Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
klaraemma
5. únor 2010
zdeni, moc pěkný, já jsem dostala od jakuba k vánocům nárame,k tak si časem koupím ještě nějaký. dostala jsem takový slaboučký, tak si můžu dokoupit ještě nějaký. Jak často je nový katalog??
mikesova25
5. únor 2010
klárko bývá tak 3x do roka, teď máme novinku i přívěšek na klíče a příští týden vyjde zase něco novýho
saarcik77
5. únor 2010
kdyby něco s malou tak jdu na dětské sem.. mám tam švagrovou tak by byla nějaká protekce 😃 😃 ..za mnou když měla noční chodila i na hekárnu sondovat 😃 jeslti už nerodim...
murecka76
5. únor 2010
Šári, tak to já měla do konečníku, myslela, jsem že se po...., sestra říkala, že né, ale já že určitě, tak mě pustila na WC a do sprchy a fakt, že ne 😃 to bylo 17.20, v 18.00 přišla doktorka koukla a říká už to bude, no a Terka vyklouzla v 19.20, ve 13.40 mi píchli vodu 😉
Já byla s Terkou 2x tady na porodnici, jednou na odběru s patičky a pak na očkování na tuberkulozu (měli jsme to kvůli váze později) a moc se mi tam líbilo 🙂 🙂 🙂, ale zase v Písku znám doktory, zatím to neřeším, nevím jestli bude potřeba.
Ninuš, nic jiného nezbývalo, byli to strašný nervy a denně jsem byla šťastná, že Terka je v bříšku. 🙂 🙂 🙂 Měla jsem velikou oporu v manželovi, jezdil za námi do ČB denně, jinak bych to nezvládla a bylo pro mě důležité být v pohodě.Měli jsme tam dobrou partu a s holkami jsme ve spojení do dnes. 🙂 🙂 🙂
kvikvicek
5. únor 2010
Zdeni ty sperky jsou moc hezky x-) bych si vybrala 🙂
saarcik77
5. únor 2010
nin Vydim nebo vidim 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
klaraemma
5. únor 2010
holky, končím, příprava na sex...................
moc toho nenakecejte, dobrou a zítra pa.
saarcik77
5. únor 2010
brouuuuuuuuuuuuu kláří
mikesova25
5. únor 2010
klárko hezký sex .... 😃 😃
pa pa zítra
ninus81
5. únor 2010
šáry já vydím že nic nevidím 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Kláři hezký sex 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Kláři a kdyby jsi se zítra nudila jsme zase v INFERNU jooooo i ty Zdeni 🙂
ninus81
5. únor 2010
šári už jsem na to přišla KOUKÁM 😃 😃 😃
evulebobule
5. únor 2010
šári: tak to jsme dvě

holky malej teď baští, tak já už půjdu taky chrnět. dobrou
kvikvicek
5. únor 2010
Jitus ja mela taky porad pocit ze se potento, a fakt nic, chodila jsem jak silenec po pokoji,pak do sprchy pak na wc, ale vzpominam na porod rada, s braunovou to bylo supr a mela jsem uzasne porodni asistentky, zvlast ta jedna , ta byla dost dobra, si vzpominam jak jsem ji rikala at se mi tam podiva, jestli se to hnulo, a ona mi rika,ze se koukala pred 15ti minutama,ale ze jo, ze tam kukne a taky ze to bylo znat ze se to hnulo, asi o tri prsty |-|
kvikvicek
5. únor 2010
Evi dobrou 🙂
ninus81
5. únor 2010
Myslivec myslí že mydlář mydlí myš mýdlem 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
5. únor 2010
Jdu taky na sex, papa
ninus81
5. únor 2010
Evi DOBROU
ninus81
5. únor 2010
Káto na ten V TV nebo manželský 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
5. únor 2010
nin já zítra nemůžu, manža doma slaví místo neděle, když v neděli na nás nemá čas :-S
murecka76
5. únor 2010
Ninuš, to jsi měla v ČB štěstí.
Dnes se mi odtud vrátila kamarádka, byli tam od po no vlastně od úterý, měli nastoupit už v po, ale to neměli pro ní postel, tak jeli domů a jeli v úterý v ráno rovnou na zákrok, nakonec pro ní neměli ani tu postel v úterý, tak až do dneška spala na židli a ani jídlo tím pádem nedostala. Nechápu to, když byli skoro 2měsíce objednaný. :-|
saarcik77
5. únor 2010
EVI TED JSME MIMOŇ N ANCO JSME DVĚ?? TO VÍŠ.. STÁŘÍ, SKLEROZA S EHLÁSÍ...
NINUŠKU CHYTLO PRAVOPISNÉ OPAKOVÁNÍ??? 😃 😃 😃 😃
mispuli
5. únor 2010
tý vogo kdo vás má dočítat,fakt ot nezvládnu,tak mě omluvte,zkusím se zapojit nebo budu němě přihlížet,stejně většinou než stačím zareagovat,tak jste v půlce stránky 😃
kvikvicek
5. únor 2010
Ninus na ten v tv, manza je v hospode 😃
sayastautor
5. únor 2010
tak hezkej sex holky 🙂
ninus81
5. únor 2010
Káťo tak to máme stejný já teda manžu nemám ale ten pán co se mnou bydlí je taky v hospodě
Toť já takovej antitalent na pravopis - šári pamatuješ na maturitní slohovku já jí napsala sobě ta jsi mě opravila hrubky a já jí ná oplátku napsala tobě 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
ja mam pana co s nama bydli v pisku na maturaku
murecka76
5. únor 2010
Kačko, já nesměla chodit, v jedné ruce kapačku a pak jsem byla celou dobu napojená na monitor, jak Terka měla špatné průtoky, tak mě sledovali, kdyby to trvalo déle šla bych na císaře.
saarcik77
5. únor 2010
PAMATUJU 😃 😃 😃 😃 JOOOOOOOOOO KDE JSOU TY ČASY :-p :-p ALE ZVLÁDLLI JSME TU SLOHOVKU DOOBŘE VIĎ?? ZA KOLIK SI JI MĚLA?