych fešáka z koukla 😃
klaraemma
5. únor 2010
nin , zdeni - já tam ocel taky nenašla
ninus81
5. únor 2010
teda Zdeni to jsi neudělala moc dobře že jsi sem hodila ten odkaz na ty šperky ty jsou užasný to abych šla kráct
evulebobule
5. únor 2010
tak já bych ráda ještě jednou rodila. Nin budeš moje porodní asistentka a laktační poradkyně v jednom 😃

Začni psát odpověď...

Odešli