Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. únor 2010
Sandři já mám jinou povahu já bych tohle dlouho nevydžela ten by nestačil brát ty schody
mikesova25
5. únor 2010
san to je u nás to samý, kdybys viděla dneska ten obličej, protože musí být doma :-o
saarcik77
5. únor 2010
JÍTO ONO JE TAKY TĚŽKÝ.... NINUŠ BY TAKY S TIM MYM NEBYLA ANI MINUTU..NO JÁ TAKY NE... 😃 ALE JE TO TROCHU SLLOŽITĚJŠÍ.
ALE KDE JSOU TI NORMÁLNÍ CHLAPY?? TY CO BY K TOMU BYLY JSOU UŽ ROZEBRANÍ.. A ZOUFALÉ ODPADLÍKY BRÁT NEBUDEM..TAK ŠPATNĚ NA TOM ZASE NEJSME 😃
sayastautor
5. únor 2010
ja mu uz ani nerikam at nikam nechodi. co bych tu s nim delala :-N. aspon muzu netovat 😃
sayastautor
5. únor 2010
jo,na tom mym odkazu to neni dlouhe,resi se to tam asi jen 2 strany

sari,ja uz bych dlouho zadnyho nechtela ani videt 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Sandři já nemám slov
Jen mě mrzí že nám tu asi moc neduvěřuješ 😞 nebo se bojíš svěřit ale to je jedno

