• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

my jsme se pred chvili vzbudili ted je mala po jidle, delala jsem ji kapustu s krutim masem a bramborek, smakovalo ji.

ted by si potrebovala maminka schrupnout, ja se dycky tesim na vikend ze manza pohlida pres odpoledne a ja dospavam cely tyden, dneska bylo vstavando v 6:14 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k nam babi prijde :slight_smile:

Normalne nam trci takovy kus ledu ze strechy, az to padne to bude pekna slupka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu si hrat s Kacenkou, jdu za ni do domecku :grinning: dostala od nas maly stan z ikei, cerveny s okynkama, moc se ji tam libi :grinning: obcas tam usnu a Kacenka me dloube do oci atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim papa a hezke odpoledne :slight_smile:
6. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my stále spinkáme, ten stan je super já mám pro malého k roku vybraný tohle http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1528784 a do toho stanu bych chtěla ty kuličky http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1119911
6. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY ŽENY....
NEDOČÍTALA JSEM JEŠTĚ VŠE CO JSTE OD RÁNA NAPSALI..
SANŘÍ... NEJPRVE SI DOJDI NA OKRES ZA SOCIÁLNÍ PRACOVNICÍ NEVÍM TŘEBA ZA ŠTĚPÁNKOU KOVAŘÍKOVOU A ONA S TEBOU SEPÍŠE ZDARMA A DÁ NA SOUD NÁVRH O SVĚŘENÍ JULI DO PÉČE MATKY A NÁVRH NA URČENÍ VÝŽIVNÉ.. NEUAPOMĚN I NA VÝŽIVNÉ PRO TEBE PRTOÝE JSI NA MAT. AŽ BUDETE MÍT TOHLE PAK PODEJ ŽÁDOST O ROZVOD. NA MAJETKU SE MŮŽETE DOMLUVIT A SEPSAT U PRÁVNÍKA NEBO U SOUDU. DO 3LET PO ROZVODU MŮŽETE UPLATNIT NÁROK U SOUDU NA VYPOŘÁDÁNÍ SJM SPOLEČNÉ JMĚNÍ MANŽELŮ.
POKUD TI NABÍZÍ 2TIS. BER JE VŠEMA DESETI. SEPIŠTE TO NA PAPÍR AT TO PODEPÍŠE A OVĚŘTE PODPIS, ŽE ON SÁM NAVRHL A SOUHŮASÍ S 2TIS. KDYŽ MU BUDE SOUD URČOVAT ALMENTY BERE V POTAZ DOLOŽENÉ PŘÍJMY TVOJE I JEHO.. A TO TED DOKLÁDÁTE SAMI SOUD SI TO UŽ NEZJIŠTUJE SÁM A ZA ROK ZPĚTNĚ DOKLÁDÁŠ PŘÍJMY
6. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN TAK JSEM DOČETLA VO JSTE OD RÁNA NAKLÁBOSILI......
KDYŽ JE BYT TVŮJ.. TAK BYCH SE NEROZMÝŠLELA.. NECHALA BYCH JULI HLÍDAT U MAMKY A ŠLA MU SBALIT VĚCI. JAK PSAL KLÁRA NECHAT AŤ SE SBALÍ A DO NĚJAKÉHO DATA ODEJDE.. NEVÍM, NEZNÁM HO, ALE ABY TI Z BYTU, KDYŽ TAM NEBUDEŠ NEODVEZL VŠECHNO? SALILA BYCH MU A JDI.......... S VÝMĚNOU ZÁMKU NEVÍM.. JSTE MANŽELÉ A JESTLI TAM MÁ TRV. BYDL. TAK KDYŽ PŘJDE S POILICI BUDEŠ MUSTE HO TAM PUSTIT.
JEŠTĚ K TĚM ALIMENTUM..SOUD URČUJE MINIM 10% Z PŘÍJMU.NEVÍM KDO UŽ TO PSAL S TÍM KDYŽ BUDEŠ MÁT DOHODU O VÝŽÍVNÉM., ŽE NEMŮŽEŠ ŽÁDAT UŽ ZVÝŠENÍ.. PODLE MNE MUŽEŠ, JE TO DOHODA MEZI VÁMI U SOUDU SE TAKY SOUDCE PTÁ OTCE JESTLI SOUHLASÍ S VÝŠÍ ALIM.POKUD TED KDYŽ BYSTE PSLA O TECH 2TIS DOHODU...NEPODEPÍŠEŠ NĚCO V TOM SMYSLU ŽE SE DO BUDOUCNA NEBUDEŠ UPLATŇOVAT DALŠÍ ZVÝŠENÍ..TAK TO POTOM JO
6. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN.....................DRŽÍM TI PALEČKY ABYS SEBRALA ODVAHU A MĚLA SÍLU VYŘEŠIT SVOJI SITUACI KE TVÉ SPOKOJENOSTI A HLAVNĚ MÁTE S JULI ŽIVOT PŘED SEBOU........ MYSLÍM NA TEBE... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám dneska je znát že je sobota. My jsme odvezli malého k Babi na Habeš a ted jsme u tchýně (opět jsem se přežrala jako to prasátko ) :grinning: :grinning:
No a na devátou pomažu do práce se mě nechce to je jako nádhera tady to připojení co má Honzovo brácha to se stím loudou co máme doma nedá srovnat.
Jo jinak v Bille plenky huggies za 199,- ted jsem to tu četla v letáku :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak jsem v rychlosti precetla o cem jste kecali
Sandrus holky maji pravdu vyraz s tim hajzlem dvere nebo te psychicky znici, preju ti abys sebrala odvahu a zbavila se ho, ze zacatku to bude tezky, ale vasi te podpori a stoji za tebou a urcite by ti pomohli kdyz bude treba i financne

