• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zdeni, moc pěkný, já jsem dostala od jakuba k vánocům nárame,k tak si časem koupím ještě nějaký. dostala jsem takový slaboučký, tak si můžu dokoupit ještě nějaký. Jak často je nový katalog??
5. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko bývá tak 3x do roka, teď máme novinku i přívěšek na klíče a příští týden vyjde zase něco novýho
5. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby něco s malou tak jdu na dětské sem.. mám tam švagrovou tak by byla nějaká protekce :grinning: :grinning: ..za mnou když měla noční chodila i na hekárnu sondovat :grinning: jeslti už nerodim...
Šári, tak to já měla do konečníku, myslela, jsem že se po...., sestra říkala, že né, ale já že určitě, tak mě pustila na WC a do sprchy a fakt, že ne :grinning: to bylo 17.20, v 18.00 přišla doktorka koukla a říká už to bude, no a Terka vyklouzla v 19.20, ve 13.40 mi píchli vodu :wink:
Já byla s Terkou 2x tady na porodnici, jednou na odběru s patičky a pak na očkování na tuberkulozu (měli jsme to kvůli váze později) a moc se mi tam líbilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, ale zase v Písku znám doktory, zatím to neřeším, nevím jestli bude potřeba.
Ninuš, nic jiného nezbývalo, byli to strašný nervy a denně jsem byla šťastná, že Terka je v bříšku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Měla jsem velikou oporu v manželovi, jezdil za námi do ČB denně, jinak bych to nezvládla a bylo pro mě důležité být v pohodě.Měli jsme tam dobrou partu a s holkami jsme ve spojení do dnes. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zdeni ty sperky jsou moc hezky :dizzy_face: bych si vybrala :slight_smile:
nin Vydim nebo vidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, končím, příprava na sex...................
moc toho nenakecejte, dobrou a zítra pa.
5. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouuuuuuuuuuuuu kláří
5. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko hezký sex .... :grinning: :grinning:
pa pa zítra
šáry já vydím že nic nevidím :grinning: :grinning: :grinning:
Kláři hezký sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kláři a kdyby jsi se zítra nudila jsme zase v INFERNU jooooo i ty Zdeni :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári už jsem na to přišla KOUKÁM :grinning: :grinning: :grinning:
šári: tak to jsme dvě

holky malej teď baští, tak já už půjdu taky chrnět. dobrou
Jitus ja mela taky porad pocit ze se potento, a fakt nic, chodila jsem jak silenec po pokoji,pak do sprchy pak na wc, ale vzpominam na porod rada, s braunovou to bylo supr a mela jsem uzasne porodni asistentky, zvlast ta jedna , ta byla dost dobra, si vzpominam jak jsem ji rikala at se mi tam podiva, jestli se to hnulo, a ona mi rika,ze se koukala pred 15ti minutama,ale ze jo, ze tam kukne a taky ze to bylo znat ze se to hnulo, asi o tri prsty :pensive:
Evi dobrou :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslivec myslí že mydlář mydlí myš mýdlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu taky na sex, papa
Evi DOBROU
Káto na ten V TV nebo manželský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já zítra nemůžu, manža doma slaví místo neděle, když v neděli na nás nemá čas :confounded:
Ninuš, to jsi měla v ČB štěstí.
Dnes se mi odtud vrátila kamarádka, byli tam od po no vlastně od úterý, měli nastoupit už v po, ale to neměli pro ní postel, tak jeli domů a jeli v úterý v ráno rovnou na zákrok, nakonec pro ní neměli ani tu postel v úterý, tak až do dneška spala na židli a ani jídlo tím pádem nedostala. Nechápu to, když byli skoro 2měsíce objednaný. :unamused:
EVI TED JSME MIMOŇ N ANCO JSME DVĚ?? TO VÍŠ.. STÁŘÍ, SKLEROZA S EHLÁSÍ...
NINUŠKU CHYTLO PRAVOPISNÉ OPAKOVÁNÍ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tý vogo kdo vás má dočítat,fakt ot nezvládnu,tak mě omluvte,zkusím se zapojit nebo budu němě přihlížet,stejně většinou než stačím zareagovat,tak jste v půlce stránky :grinning:
5. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus na ten v tv, manza je v hospode :grinning:
5. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hezkej sex holky :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo tak to máme stejný já teda manžu nemám ale ten pán co se mnou bydlí je taky v hospodě
Toť já takovej antitalent na pravopis - šári pamatuješ na maturitní slohovku já jí napsala sobě ta jsi mě opravila hrubky a já jí ná oplátku napsala tobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam pana co s nama bydli v pisku na maturaku
5. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, já nesměla chodit, v jedné ruce kapačku a pak jsem byla celou dobu napojená na monitor, jak Terka měla špatné průtoky, tak mě sledovali, kdyby to trvalo déle šla bych na císaře.
5. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAMATUJU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JOOOOOOOOOO KDE JSOU TY ČASY :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALE ZVLÁDLLI JSME TU SLOHOVKU DOOBŘE VIĎ?? ZA KOLIK SI JI MĚLA?
5. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek