• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

anny mám kamarádku s dvojčatama, už 3letý, ta říkala, že ten 1,5 to byl záhul, pak pohoda, hrály si spolu, takže nemusela díte zabavit,tak ještě chvíly vydrž, pak to bude pohoda :grinning:
6. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK nATY JE UŽ V POSTÝLCE TAK JSME ZVĚDAVÁ KDY ZABERE..
JINAK JSEM ZASE SLAMĚNÁ.. CELÉ ODPO JARDA SPINKAL PAK VSTAL, ŠEL DO SPRCHY, NAVONĚL SE, VZAL RIFLIČKY A ODJEL..... :confused:
6. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, supeeer :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, ale musim rict, ze i ted si kluci fakt vyhrajou. Nevyzaduji tolik nasi pozornost, jako treba jedno dite.

Sari, to uz takhle Jarda jezdi na vylety??? :wink:
6. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
NE MALEJ..VELKEJ JARDA :grinning:
6. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa :grinning: Ze si prave psala, ze spinkal, vzal riflicky, tak jsem myslela, ze maly Jarda :grinning:
6. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ON SE VELKEJ NĚKDY CHOVÁ JAK MIMINKO... PRAVIDELNĚ JAKO MIMINKO SOINKÁ A PAPAÁ :grinning: :grinning: :grinning:
SEM HO KDYŽ JSEM KOUPALA MALOU POPROSILA ABY DONESL JEŠTĚ BEDNU DŘÍVÍ KE KRBU... STRAŠNÝ PROBLÉM PRO NĚJ..TAK PRÝ SI HO ZVLÁDNU AŽ USPÍM DÍTĚ PŘINÉST SAMA... :frowning2: :astonished: TAK HO PO ŠPALÍKÁCH NOSIL MALEJ NAHORU SÁM...NJN NENÍ NAD TO MÍT DOMA CHLAPA A DĚLAT SI VŠE SAMA :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sári - bych ho tím dřívím vzala po hlavě :angry:
6. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, to ja taky :angry:
Jeste, ze mas toho malyho pomocnika, je fakt hodny :wink:
6. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO KOLKRÁT MÁM TAKOVÉ SILNÉ NUTKÁNÍ HO NĚČÍM VELKÝM PRAŠTIT ABY SE MU ROZSVÍTILO...
JJ JÁRA POMÁHÁ A DOST... ONO MU TAYK NIC JINÝHO NEZBÝVÁ...KDYŽ JE TATÍNEK LEMPL :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bracha se nekam chystal,ani nevim kam :confused:

tak uz pise,ze me strasne miluje,nechce me ztratit, jsme na 1. miste a ze rozvod nepodepise...
6. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - to se dalo čekat
6. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,dalo a co dal?
6. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je na tobě. :wink:
6. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, dalo se to cekat, proto te pisu, ze to je porad dokola. Zase ted prikyvnes, a treba za mesic to bude na stejnem bode.
Tohle si musis rozmyslet sama.
6. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda vy jste kecalky ale to je dobre :wink: sandri myslim na teba celej den jak pisou holky je to na tobe ale ja bych to ukoncila celou dobu by si se snim trapila ted ho vezmes k sobe chvili bude klid a pak to zacne znovu stejne by jste spolu nebyli pokud by si mozna drzela hubu a krok tak mozna jo a to asi eda chtel docilit ja bych snim nebyla je spoustu kluku a jsi pekna holka zacnes casem lepsi zivot uvidis jeste budes litovat ze si to tak dlouho vydrzela vydrz to ted a zkus to dotahnout do konce je jasny ze se bude snazit okolo sebe kopat :frowning2:
6. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN TOHLE JE OPRAVDU JEN NA TOBĚ..
ALE POKUD BYS HO CHTĚLA VZÍT NA MILOST TAK TEĎ BYCH SI DIRIGOVALA A KLADLA PODMÍNKY JÁ..CHCEŠ ZPÁTKY?? MILUJEŠ NÁS?? TAK SE SNAŽ.. A TED BYCH SI OPRAVDU STÁLA ZA SVÝM..NEPOLEVILA BYCH, SAN
DRŽ SE, HODNĚ SÍLY A NENECH SEBOU MANIPULOVAT.
JAK ZBAVIT EDU POCITU, ŽE TĚ MÁ JISTOU?
6. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri - p´ěkně jsi to napsala :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALE SAMA ZA SEBE BYCH TO OPRAVDU DOTÁHLA DO KONCE.....
6. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ai proto ze to myslim vazne a je mi ji moc lito :frowning2: jinak se taky divim co ze me vylezlo asi to se mnou nebude tak spatny :grinning:
6. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOJ ADRI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sarinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEDA TADY JE TO DNESKA NĚJAKÝ MRTVÝ CO JE NIN V ZAMĚSTNÁNÍ :grinning:
NATALINKA SPINKÁ..JAK JINAK :grinning: SPALA ZASE VEČER, PAK KOUPEL, PAPU A ZASE SPINKÁ....... MAMINKA DNESKA ODPOL.SPNKALA TAKY S NATYNKOU
6. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja si prave myslim, ze dnes konecne poznal ze jistou me nema. uvidim,ale ted kladu podminky ja. ted je na nem jestli to unese :grinning:. ale uz jsem si tim nejhorsim prosla a jsem pripravena to kdyztak dotahnout do konce. a je jedno jestli ted a nebo za mesic. uz vim co chci a co tolerovat nebudu. uprimne musim rict ze dnes jsem si prosla peklem a priste by to tak hrozny asi nebylo. uvidim,zatim jsem mu nic neslibila. musim jeste hodne premyslet a zvazovat. a zmena bude. to vim. at uz s nim nebo bez nej. a jestli si myslel ze doted jsem utracela,tak jestli se rozhodnu ze zustane,tak pozna teprve :grinning:. na sobe uz setrit nebudu
6. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja cekam kdy se probudi a. dam flasku a asi puju uz taky spat jsem nejaka unavena vstavat budeme zase brzo to mi nevadi ale musi bejt v noci hodnej pak to jde zda se mi ze u asi brzo porostou zuby chvilemaj e protivnej slinta silene ja nechci aby mu rostli zuby snad to bude dobry :wink: jinak dnes mi domik rika boli me zub kouknu mu na ten zub nic nevidim a najenou kouknu dozau a tam ma prorizli posledni ty stolicky uz vycuhujou vubec jsem nevedela ze nejaky jeste porostou jsem magor ja byla stoho uplne silena
6. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co ten sraz v tydnu? kdo se hlasi? at to neupadne v zapomneni jako vsechny posledni dobou :frowning2:
6. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja urcite pokud budu moc teda stim casem je to horsi ale uvidim na kdy to domluvite a snad to vyjde
6. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak sandro nevim jestli delas dobra samozrejme je to jen a jen tvoje vec uvidis jak to bude pokracovat :wink:
6. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre :grinning:
6. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN... ROZHODNUTÍ JE JEN NA TOBĚ...ALE NEVĚŘÍM, ŽE TO BUDE JINÝ. TO SAMÉ MÁM DOMA... TAKY ROZCHODY, NÁVRATY.. ALE TY JSI JEŠTĚ MLAĎOUNKÁ, PĚKNÁ..ŽIVOT PŘED SEBOU...PŘEMÝŠLEJ.............
SEDNI SI A NAPIŠ SI NA PAPÍR PLUSY A MÍNUSY PROČ ZŮSTAT S EDOU A NEZUSTAT.. UVIDÍŠ ČEHO BUDE VÍC..POMÁHÁ TI S MALOU?? DÁVÁ TI PENÍZE?
6. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
SE HLÁSÍM NA PROCHAJDU...I KDYŽ BUDEM NAKONEC TŘEBA JEN DVĚ
6. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek