• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jituš to je právě na prd já se taky bála aby pro mě byla postel ale já bych to klidně vzala i na té židli neopustila bych ho ani na minutu. ALe už by taky měl být hotový ten nový pavilon néééé ten starej je šílenej ale já chválím přístup sester,doktoru pro mě super
5. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me za celou dobu trvani porodu videli pouze asistentky a to 2x,poprve po prasknuti vody a podruhe,kdyz jsem poslala edu at rychle prijdou ze uz musim tlacit, tak se pak slo hned na kozu :grinning:. jinak za celou dobu jsme nevideli zivacka a monitor mi taky delali jen po prasknuti vody a pak uz vubec. me teda kontrakce neukazoval,tak asi shledali ze je zbytecny :grinning:
San, taťka si šel zatančit? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hmmm, taky bych šla, ale náš netancuje, no rád by, ale neumí. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sandři já myslela že ten pán je v práci a on si jel na maturák :angry:
5. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,ten a zatancit? to tezko. i kdyz abych se nedivila ze.
autor
nin,ten pan je bud v praci nebo hospode. doma jen spi a nebo buzeruje. jo a kouka na filmy
Šári ten nevím jestli za 1 nebo za 2 ale asi za dvě bylo to super vid to byli časy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já bych ho asi zabila
5. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, no právě, že pro ty naše dětičky uděláme cokoliv, dnes jsme se potkali a byla opravdu hodně vyřízená. Ale to se za dva dny spraví a hlavně, že vše dopadlo dobře, no snad příští rok by měl být hotový, to pak bude mít maminka sama pokoj s miminkem. :slight_smile:
Na to nemůžeš myslet San, prostě je na maturáku. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vyrazila dveře!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN KDYŽ UŽ BUDEŠ V TOM AFEKTU..TAK PŘIJĎ I K NÁM.... TEN PÁN CO U NĚJ BYDLÍM :grinning: TAKY PRUDÍ.. SPALŠILY SE MU HORMONY :grinning: PRÝ KDYŽ S NÍM NEŠ..... TAK CO TU DĚLÁM??? A SPOUSTU DALŠÍCH JEHO ANEKDOT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No al emazec byl že tam od rána mlatily bouraly no tam se prostě nedalo spát já i když jsme měla postel jsem stejně nespala
5. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári a tén pán je dneska nějakej vtipnej at jde na posed a neprudí :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,co????
kdyz by byl jen na maturaku, tak je mi to jedno,ale on je v prdeli furt
5. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, s tím tvým pánem co u tebe bydlí. :grinning: Ale zase chápu tvojí situaci, máš to moc těžký, nedokážu si to vůbec představit. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi tě moc líto, taková hodná, mladá maminka a takové starosti, snad to brzo vyřešíš a bude s Jůlinkou moc šťastný.
5. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO JO... VLASTNĚ ON JE DNESKA DOMA,?????????? JÉÉ TAK JÁ JDU VYVĚSIT VLAJKY..HOLKY V CHRAŠť. JE OSLAVA.. PÁN DOMU JE DOMA.. MI TO UNILKO..JAK JE FURT NĚKDE... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ASI MĚL K VEČEŘI HOOODNĚ FTIPNÉ KAŠE :grinning:
5. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je právě na tom to smutný že je pryč furt :frowning2:
5. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem mimoň :grinning: :sweat_smile: :pensive: :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
z čeho Luci? :grinning:
5. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano,u nas se to vyresi a nebude to dlouho trvat. uz jsem si pozjistovala veci ohledne rozvodu a pokud se rychle neco nezmeni, tak uz cekat na zazrak nebudu

jito,co ty dvere?
5. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to já jsem furt :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři Jiťa asi myslela že by sním vyrazila dveře
5. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY TĚŽKO SE NĚCO S NĚKÝM ŘEŠÍ KDYŽ JE POŘÁD V TAHU.. TO ZNÁM.. PROTO JSEM SI ANI DNES NEVŠIMLA, ŽE JE DOMA :grinning: AŽ KDYŽ SE MU SPLAŠILY HORMÓÓNY A DOŽADOVAT MÝCH POVINNOSTÍ K NĚMU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: LEČ MARNĚ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN TAKY SJEM TO POCHOPILA JAK I NIN.. NINUŠ BY HO ZABILA A JÍTA VYRAZILA DVEŘE
5. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem trochu v obraze :grinning: :grinning: :grinning:

ne ženský fakt vám to nezávidím,jsem vděčná za toho mýho chlapa,miluju ho a dětičky taky
5. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak SAn, myslela jsem, že já bych s tvým mužem už dávno vyrazila dveře!!!!
5. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: ja ty dvere nepochopila :grinning:

vite co mi rika,kdyz to s nim zkousim probrat? ze kdyz je doma,jsem na nej protivna :grinning: :grinning: :grinning: . a to se dost drzim! i mamka rika ze nechape jak na nej muzu byt tak hodna. no jo,chudacek,dela si co chce a kdyz se dovolim neco rict,je zle :grinning:
5. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky spokojená, i když jak už je dlouho doma mám někdy po něm chut tu posranou plenu hodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak ho miluju a malej taky a Honza se v něm vydí prostě mu nemužu nic vyčíst :wink:
5. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to já taky, i když hudruji, ale zase ho trošku musím cvičit. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale ono je toho vic. jestli chcete,muzete si pocist,hazu to na aktualni stranku kde jsem to resila s holkama:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83197&vGroupOffset=0&vOffset=14460
5. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek