• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři já mám jinou povahu já bych tohle dlouho nevydžela ten by nestačil brát ty schody
5. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to je u nás to samý, kdybys viděla dneska ten obličej, protože musí být doma :astonished:
5. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÍTO ONO JE TAKY TĚŽKÝ.... NINUŠ BY TAKY S TIM MYM NEBYLA ANI MINUTU..NO JÁ TAKY NE... :grinning: ALE JE TO TROCHU SLLOŽITĚJŠÍ.
ALE KDE JSOU TI NORMÁLNÍ CHLAPY?? TY CO BY K TOMU BYLY JSOU UŽ ROZEBRANÍ.. A ZOUFALÉ ODPADLÍKY BRÁT NEBUDEM..TAK ŠPATNĚ NA TOM ZASE NEJSME :grinning:
5. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mu uz ani nerikam at nikam nechodi. co bych tu s nim delala :sweat_smile:. aspon muzu netovat :grinning:
5. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,na tom mym odkazu to neni dlouhe,resi se to tam asi jen 2 strany

sari,ja uz bych dlouho zadnyho nechtela ani videt :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já nemám slov
Jen mě mrzí že nám tu asi moc neduvěřuješ :frowning2: nebo se bojíš svěřit ale to je jedno

šári no z tvým bych nebyla ani vteřinu ale je mi jasný jak je to složitý vždyt te nějakej ten pátek znám :grinning:
5. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normální chlapy NEEXISTUJOU :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duveruju,jen vas tu nechci porad zatezovat, stezuju si tu kazdou chvilku
5. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
san nemám slov :cry: :pensive:
5. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od toho jsme tady jak s veselýma příspěvkama tak i stěmi smutnými :wink: :wink: :wink: :wink:
5. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČETLAJSEM TEN ODKAZ.. JEN KOLEM SEBE KOPE..NEBOJ S ALIMENTAMA.. TO NEBUDE MÍT JEN TAK.. TY JEŠTĚ JELIKOŽ SI NA MAT. MŮŽEŠ ŽÁDAT ALIM NA SEBE... JÁ JSEM TAKY MĚLA TENKRÁT... PŘED 9LETY ALIM. NA KLUKA 1400 A MĚ 2000 A TO MĚL PŘÍJEM CCA 15tiS.
NO TAKY BYCH NECHTĚLA DAMA CHLAPA.. NA CO?? VAŘIT PRÁT ULKÍZET..PŘIDRŽET MU KDYŽ SI ŽÁDÁ..NIC PO NĚM NECHTÍT, NEDEJ BOŽE HO K NĚČEMU NUTIT..A JEŠTĚ ..budu sprostá..DRŽET HUBU A KROK... PROTŽE VLASTNĚ U NĚJ BYDLÍM (barák jsme stavěli v manžel) a majetek jsem mu nechala.. když jsem odcházela tak se svými a klukovo věcmi.. NEPLATÍM TADY NÁJEM..TAK CO BYCH PO NĚM VLASTNĚ CHTĚLA?? CO BY JINÁ ZA TO DALA?? MÍT BARÁK K DISPOZICI, MASO V MRAZÁKU?? A JÁ JSEM NEVDĚČNÁ..
ALE COŽ.. KAŽDÝ JSME STRŮJCI SVÉHO ŠTĚSTÍ :frowning2:
san já si taky pořád jenom stěžuju,ale aspoň se můžu někomu vypovídat a jsem za to ráda
HOLKY TO BUD ENA VÝLETĚ DRBÁRNA............... TO BUDE CHLAPŮM HUČET V HLAVĚ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja jen cekam na prilezitost kdy bude mit zas reci o odchodu a to verim ze nabidne aspon 2 tisice na alimenty. soud mu jinak urci mensi kdyz ma smlouvu na castecny uvazek a zbytek dela na cerno. zatim jak jste cetli a ja to prepocitavala,tak by mi bez alimentu zbylo 600 a s tim nemam sanci. a jelikoz nejsem cerna,tak pochybuju ze socka by dala nejak moc. leda ze bych si koupila uhli :grinning:. ale zas tak blby tam asi nejsou :grinning:. a do prace se mi jeste nechce.
5. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
san neboj s alimentama bys na tom špatně nebyla , jednak si budeš žádat na Julču a jednak si budeš žádat výživné sama na sebe, protože ty jsi doma zadarmo a jinak co je pořízené v době manželství tak je vše napůl,takže i půjčky
5. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO NINUŠ.. ZNÁME SE NĚKOLIK PÁTKŮ... TAK VÍŠ O CO TADY GOU.. TO JE NA DLOUHÉ VYPRÁVĚNÍ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
5. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,mymu ne,protoze jestli to tak bude dal,budu rozvedena a buhvi jestli na to budu mit :frowning2:
5. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenze pujcku jsme brali pred svatbou a je jen na me a na smlouve ma vydelek 5 tisic. takze ja bych z nej moc nevytriskala
5. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři přesně jak píšou holky
Viď šári to jsme taky braly ve škole SJM :wink: :wink:
5. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je chyba že jsi si jí brala na sebe měla si alespon jeho mít jako ručitele
5. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ale ty bys na sociálce nahlásila že dostává ještě peníze na ruku a oni už by si to vyřešili a musím říct, že alimenty v dnešní době nejsou zrovna malé, ségry manžel platí na kluka 3.000,-Kč měsíčně a to měl výdělek 10.000,- Kč
autor
no jo,to uz je ted jedno. to uz bohuzel nezmenim
SAN CO TVÝMU NE?? NA SOCIÁL BYS MĚLA, NA BYDLENÍ TAKY.. JÁ O TAKY BERU.... A TO MÁM JEN JEDNO VÝŽIVNÉ.. NA KLUKA A TO 1800 NA NATY NIC, PÁČ NENÍ ANI V RODNÉM LISTĚ. A VÍC OD NĚJ NEVIDÍM.. ŽÁDNÉ SPOŘENÍ KLUKOVI, NIC..JEN VÝŽIVNÉ.. TO JE NA VŠE..NA JEHO ZÁJMY, ŠKOLU, JÍDLO, BOTY OŠACENÍ..
5. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me to vsechno tak sere. presne co jsem vzdycky nechtela,tak mam :frowning2:
5. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze mymu tam v hlave hucet nebude kdyz to tak pujde dal. me uz to totiz fakt nebavi
5. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NINUŠ VE ŠKOLE JSME TOHO BRALI?? TŘEBA VRAŽDU V AFEKTU :grinning: :grinning: :grinning:
SAN NEBOJ SE MY TI TADY PORADÍME CO A AJAK DĚLAT?? JÁ UŽ ROZVOD, ALÍKY ATD MÁM ZA SEBOU TAK UŽ V TOM MÁM PRAXI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já se ti nedivým si vydržela dost dlouho, víš co se říká když se to sere tak pořádně ale ty jsi mladá tak na co se hazazovat s takovým co si tebe nevaží, a dělá takovýhle justy
5. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,dik :grinning: :grinning: :grinning:
stejne se ti divim ze ses k nemu vracela :frowning2:
5. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz ja ho mam porad jeste trochu rada a porad doufam. i kdyz asi marne. ja nevim,jestli si to neuvedomuje nebo je mu to jedno
5. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný pozdní večer,
tak jsem se sem zase konečně dostala, ještě nemám dočteno, jste strašné kecalky :grinning: , to se nedá stihnout :fearful:
5. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek