• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři a bez prostředku nezustaneš - alimenty na malou, na tebe, příspěvek na dítě, na bydlení......a kdo ví na co ještě
5. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ TAKY :frowning2: :frowning2: :frowning2: ALE TO JE FAKT NA DLOUHO..TAK NA VÝLETĚ POKECÁME... NEBO NĚKDY VE STRAK.. JEZDÍM TAM CELKEM ČASTO
5. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, tak jsem to dočetla.Ale určitě bych se toho nebála a i zkusila zažádat o nějaký ten příspěvek a z Edy vycucat co půjde!!!! Ťeď to bude kruté, ale za nějaký čas to bude lepší a lepší, jsem sama z rozvedené rodiny a myslím, si, že když si dva nerozumí mají jít od sebe a že to určitě nemá takový vliv na dítě, jako neshody a hádky v rodině. Ty se za nějaký čas dáš dohromady a najdeš třeba i nějakého jiného taťku.
Ale to je můj názor a moje zkušenost, moje mamka zůstala od 33let sama s námi a taky to měla dost těžké,ale já si stěžovat nemohla, s taťkou jsem byla denně, bydlel totiž vedle ve vchodě a to mi bylo 5let. Mamku jsem obdivovala, že ho před námi nikdy nějak nešpinila.
Bohužel to letos bude už 18let co je po smrti.
5. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si neškrtneme jelikož u šárky je to kecání o tom volovy na hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no a co v tydnu podniknout nejakou tu prochajdu a pak treba cukrarnu-kavarnu?
SAN TAKY SE DIVÍM SAMA SOBĚ.. NEŽ JSEM ODESLALA PŘÍSPĚVEK S ODPOVĚDÍ NA TEBE TAK PŘEDE MNOU JE DALŠÍCH 5..
JAK ŘÍKÁ NIN BEZ PROSTŘEDKŮ NEZŮSTANEŠ.. BUDE POSUZOVANÝ JEN TVŮJ PŘÍJEM, A BUDE SAMOŽIVITELKA TAK POČÍTÁM ŽE BYS TAKOVEJCH 13tis mohla mít
5. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky z rozvedene rodiny, proto jsem nikdy nechtela dopadnout stejne. muj tata bohuzel zapominal ze ma dceru. po vsech strankach. zas si rikam, ze cim driv se to rozsekne,tim lip,pro juli
5. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
postupně dočítám a docela se u toho bavím :grinning: , zrovna jsem dočetla povídání o gramatice, známkách a paní učitelce :grinning: :grinning: :grinning:

Šári mě taky rodil Foura, a nemůžu si stěžovat
Jituš já jsem taky z rozvedené rodiny naši se rozvedly když mě bylo cca 11 ale nikde jsem nepocítila absenci tatky jezdil za námi, staral se dokonale veškéré věci řešily z maminou společně (co se týkalo nás) nechal mamce vše odešel jen s osob.věcmi, každé vánoce byl s námi zustaly i přes to vše přátely
autor
ja kdyz nad tim tak premyslim posledni dny, tak jestli bych pak na tom nebyla jeste lip nez ted,i financne :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ta prochajda byla na mě,,???? JO KDYŽ BUDE TROCHU POČASÍ?? TAK SE DOMUVÍME A I NA TO KAFE ZAJDEM SE OHŘÁT :grinning:
5. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra děvčata a na mě nějak zapomínáte :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co udělat menší srazík
5. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN VAŠI JSOU EXLEPLÁŘ DO MUZEAPRO ROZVEDENÉ RODIČE.. BY MOHLI Z FLEKU VYUČOVAT JAK SE MAJÍ ROZVEDENÍ RODIČE CHOVAT.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prochajda byla na vsechny kdo by mel zajem,chut a cas :grinning:
jenze ja nevim jestli by eda patril mezi vzorne otce po rozvodu :frowning2:. ja treba svyho videla jednou za rok a jen na vanoce kdy jsem musela chodit k jeho rodicum (babi a dedovi). mezitim prisel vyjimecne. neplatil na me.
ja se porad tak nejak nechci vzdat toho svyho snu rodiny a porad doufam...
5. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,nin. vasi byli asi vyjimkou :wink:
5. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, tak to jste měli super, naši se ani nepozdravili. :angry: :angry: :angry: A byt nám taťka nechal prázdný, ale i přesto jsem ho moc moc milovala. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale to nebudeme řešit, teď musíme pomoc Sandře a hlavně Jůlince. :unamused:
5. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NINUŠ I VY SI NA VÝLETĚ ŠKRTNETE PROTOŽE PŘEDNÁŠKY O VOLOVI Z CHRAŠ. SE ZŮČASTNÍŠ I TY A POMŮŽEŠ MI :grinning: :grinning: ALE PRÝ TO NENÍ VŮL PTOTOŽE ON PRÝ MÁ KOULE?? řikal když mu povím že je vůl
5. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky půjdeme na kafííííííčččkkkoooo a vyvětrat se!!!!!!
5. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš..naši se taky nepozdraví...
Tak abych ho do nich nenakopala :angry: :angry: :angry:
autor
tak super! to se nas muze sejit dost. zatim teda ja,nin,jita,sarka. kdopak se jeste hlasi?
muzu kdykoliv. jak casove,tak i den. prizpusobim se
5. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj půjdem všichni a já pak nakojit k ninuš :grinning:
autor
sari,nin :grinning: :grinning: :grinning: . koule dobry :grinning: :grinning: :grinning:

alca se urcite taky prida,at prijde na jiny myslenky :wink:
Tak by se nás mohlo sejít docela dost :grinning:
šári to budu komentovat neboj se :grinning: :grinning:
já taky můžu kdykoliv jen to mám trochu dál, tak zpoždění se u mě toleruje :grinning:
5. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem asi fakt unavená já četla nakojit Ninuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uff to jsem se ale lekla :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nemůžu středa a pátek, ta středa ještě nevím, má přijed kamarádka, ale ještě neví.Ale raději se hlásím na jiné dny.
5. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kampak zmizela Zdenča???
No určitě se přidá i Katka s Kačenkou když tatku mají přes týden v práci
5. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ted jsem nevedela ktery kacenky myslis :grinning:. jestli segru nebo ze stekne :grinning:
takze pondeli,utery nebo ctvrtek
5. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ninuš toho mýho zná taky několik pátků.. tak už ví o čem mluvím.. na ty tvoje komentářwe se nin fakt těšíím.. já na výlet vezmu víno.. řeknu kmotrovi t něco přiveze z moravy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek