• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři segru jsem myslela :wink:
5. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už víte kam zajedeme na tu kávu? Tolika kočárků?No když tak mám velkou a malou termosku tak udělám a každá si vezme thermohrneček. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pašuju víno mezi plenama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
všechny dny mi vyhovují synátor má odpoledku a jezdí domu až v půl 4. no snad nebude mrznout.. také podle toho jaké má být počasí..pojedu na procházku.. přece jen je nám měsíc
autor
me to pak docvaklo :grinning:

ja porad nevim co na chatu vezmu. jsem spis na pivo,ale prece si nepovezu bednu :grinning:
holky já fakt absolutně nestíhám reagovat,jen to všechno čtu s otevřenou hubinou :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my tedy na prochajdu nee,my až splečný výlet :slight_smile: :slight_smile:
Jituš vyrazíme na podskalý kafe sebou do termosek (to navrhuji já jakožto kuřák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
teplé spodní pradlo, rukavice šály a nic nám nebude scházet :grinning:
5. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAn, vezmeš si to v PET lahvi!!!!Jeden kartůnek to ti snad bude stačit. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak snad uz mrznout nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kam sednout nevim. dobra a bezbarierova je kavarne v labuti,ale tam se kouri, pak je docela fajn ta u polikliniky, tam se nekouri :grinning:. pak ve hvezde,ale to nevim kam bysme naskladali kocary
5. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a proč né tak si povezeš basu nebo co koupit nějakej ten soudek jak se z něj čepuje určitě se mezi námi najde i další pivařka - já pivo teda nerada :grinning:
jo a reaguju hodně dozadu,ale pokud se někomu stýská po opravě gramatiky,tak se hlásím,za rok se vracím do práce,potřebuju trénink :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jito, :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja doufam ze na chate budou prodavat i toceny :sweat_smile:. to by pro me bylo nejlepsi :grinning:
5. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do labutě by jsem se asi blbě naskládaly tam je to malý :grinning:
autor
no,jedine ze by se hlasil nekdo ke me,soudek sama nevypiju :grinning:
Luci tak já budu psát hrubky at se procvičíš dostatečně :grinning: :grinning: :grinning:
san já piju co teče,jen nesmím moc míchat páč mě pak bolí hlavinka a mám srajdu
5. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
at nám za ten rok neděláš ostudu
no já taky nevím, asi nikam no uvidíme kolik nás bude.
Zajedem do toho parčíku u hradu, viď Ninuš. :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a nakrmíme za 5,. hradní kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tot Jituš tam je to moc hezký a klídek :wink: :wink:
autor
me je to jedno,kdyz se bude chtit byt jen venku,prizpusobim se :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen vyfunět ten kopec od té slavné lávky :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
já si vemu teplý spodky a muže klidně i mrznout:slight_smile: je tady nějaká rosnička aby nám řekla jak bude příští týden????
Táááák jsem to konečně přelouskala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jasně, že se ráda přidám :grinning:
San zatím jsem pročetla jen co píšeš tady a moc mě mrzí, že to tak je :cry: , ale jestli opravdu cítíš, že to lepší nebude, tak utíkej od něj pryč, protože čim dýl v tom budeš, tím hůř to potom půjde, myslím rozchod. Toť můj názor, já to bohužel nedokázala... :frowning2: , tak nedělej stejnou chybu. Možná za nějaký čas dospěje a vrátíte se k sobě. I to se stává.
Jo a MS - to ani nevím co je a to už pomalu 1 rok nekojím :sunglasses: .
5. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem se nasmála brala jsem to podle sebe :grinning: :grinning: :grinning:Ninuška a sport :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Datum narození prý ovlivňuje sportovní talent

Vliv ročního období při narození na výběr povolání není možné podceňovat. Kdo se totiž narodí v září či říjnu na severní či v lednu a únoru na jižní polokouli, má větší předpoklady uspět ve sportu. Analýza dat narození profesionálních sportovců z Velké Británie a Austrálie odhalila, že nejvíce úspěšných fotbalistů a atletů se rodí právě v podzimních měsících. Dnes 12:30 - Sydney

„Děti, které se narodí větší a více vyrostou, mají jasnou výhodu při hraní fotbalu. Když se narodí v prvních měsících školní docházky, mají většinou výhodu až dvanácti měsíců před svými spolužáky,“ vysvětluje Adrian Barnett z Queensland University of Technology, v čem tkví prospěch podzimních dětí.

Podle Barnetta se 33 procent australských fotbalistů narodilo v lednu a 25 procent v prosinci. Méně než polovina pak připadá na ostatní měsíce. V Austrálii přitom začíná školní docházka právě v lednu. Studie z jiných koutů světa ale potvrzují to samé i v případě hokeje, volejbalu a basketbalu, nejčastěji uspějí v těchto sportech hráči narození na počátku školního roku.

já jsem narozená v říjnu a sport zrovna není muj kámoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já jdu chrnět tatínek už se mi dávno odebral, Terka se zatím nekroutí, snad vydrží alespoň do 4, dnes teda do 5, ale někdy je budíček i 2, tak budu doufat , že vydrží déle. Zítra jdeme na oslavu ke tchýni, tak ať tam nechrním a nedělám ostudu. :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou noc.
5. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,vypadate tak spokojene,to bych nerekla ze i u vas jsou problemy :frowning2:
tak já mám posit že ty MS mám jak za Sandruš tak i ALču teda holky vám jí pošlu šupem na zpátek :grinning: :grinning:
autor
jito,dobrou :slight_smile:
Jituš dobrou :wink: :wink: :wink:
5. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,myslim ze muzu mluvit i za alcu, my budem tak hodny a nechame ti ji :grinning:
5. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek