• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak já si na Budějce nemůžu vůbec stěžovat, jak jsem tam rodit nechtěla, tak to bylo super, ani na porod si stěžovat nemůžu, i když byl vyvolávaný tak to šlo, měla jsem epidurál, sám doktor za mnou přišel a řekl, že mi ho dají, že vyvolávaný porod oxitoxinem je nepříjemný. Nejhorší bylo, že jsem musela jen ležet a ještě na zádech a měla jsem křížové bolesti.
5. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
A PROČ JSEM HO NEMĚLA JÁ???????????? JÁ MĚLA PĚKNÝHO ANEST... jak se to píše co uspává?? :grinning: :grinning:
když jsem se probudila z nark. tak jsme říkala.. jedinej pěknej doktor tady a on utíká :grinning: :grinning: ale za chvíli tam byl zpátky vedle taky uspával maminu na placentu a PA mi řílá že se mi vrátil krasavec.. a já.. sem řikal že se vrátí..ale ne za mnou.. chudák ten byl rudej asi až na prdelce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ocel je od str. 77 do 101, chvilku to trvá než se ten katalog načte
5. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Sarko anesteziolog :grinning:
5. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evicko ted dela brum brum :grinning:
5. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám odsud už náramek, 3 přívěšky, řetízek, prstýnky a naušnice, mamka nosí to pozlacený a není to poznat od zlatýho, ta si libuje, protože do zlatnictví chodila pořád :grinning:
5. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak to beru, jen s tou laktační poradkyní nevím nevím ale nastuduju to :wink: :wink: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak dela medved? brum brum? :sweat_smile: Kacka v televizi videla medveda ziveho, a delala na nej haf haf, tak abych vedela jak dela medved a vysvetlila ji to :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni a ceny?????
Evi, já tam nerodila, i když jsem si to moc přála, už jsem si balila v nemocnici v ČB balila tašku, ale Terka se rozhodla jinak. :grinning: :grinning: :grinning:
Nevím jestli vůbec ještě otěhotním. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mám hlavně strach, aby se neopakovalo to co s Terynkou, teď už bych to nezvládala být 4měsíce zavřená v nemocnici. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jo jo brum brum alespon i u nás to tak je :grinning: :grinning: :grinning:
jojo dělá brum brum :grinning:
5. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš máš muj obdiv ty 4 měsíce by pro mě asi byli pekelný ale ono to za to stálo viď
5. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nin ceny jsou hned u toho
5. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu taky jsme měla vyvol porod oxit... bolesti do břicha a tlak do pipiny.. PA mi říkal až bude tlak do koneč. že mám zavolat. když jsem šla ze sprchy.. tak se PA ptala jestli mám tlaky a já že je ndo pipiny tak mě vzala na kozu a už jsem tam zústala..dkyž to mě hrábla tak už šmatala na hlavičku :grinning: no a za 15 min byla Naty venku.. sem PA pořád říkalže nemám tlak do koneč ale do pipi :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: to doštuduješ nebo můžeš být jen PA a káťa nebo sandruš budou laktační poradkyně :grinning:

jitu, neboj, myslím, že se to opakovat nebude. Já jsem na vážkách, jestli ST nebo PI :frowning2: no je času dost
5. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vado tak to jsme slepoň :grinning: :grinning: :grinning: takže je to pod tím názvem jak ze CZ a třeba 220,-??????
Evi klidně ST mám tu známou vrchní porodní asistentku :wink:
autor
jj,je tam novy doktor,pry fakt sikovnej,ale dnes jsem myslela ze je to blazen :grinning:. byli jsme na tom detskym,on tam porad lital sem a tam,zmateny jak lesni vcela :grinning:. hledal gregoru,pritom na ty dvere porad koukal,ale asi spatne :grinning:. a koktal :confused:

ja bych druhy za par let brala,neni s kym

jito,muselo to byt hrozny :pensive:
5. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo děkkuju.. vím že tak nějak to bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to na mě moooc písmenek..a el řikám.. že inteligentní ženy tady pochopí co tím chci říci..že není třeba tu mít nějakou tu kontrolorku nabo jak jste ji tu říkalli :astonished:
5. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja za na gregorovou byla ve strakonicich vyslovene spokojena a priste (jestli bude), pujdu zase sem :dizzy_face: . tentokrat si ale domluvim na beton braunovou.
5. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: tak to by bylo fajn, ještě mít známou nějakou hodnou laktační poradkyni :confounded:
5. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja asi rodit zase ve strakonicich, ale kdyby bylo neco s malou tak na detske k hospitalizaci jedu do Pisku, slysela jsem pekne hnusy na strak. destke odd
5. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
šári no to je jasný plevel odpad a zustaly ty nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nin ano to jsou ceny :grinning: :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych na dětský jela do ČB jak jsme tam byli kvuli kýle nemužu si je vynachválit
tu laktačku bych potřebovala evi jako sůl.. n aty zlobí u prsa.. potvůrka.. furt honí bradav. pusu dokořán, každou chvilku ji vypadne..no komedie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sari nemas zas :grinning: kontrolorka odtahla jinde nastesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdeni no jo to už je věk nějak blbě vydím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (na něco se to svest musí že jo) :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jinam... jsem chtela napsat :grinning: to po sobe ctu a nejak mi to tam nepasovalo :grinning:
5. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek