Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. únor 2010
Sandři segru jsem myslela 😉
murecka76
5. únor 2010
A už víte kam zajedeme na tu kávu? Tolika kočárků?No když tak mám velkou a malou termosku tak udělám a každá si vezme thermohrneček. 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Já taky pašuju víno mezi plenama 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
5. únor 2010
všechny dny mi vyhovují synátor má odpoledku a jezdí domu až v půl 4. no snad nebude mrznout.. také podle toho jaké má být počasí..pojedu na procházku.. přece jen je nám měsíc
sayastautor
5. únor 2010
me to pak docvaklo 😃

ja porad nevim co na chatu vezmu. jsem spis na pivo,ale prece si nepovezu bednu 😃
mispuli
5. únor 2010
holky já fakt absolutně nestíhám reagovat,jen to všechno čtu s otevřenou hubinou 😞 😞 😞

my tedy na prochajdu nee,my až splečný výlet 🙂 🙂
ninus81
5. únor 2010
Jituš vyrazíme na podskalý kafe sebou do termosek (to navrhuji já jakožto kuřák 😃 😃 😃 😃 )
teplé spodní pradlo, rukavice šály a nic nám nebude scházet 😃
murecka76
5. únor 2010
SAn, vezmeš si to v PET lahvi!!!!Jeden kartůnek to ti snad bude stačit. 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
tak snad uz mrznout nebude :-p
kam sednout nevim. dobra a bezbarierova je kavarne v labuti,ale tam se kouri, pak je docela fajn ta u polikliniky, tam se nekouri 😃. pak ve hvezde,ale to nevim kam bysme naskladali kocary
ninus81
5. únor 2010
Sandři a proč né tak si povezeš basu nebo co koupit nějakej ten soudek jak se z něj čepuje určitě se mezi námi najde i další pivařka - já pivo teda nerada 😃
mispuli
5. únor 2010
jo a reaguju hodně dozadu,ale pokud se někomu stýská po opravě gramatiky,tak se hlásím,za rok se vracím do práce,potřebuju trénink 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
jito, 😃 😃 😃
tak ja doufam ze na chate budou prodavat i toceny :-N. to by pro me bylo nejlepsi 😃
ninus81
5. únor 2010
Do labutě by jsem se asi blbě naskládaly tam je to malý 😃
sayastautor
5. únor 2010
no,jedine ze by se hlasil nekdo ke me,soudek sama nevypiju 😃
ninus81
5. únor 2010
Luci tak já budu psát hrubky at se procvičíš dostatečně 😃 😃 😃
mispuli
5. únor 2010
san já piju co teče,jen nesmím moc míchat páč mě pak bolí hlavinka a mám srajdu
ninus81
5. únor 2010
at nám za ten rok neděláš ostudu
murecka76
5. únor 2010
no já taky nevím, asi nikam no uvidíme kolik nás bude.
Zajedem do toho parčíku u hradu, viď Ninuš. 😃 😃 😃
ninus81
5. únor 2010
Jo a nakrmíme za 5,. hradní kozy 😃 😃 😃 😃
Tot Jituš tam je to moc hezký a klídek 😉 😉
sayastautor
5. únor 2010
me je to jedno,kdyz se bude chtit byt jen venku,prizpusobim se 🙂
ninus81
5. únor 2010
jen vyfunět ten kopec od té slavné lávky 😃 🙂 🙂
ninus81
5. únor 2010
já si vemu teplý spodky a muže klidně i mrznout🙂 je tady nějaká rosnička aby nám řekla jak bude příští týden????
tara78
5. únor 2010
Táááák jsem to konečně přelouskala :-p
Jasně, že se ráda přidám 😃
San zatím jsem pročetla jen co píšeš tady a moc mě mrzí, že to tak je 😢 , ale jestli opravdu cítíš, že to lepší nebude, tak utíkej od něj pryč, protože čim dýl v tom budeš, tím hůř to potom půjde, myslím rozchod. Toť můj názor, já to bohužel nedokázala... 😞 , tak nedělej stejnou chybu. Možná za nějaký čas dospěje a vrátíte se k sobě. I to se stává.
Jo a MS - to ani nevím co je a to už pomalu 1 rok nekojím 😎 .
ninus81
5. únor 2010
ted jsem se nasmála brala jsem to podle sebe 😃 😃 😃Ninuška a sport 😃 😃 😃 😃

Datum narození prý ovlivňuje sportovní talent

Vliv ročního období při narození na výběr povolání není možné podceňovat. Kdo se totiž narodí v září či říjnu na severní či v lednu a únoru na jižní polokouli, má větší předpoklady uspět ve sportu. Analýza dat narození profesionálních sportovců z Velké Británie a Austrálie odhalila, že nejvíce úspěšných fotbalistů a atletů se rodí právě v podzimních měsících. Dnes 12:30 - Sydney

„Děti, které se narodí větší a více vyrostou, mají jasnou výhodu při hraní fotbalu. Když se narodí v prvních měsících školní docházky, mají většinou výhodu až dvanácti měsíců před svými spolužáky,“ vysvětluje Adrian Barnett z Queensland University of Technology, v čem tkví prospěch podzimních dětí.

Podle Barnetta se 33 procent australských fotbalistů narodilo v lednu a 25 procent v prosinci. Méně než polovina pak připadá na ostatní měsíce. V Austrálii přitom začíná školní docházka právě v lednu. Studie z jiných koutů světa ale potvrzují to samé i v případě hokeje, volejbalu a basketbalu, nejčastěji uspějí v těchto sportech hráči narození na počátku školního roku.

já jsem narozená v říjnu a sport zrovna není muj kámoš 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
5. únor 2010
Holky, tak já jdu chrnět tatínek už se mi dávno odebral, Terka se zatím nekroutí, snad vydrží alespoň do 4, dnes teda do 5, ale někdy je budíček i 2, tak budu doufat , že vydrží déle. Zítra jdeme na oslavu ke tchýni, tak ať tam nechrním a nedělám ostudu. 😃 😃 😃
Dobrou noc.
sayastautor
5. únor 2010
alco,vypadate tak spokojene,to bych nerekla ze i u vas jsou problemy 😞
ninus81
5. únor 2010
tak já mám posit že ty MS mám jak za Sandruš tak i ALču teda holky vám jí pošlu šupem na zpátek 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
jito,dobrou 🙂
ninus81
5. únor 2010
Jituš dobrou 😉 😉 😉
sayastautor
5. únor 2010
nin,myslim ze muzu mluvit i za alcu, my budem tak hodny a nechame ti ji 😃