šári no z tvým bych nebyla ani vteřinu ale je mi jasný jak je to složitý vždyt te nějakej ten pátek znám 😃
ninus81
5. únor 2010
Normální chlapy NEEXISTUJOU 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
duveruju,jen vas tu nechci porad zatezovat, stezuju si tu kazdou chvilku
mikesova25
5. únor 2010
san nemám slov 😢 |-|
ninus81
5. únor 2010
Od toho jsme tady jak s veselýma příspěvkama tak i stěmi smutnými 😉 😉 😉 😉
saarcik77
5. únor 2010
ČETLAJSEM TEN ODKAZ.. JEN KOLEM SEBE KOPE..NEBOJ S ALIMENTAMA.. TO NEBUDE MÍT JEN TAK.. TY JEŠTĚ JELIKOŽ SI NA MAT. MŮŽEŠ ŽÁDAT ALIM NA SEBE... JÁ JSEM TAKY MĚLA TENKRÁT... PŘED 9LETY ALIM. NA KLUKA 1400 A MĚ 2000 A TO MĚL PŘÍJEM CCA 15tiS.
NO TAKY BYCH NECHTĚLA DAMA CHLAPA.. NA CO?? VAŘIT PRÁT ULKÍZET..PŘIDRŽET MU KDYŽ SI ŽÁDÁ..NIC PO NĚM NECHTÍT, NEDEJ BOŽE HO K NĚČEMU NUTIT..A JEŠTĚ ..budu sprostá..DRŽET HUBU A KROK... PROTŽE VLASTNĚ U NĚJ BYDLÍM (barák jsme stavěli v manžel) a majetek jsem mu nechala.. když jsem odcházela tak se svými a klukovo věcmi.. NEPLATÍM TADY NÁJEM..TAK CO BYCH PO NĚM VLASTNĚ CHTĚLA?? CO BY JINÁ ZA TO DALA?? MÍT BARÁK K DISPOZICI, MASO V MRAZÁKU?? A JÁ JSEM NEVDĚČNÁ..
ALE COŽ.. KAŽDÝ JSME STRŮJCI SVÉHO ŠTĚSTÍ 😞
mikesova25
5. únor 2010
san já si taky pořád jenom stěžuju,ale aspoň se můžu někomu vypovídat a jsem za to ráda
saarcik77
5. únor 2010
HOLKY TO BUD ENA VÝLETĚ DRBÁRNA............... TO BUDE CHLAPŮM HUČET V HLAVĚ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
no,ja jen cekam na prilezitost kdy bude mit zas reci o odchodu a to verim ze nabidne aspon 2 tisice na alimenty. soud mu jinak urci mensi kdyz ma smlouvu na castecny uvazek a zbytek dela na cerno. zatim jak jste cetli a ja to prepocitavala,tak by mi bez alimentu zbylo 600 a s tim nemam sanci. a jelikoz nejsem cerna,tak pochybuju ze socka by dala nejak moc. leda ze bych si koupila uhli 😃. ale zas tak blby tam asi nejsou 😃. a do prace se mi jeste nechce.
mikesova25
5. únor 2010
san neboj s alimentama bys na tom špatně nebyla , jednak si budeš žádat na Julču a jednak si budeš žádat výživné sama na sebe, protože ty jsi doma zadarmo a jinak co je pořízené v době manželství tak je vše napůl,takže i půjčky
saarcik77
5. únor 2010
NO NINUŠ.. ZNÁME SE NĚKOLIK PÁTKŮ... TAK VÍŠ O CO TADY GOU.. TO JE NA DLOUHÉ VYPRÁVĚNÍ :-p =-)
sayastautor
5. únor 2010
sari,mymu ne,protoze jestli to tak bude dal,budu rozvedena a buhvi jestli na to budu mit 😞
sayastautor
5. únor 2010
jenze pujcku jsme brali pred svatbou a je jen na me a na smlouve ma vydelek 5 tisic. takze ja bych z nej moc nevytriskala
ninus81
5. únor 2010
Sandři přesně jak píšou holky
Viď šári to jsme taky braly ve škole SJM 😉 😉
ninus81
5. únor 2010
Sandři to je chyba že jsi si jí brala na sebe měla si alespon jeho mít jako ručitele
mikesova25
5. únor 2010
san ale ty bys na sociálce nahlásila že dostává ještě peníze na ruku a oni už by si to vyřešili a musím říct, že alimenty v dnešní době nejsou zrovna malé, ségry manžel platí na kluka 3.000,-Kč měsíčně a to měl výdělek 10.000,- Kč
sayastautor
5. únor 2010
no jo,to uz je ted jedno. to uz bohuzel nezmenim
saarcik77
5. únor 2010
SAN CO TVÝMU NE?? NA SOCIÁL BYS MĚLA, NA BYDLENÍ TAKY.. JÁ O TAKY BERU.... A TO MÁM JEN JEDNO VÝŽIVNÉ.. NA KLUKA A TO 1800 NA NATY NIC, PÁČ NENÍ ANI V RODNÉM LISTĚ. A VÍC OD NĚJ NEVIDÍM.. ŽÁDNÉ SPOŘENÍ KLUKOVI, NIC..JEN VÝŽIVNÉ.. TO JE NA VŠE..NA JEHO ZÁJMY, ŠKOLU, JÍDLO, BOTY OŠACENÍ..
sayastautor
5. únor 2010
me to vsechno tak sere. presne co jsem vzdycky nechtela,tak mam 😞
sayastautor
5. únor 2010
ze mymu tam v hlave hucet nebude kdyz to tak pujde dal. me uz to totiz fakt nebavi
saarcik77
5. únor 2010
NINUŠ VE ŠKOLE JSME TOHO BRALI?? TŘEBA VRAŽDU V AFEKTU 😃 😃 😃
SAN NEBOJ SE MY TI TADY PORADÍME CO A AJAK DĚLAT?? JÁ UŽ ROZVOD, ALÍKY ATD MÁM ZA SEBOU TAK UŽ V TOM MÁM PRAXI 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Sandři já se ti nedivým si vydržela dost dlouho, víš co se říká když se to sere tak pořádně ale ty jsi mladá tak na co se hazazovat s takovým co si tebe nevaží, a dělá takovýhle justy
sayastautor
5. únor 2010
sari,dik 😃 😃 😃
stejne se ti divim ze ses k nemu vracela 😞
sayastautor
5. únor 2010
kdyz ja ho mam porad jeste trochu rada a porad doufam. i kdyz asi marne. ja nevim,jestli si to neuvedomuje nebo je mu to jedno
tara78
5. únor 2010
Pěkný pozdní večer,
tak jsem se sem zase konečně dostala, ještě nemám dočteno, jste strašné kecalky 😃 , to se nedá stihnout 😕

Začni psát odpověď...

Odešli