ja budu chtit malymu taky poridit ten stan, jeste vybiram ale urcite musi byt s mickama pac adamek miluje micky :slight_smile:
dneska jsme byli venku jen chvili je to hnus to pocasi uz aby ten zas...snih slez :unamused:
6. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz Nin pise o akci, v drogerii Teta maji Pampers sleep and play 50ks za 169,- a pro cleny s kartou za 149,- :wink:
6. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky od ponděli v rosmmanu PAMPERS active baby duo což u nás znamená 126 KS plenek + plastikový box na kolečkách v hodnotě 300 Zdarma - a za cenu 578,- http://www.iletaky.cz/rossmann-2699
6. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,jsem na dne :pensive: . dohodli jsme se na rozvodu. cekala jsem to hrozny,ale ne tak. ja vubec nemuzu,neumim ani popsat jak mi je. myslela jsem ze jsem na to pripravena,ale na to nejde pripravit. rvu tu jak zraneny zvire a vubec si neumim predstavit se starat jeste o juli. nikomu ten pocit nepreju zazit
6. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je mi moc líto, neboj časem to přebolí - věřím že se to nedá popsat a držím palce aby jsi to zvládla už kvuli Julince. Máš pravdu na to se nedá připravit ale asi to je jediné vychodisko a nezapomen že máš i nás a my tě z holkama podpoříme a pomuže :wink: a co ten pán co s tebou bydlí je doma???
6. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj San, je to určitě moc moc těžký, ale musíš být moc silná a dotáhnout to dokonce, moc se ti uleví a děláš jen dobře!!!! Takhle by jsi se jen trápila a bála s jakou pán přijde domů. Věřím, že ho máš asi ještě i ráda svým způsobem, ale tohle není život mladé rodinky a sním by jsi nikdy šťastná nebyla. Bude to teď moc kruté, ale za chvilku vše přebolí a ty budeš šťastná, máš Jůlinku a děláš to i pro není!!!!
To, že brečíš je normální a učitě ti to taky pomůže.
6. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda neni doma,odchazeli jsme od sebe a oba breceli. o endyho prijdu :cry: . nikomu nepreju to zazit
6. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer,
tak my dneska super den, ráno se nám podařilo prodat auto, odpo nákupy v čb, mám radost, pořídily jsme emmče lyže , tak je zítra prubnem. A ještě k narozkám dostane stoleček a židličky, ale jen ty obyč platový z obi - ale stačí to, já je chci i na ven. jakub koupil šáňo, uvařil výbornou večeři a teď relax :grinning:
jdu vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - jdi k mamce, nebuď sama, to bude ještě horší. kam půjde eda?? a pejska si bere on?
6. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já bych asi taky šla k mamině přece jen v těchdle chvílích by člověk asi neměl být sám
6. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se s vámi udělala jsem ze sebe ženskou a fičím do práce hezký večer :wink:
6. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAUFLAND PEPRSKY S ALOE VERA 199 :grinning:
6. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, krásnou šichtu. :slight_smile:
San, taky bych nebyla sama, jdi k mamce.
Klárko, tak to jste měli krásný den.
My čučíme na Líbáš jako bůh, je to super relax!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u mamky jsem byla cely den ajak na me koukala me ubijelo.
endyho mi nenecha i kdyz jsem chtela. nadavam na nej,je to s nim strasne tezky,ale mam ho rada
6. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, teď je to bud a nebo a na udržení manželství musí být 2. víš kam šel??
6. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, ono je to pro ní taky těžké, ale spolu by vám bylo lépe. :wink: :wink:
6. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,breci tady ve vietnamske hospode co mame u baraku.

julca uz spi. nechci byt ted s mamkou. musim byt sama a vybrecet se,nejak se s tim poprat a ne ji delat ejste vetsi starosti nez ma. nechci aby me takhle videla
6. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Teda cely den tu nejsem a takova sichta vas docist :wink:

Sandri, verim, ze to musi byt strasny :pensive: Ale vem si, ze se kazdy den bojis, s jakou naladou se te vrati Eda domu, jestli bude neco zase spatne, takovy zivot musi byt neskutecne depresivni :unamused:
Urcite to ted bude tezsi, ale po chvili to prejde, zvyknes si, a budes se radovat s Julinky, ktera te vsechno vynahradi. Budes konecne svobodna, klidna maminka.
Tohle te musi tak strasne ubijet.
Tvoje rodina te podpori, a my samozrejme taky.
Kdyz ctu, co si vsechno k tobe Eda dovoli, tak je mi spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
6. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdyt je to porad dokola, pohadate se, ty se pak muzes pretrhnout a on to stejne neoceni.
6. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Klari, tak to jste meli fakt super den :wink:

My jsme jeli dopo k moji babicce, a odpo prijela babi s dedou, tak jsem si odpocinula :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN... VYBREČ SE, VYŘVI SE... NEDUS TO V SOBĚ.. ZAVOLEJ NĚJAKÉ KAMARÁDCE, OTEVŘETE SI TŘEBA LAHVINKU A VYPOVÍDEJ SE...
DRŽ SE .... :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - jj, at přijde třeba brácha s přítelkyní, at tam i přespí, bude ti líp, uvidíš. Já mám strach, že když tam budeš sama, tak eda zavolá a ty povolíš.
anny - jj, paráda, ale ty taky, ne?? To já znám, jak je babička nebo děda, tak má maminka pohodu :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, ja taky pohoda :slight_smile: nestezuju si :grinning:
Jsem rada za kazdou chvilku, kdy si muzu odfrknout. A hosi si to radne uzivaji, pac se vzdycky chovaji, coz kdyz jsem s nima sama doma, tak nehrozi :wink:

Sandri, presne, at dorazi bracha, at prijdes trochu na jine myslenky.
6. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek