• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak to je super, dík. Asi tu odsávačku koupíme ale taky u nás v lekárně, ono když zaplatim poštovný, tak to vyjde z netu asi ještě dráž..
11. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že jsem tu zůstala sama, tak jdu baštit a odpočívat, papa
11. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsme dorazili domů - klíč vyzvednutý, v tescu nakoupeno :grinning: :grinning: ještě jsem kupovala čepičky a ponožky a ještě bodýčka a overálky - a samozdřejmě dětský prášek na praní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potom jsme ještě jeli zaplatit složenky ( to už není tak přijemná věc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
Koupila jsem si ingredience na ten těstovinový salát - o kterém mluvím už asi 14 dní tak jsem si ho udělala pěkný kotel - pěkně z bílým jogurtem,zeleninkou a parečkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to si s malým dáme do nosu.

A musím říct že jste se tu pěkně činili a to jsem tu nebyla jenom chvilku - takže kdybych na něco nereagovala tak jsem to přehlídla.

Sandři já bych to typovala na pátek 13 to datum mám taky ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ohledně odsáváčky já budu kupovat tuto - http://www.zdravotnickaprodejna.cz/odsavacka-babyvac-na-vysavac-(id-O-BABYVAC-1-2834).html
11. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teplomer mam jako dudlik z lekarny za 136 kc
jinak jsem se vratila z kontroly a nevim jestli se smat nebo brecet. tak mala zaradila zpatecku, ale totalni, asi se zevnitr zaspuntovala :frowning2:. Tak mam prijit pristi tyden na kontrolu, jinak 23. nastup do porodnice a 24. mi ji vyvolaj. U porodu by byla Braunova. je tedy sance ze vyleze driv a sama, ale neni moc velka :frowning2:
na monitoru kontrakce o sile 0-20, kolikrat dokonce az pod nulu. to i ve 24. tt jsem mela vetsi :sweat_smile:
Tak si jdu aspon do mesta vyzvednout tu ohradku ktera konecne prisla.
11. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,obrazky se mi neotevreli zadne :frowning2:
11. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Murecka tak tvoje pátrací schopnosti jsou super. Je to přesně tak jak píše :grinning: .

Odsávačku mám doma také na vysavač. Koupila jsem jí v lékárně za 345,-. Je super. Prostě rychlovka :slight_smile: .

Teploměr mám digitální s ohebnou špičkou. Taky si na něj nemůžu stěžovat. Změřěno je do 10 s.

Sandři tak koukám, že to nakonec bude jarňátko :grinning: . Já jsem přenášela 10 dnů. 1.4. (na apríla) jsem měla nastoupit do porodnice na vyvolání, ale nakonec to dopadlo jinak. To že porodím předčasně mi doktor tvrdil asi od 34 tt, ale netrfil se :grinning: :grinning: :grinning: .
11. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin také se mi nic neukazuje :unamused: .
11. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko pěné fotečky :slight_smile: .
11. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini,mě se taky nic neukazuje,
já si teď pustila tu první výměnu manželek,no mít takovýho náfuku jako je pan ředitel,tak s ním nevydržím,chudák pipka ženská,pak jsem si pustila druhou šanci,docela by se mi líbilo,kdyby mě takhle někdo zasponzoroval,plastiku bych sice nechtěla,ale novej šatník,zájezd do egypta,společenský šaty,to bych si nechala líbit :dizzy_face: :dizzy_face: ,mě by úplně stačilo vyrazit na nějakou společenskou akci,i když v pátek slavil kamarád 40 a měl tam pozvaný Parkány,bylo to super,já naposledy tančila asi před 4 rokama :frowning2:
tara,koukám,že máme holky blízko k sobě :grinning:
11. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě se taky nic neotevřelo někde se stala chyba to nevadí :wink:
Snadři malá čeká až bude krásné počasi - se jí nedivím že se jí nechce do té zimy :grinning: :grinning: :grinning:
Mispul : taky koukámna Druhou šanci - a můžu říct že by se mi taky líbil novej šatní, zájezd a snad i ta plastika :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono až budu v jejím věku ,tak taky budu chtít plastiku,asi všude :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz je mi lip a beru to sportovne, ale je to zklamani, co budu povidat :sweat_smile: :grinning:. ja chtela rybicku :grinning:
11. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři nebuď zklamaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem natesena :frowning2:
11. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím já už se taky těším :slight_smile: :slight_smile: ty už to máš relativně za pár :grinning:
11. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo, jeste 13 dni maximalne :dizzy_face:
11. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to uteče ani nebudeš vědět jak
11. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak se taky dockas :wink:
11. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo právě že už jsem taky nedočkavá :unamused:
11. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád chodim očumovat postýlku, prohrabuji se hadříkama a už si říkám aby tu malej byl
11. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to mas pred sebou jeste okolo mesice. Ty posledni dny jsou nejhorsi. A ted si vem jak bylo dneska me, kdyz mi 14 dni vsichni tvrdili ze to bude kazdym dnem a dnes tohle :sweat_smile:
Nejde o to ze jeste musim pockat, hlavne ze to prospeje male, ale ze clovek s tim pocital, upnul se na to a tohle bylo jako rana palici. Ona by mi to Braunova vyvolala uz pristi tyden, ale jede na ty pitomy hory :rolling_eyes:
11. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak zítra ve 12 mi držte palce, jdu na ultrazvuk. Jsem nervozní jak před maturitou :confounded:
11. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, jsem tu jen na skok.

sadruš: já to tipuju na sobotu 14.3.

Jdu do hajan. Papapa
11. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
tak uplnek taky nepomohl...
kato,budu drzet palce, dej pak vedet :wink:
evco a jakpak je?
12. bře 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
San,to nevadí,přesně jak říkáš princezna ještě nabude na síle a kráse :dizzy_face: :dizzy_face: ,zato nás úplněk trošku zdecimoval,malá málem spala hlavou dolů,jak se převalovala v postýlce :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Honzis si mezi námi ustlal už v 1 v noci a dneska se furt lepil na mě :sweat_smile: :sweat_smile: ,ráno jsme vstávali o čtvrt hodiny dýl než včera,to mě zničí,já vůbec nejsem ranní ptáče
Teď tedy ale vydržet celý příští týden,abys tam měla Braunovou
12. bře 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, hlavne aby nenabrala moc na vaze :sweat_smile:. proto u me chteli abych rodila driv, aby byla drobnejsi a ona si usmysli ze chce vyvolat :rolling_eyes:
jinak me uz je i jedno kdo me odrodi, hlavne abych uz nebyla takova velryba a mela malickou u sebe :dizzy_face:
na me jedine jak uplnek zapracoval, tak ze jsem cumakovala do zdi a vstavala s manzou v 5 :rolling_eyes: . ale uz mam aspon uklizeno :slight_smile:. Dneska jsem domluvena ze mi posta opet zaveze ohradku (nebyla jsem doma kdyz mi ji vezli poprve), tak jsem rada ze nemusim do mesta a ze si ji asi pripravim uz na malou :slight_smile:
ale jinak jsem dneska totalne bez nalady a protivna :unamused:
luciku, treba uz zitra budou spat dyl :wink:
12. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jestli každej den přidaj 15 min.tak za čtrnáct dní spíme do devíti :grinning: :grinning: ,ale to nehrozí,v sobotu odjíždíme k našim a zůstáváme do středy(možná čtvrtka) a u babičky vstávaj ještě dřív,aby jim náhodou něco neuteklo :wink: :confounded: :cry:
Už se tam těším ,ale mám obavy,že na to,abych oblezla těch pár známejch,co mi tam zbylo,je to stejně krátká doba :frowning2: ,ale hlavně ve stejnou dobu je tam moje nejlepší kamarádka s dvojčatama,jinak bydlí v Plzni a vidíme se vždycky jednou za půl roku,protože oni tak často do Tábora nejezdí :frowning2:
stejný to bylo s dětma,všichni včetně doktorů si z nás dělali srandu,že 3.dítě by už bylo v termínu a váhově akorát a 4.bych přenášela :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
12. bře 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si pustila filmik a videla zacatek a pak az titulky :grinning:. ale aspon jsem se prospala :grinning:
Uz si pripadam jak hypochondr. Zas jsem natekla a od vcera mam plus 1,5 kg. Takze vcera byl jediny den kdy jsem nebyla a to jsem zrovna mela kontrolu :sweat_smile: :rolling_eyes: . Braunova rikala ze kdyz se mi nebudou otoky zdat, tak mam hnedka prijit. No tak pockam pres vikend a uvidim. treba mi ji nakonec vyvolaj na termin :sweat_smile:
Luci, tak si to pak u rodicu uzijte a hlavne poradne pokecej :wink::slight_smile:. a treba deticky prekvapi a budou spat dyl :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj !
San ty jsi tak krásně natěšená a malinká tě pořád napíná viď? Včera nám na kurzíku doporučovala PA další věc - a to hopsat si na míči, že to prý taky pomáhá, i když zrovna jedné mamině,která čeká teď druhé, to prý nepomohlo, hopsala pořád a malá nic,přenášela, asi se jí to naopak v bříšku líbilo :slight_smile: A taky nám řekla, že prý porody bývají dědičné - když rodily dobře naše maminky, budeme pravděpodobně i my.. To by se mi líbilo, mamka měla první porod asi jen 8hodin.
12. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek