• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

šárka má nějakou absenci :grinning:
5. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi koji :grinning:
5. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na kourovou,hned jsem tu
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: já jí nechcu tak jí pošlu někomu jinému když u vás chudinka bude klepat a vy jí neotevřete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
san.. odbočím..jkak si psala na té druhé diskuzi to že navrhoval splu žít a dělat si co chcete.... pro juli by to nebylo nejlepší takoé napětí doma.. znám to chlapské.. dělat si co chtějí.. ale žít spolu?? rovnou mohl říct že chce mít vypráno, ulkizeno, uvařeno... na to ať si pak teda platí hospodyní.a rozdělit účty?? já bych byla pro rozhodně ale stejně by to chtěko dohodu, kdo co bude platit dělat..ale bude to dodržovat?? je s ním dohoda možná?

jsemjako kuřák pro podskalí s ninuš
já jdu taky teda né kojit (to leda vodníky z mostu) ale na kouřovou
nin máš i za mě,já mám tělísko a občas mám pocit,že si musím udělat těhutest,protože to skoro nemám :grinning:
5. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
san zdání kalme
mě je jedno kde budeme, hmmmm a jsem taky kuřák
5. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je děs, já než napíšu, tak je tady stránka
San souhlasím s Šárkou, ale rozumná dohoda s chlapem? to nevidím moc reálně
5. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadyyyyyyyyyyyyyy sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem dávala písmenka pro san dohromady a to trochu trvá...
jééééééééééééééé tady je kuřáků to je fajn :grinning: :grinning: :grinning: ale já jsem líná se oblíkat a jít mrznozt ven na cgi ..nyta mi spinká.. v krbu vyhaslo.. to je situace :confounded: :astonished:
5. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já si dovolím nesouhlasit,edu sice tolik neznám,ale dle mého názoru s ním žádná dohoda nejni možná a pokud nějaký docílíš,tak si stejně myslím,že ji brzy přestane dodržovat :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári tak pošli toho vola z koulema pro dříví :grinning: :grinning: :grinning:

Alči to jsi napsala pěkně hmmmm a jsme taky kuřák - to mě znělo jako v těch filmech jsem ten a ten a jsme alkoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaště jsem zapomněla - Sandruš děkuji za ty autobusy, nějak se s tím poperu :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nin já tam ale mám jsem :grinning:
5. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já normálne zruším snad internet a to jsem dneska zase říkala pujdu spát brzo protože ráno jak vstanu tak se pak do postele dostanu až cca v 4 ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zase jsem tu skejsla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vybočuju z řady,jsem tvrdej nekuřák :grinning: :grinning: ,kouřím jen...
5. únor 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to společně žít a dělat si co chtějí navrhoval san eda.. taky bych nebyla pro.. ale to mussí san vědět sama jaký je jestli je dohoda u nich možná..ale i tak je to jan na přechodnou dobu a pro juli pak ten rozchod horší.. víc si zvykne na edu...
ALči to byl překlep já už píšu (teda pořád)jak to prase :wink:
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidíš, já to zase pochopila jináč :grinning:
5. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako čas mě tu nějak nesedí na mobilu 23:51 tady to mají nějaké rozbité - nějaké volaké čudné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,kdyztak rada poradim :wink:

taky kurak,hlasim se :sweat_smile:.

dohoda,nevim jestli je mozna,ale ja s tim nesouhlasim. pro me se sitauce nezmeni,delala bych opet vse sama,on mel komfort a ja nic. to uz radsi rozvod.
ja prave kdyz vidim jak dopadli u tety,tak to nechci. ta ma doma jeste vetsiho tyrana,zustala jen kvuli detem. ty ji to doted neodpustili a vidi vinu u ni. bratranek sel radsi do brna aby byl co nejdal a sestrenka,ktere je pouze 16 si vydupala privat,bydli ve velenicich a chodi do gmundu na skolu. a psychicky je tak v prdeli, ze uz skoncila na psychiatrii. doma problemy,chodi na skolu kde se mluvi jen nemecky a anglicky a ona nezvlada :frowning2:. tak to dopracovat nechci
5. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin vůl s kloulema spinká a nesmí být rušen.. dříví jsem si nanosila ale už nepřiložila.. už na to kakám... leda, kdyby tem byla ještě jiskřička a chytlo to, ale to bycj musela vstát od notase ajít přiložil.. jee já bych kouřila až bych brečela......... cigaretu :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš minuta sem minuta tam, tady je to jedno, na minuty se hraje akorát v posteli, ikdyž tak přemýšlým (dlouze přemýšlím), tak jsem nepočítala ani nepamatuju
5. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych dneska nekouřila nic :grinning: tatka přijde smradlavej z hospody a to já nerad :grinning: :grinning:
šári :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš to mě povídej to zvedání od PC taky není pro mě i když dneska jsem několikrát šla nahoru malej knoural ze spaní to zase ty zoubky
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se tu málem počurala smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči tak to jsme na tom asi stejně :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja z vas nemuzu :grinning:
5. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek