Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. únor 2010
je pěkná od té ženské jako ty kalhoty http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29466807&tab=0
tara78
5. únor 2010
já se ještě musím poohlídnout na netu po nějakém kočárku pro Terku k narozeninkám
sayastautor
5. únor 2010
to je krasny x-) . ale ta cena :-|
ninus81
5. únor 2010
já tu budu taky zítra jen utržkovitě po oběde odvezu miláčka k mamině pak máme přijet k Honzovo rodium na pozdní oběd, pak hodím kulturu at vypadám zase jednou za týden jako ženská a pak do práce :-N :-N :-N :-N
Ale na vás si čásek i když možná jen na chvíli udělám 🙂
ninus81
5. únor 2010
ta cena je poblití :-|
tara78
5. únor 2010
Nin móóóc pěkný, ale jak říkáš, ta cena
sayastautor
5. únor 2010
tak ja se taky loucim. je mi lip kdyz jsem se mohla vypsat. dekuju
murecka76
5. únor 2010
Ninuš, no ta je boží!!!!
Když mě se ještě nechce, ale musím, ráno budu hotová.
sayastautor
5. únor 2010
me se taky nechce
tara78
5. únor 2010
narazila jsem na krásné pokojíky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14345789&ta...
sayastautor
5. únor 2010
jezis,to je bozi x-) x-) x-)
saarcik77
5. únor 2010
jsem tu.................. san taky tak nějak.. sex??? co to je? 3 písmenka.. ba ne... 😃 😃 ale taky jsme to neměla ani nepamatuju.. u mě jsou častěji vánoce než sex.. teda jarda by chtěll ale já ee po těch jeho kecech a td jak se chivá.. člověku přejde chut
ninus81
5. únor 2010
Jituš je dokonalá 😉
No mě se taky nechce ale přesně jak píšeš ráno budu KO
Sandři to jsem ráda že ti je líp, ono to někdy pomuže když se člověk vypíše a uleví se a nemáš za co děkovat
ninus81
5. únor 2010
Alči ty jsou uplně dokonalý

Kamarád mě říkal že u něj je sex tak často jako vyplata ( 1x za měsíc) 😃 😃 😃 😃 😃
tara78
5. únor 2010
ninus81
5. únor 2010
ale ceny asi budou taky luxusní 😞 😞
tara78
5. únor 2010
hmmm, tak to už by z nás asi byli bezdomovci
ninus81
5. únor 2010
Alči ten je pěknej 😉 chválím to byla rychlost 🙂
saarcik77
5. únor 2010
ani tohle by u nás neprošlo.. leda kdybych říkala že sex mám tak často jako jardovo výplatní pásku 😃 😃 😃 😃 ale to je asi tak vše co z jeho výplaty vidím |-| =-)
tara78
5. únor 2010
Je to inspirace a dobrej truhlář by si s tím nějak poradil
ninus81
5. únor 2010
to určitě vydíš to já mám známého jak tesaře (ted nám bude dělat to pískovište) tak i truhláře tak je asi pozvu na kafíčko a předložím jim svuj nápad 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
krasny kocarek x-) x-) x-)

no,ceny jsou tam slusny :-N
ninus81
5. únor 2010
Holky loučím se fakt už mažu (sice se mě neche ale jdu ) nejlepší by bylo kdyby vypadal elektrika 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. únor 2010
tak jsem mela krasny prispevek 22222 😃
sayastautor
5. únor 2010
taky jdu.
dobrou 🙂
saarcik77
5. únor 2010
brouuuu holky......................... x-) x-) x-) x-)
tara78
5. únor 2010
DOBROU NOC MAMINY 😃
sayastautor
6. únor 2010
tan pan co s nama bydli prisel az ted a jeste byl nasranej ze ja jsem nasrana. debil

jinak preji dobre ranko
sayastautor
6. únor 2010
tak mi nabidl ze bude posilat na julku 2 tisice. ale vic z nej nedostanu. takze na pujcku neprida nic. a jeste je tak ubohej ze kdyz jsme delali koupelnu,7 tisic se vzalo z jeho penez co dostal od babi (zbytek jsem platila sama co jsem mela nasetreno,co dostala julka,porodny) a on je po me chce vratit! a ucet mi necha tech 7 ticis v minusu 8-(
premyslim jestli o tom mam zavolat jeho babicce,docela dobre spolu vychazime. co myslite?

rozvod budu obehavat pristi tyden. vubec nevim co a jak,cim zacit 😞

Začni psát odpověď...

Odešli