Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
klaraemma
6. únor 2010
anny mám kamarádku s dvojčatama, už 3letý, ta říkala, že ten 1,5 to byl záhul, pak pohoda, hrály si spolu, takže nemusela díte zabavit,tak ještě chvíly vydrž, pak to bude pohoda 😃
saarcik77
6. únor 2010
TAK nATY JE UŽ V POSTÝLCE TAK JSME ZVĚDAVÁ KDY ZABERE..
JINAK JSEM ZASE SLAMĚNÁ.. CELÉ ODPO JARDA SPINKAL PAK VSTAL, ŠEL DO SPRCHY, NAVONĚL SE, VZAL RIFLIČKY A ODJEL..... =-)
anny84
6. únor 2010
Klari, supeeer 😃 😃 😃
Ne, ale musim rict, ze i ted si kluci fakt vyhrajou. Nevyzaduji tolik nasi pozornost, jako treba jedno dite.

Sari, to uz takhle Jarda jezdi na vylety??? 😉
saarcik77
6. únor 2010
NE MALEJ..VELKEJ JARDA 😃
anny84
6. únor 2010
Ahaaa 😃 Ze si prave psala, ze spinkal, vzal riflicky, tak jsem myslela, ze maly Jarda 😃
saarcik77
6. únor 2010
NO ON SE VELKEJ NĚKDY CHOVÁ JAK MIMINKO... PRAVIDELNĚ JAKO MIMINKO SOINKÁ A PAPAÁ 😃 😃 😃
SEM HO KDYŽ JSEM KOUPALA MALOU POPROSILA ABY DONESL JEŠTĚ BEDNU DŘÍVÍ KE KRBU... STRAŠNÝ PROBLÉM PRO NĚJ..TAK PRÝ SI HO ZVLÁDNU AŽ USPÍM DÍTĚ PŘINÉST SAMA... 😞 :-o TAK HO PO ŠPALÍKÁCH NOSIL MALEJ NAHORU SÁM...NJN NENÍ NAD TO MÍT DOMA CHLAPA A DĚLAT SI VŠE SAMA 😃 😃
klaraemma
6. únor 2010
sári - bych ho tím dřívím vzala po hlavě ]-(
anny84
6. únor 2010
Noo, to ja taky ]-(
Jeste, ze mas toho malyho pomocnika, je fakt hodny 😉
saarcik77
6. únor 2010
NO KOLKRÁT MÁM TAKOVÉ SILNÉ NUTKÁNÍ HO NĚČÍM VELKÝM PRAŠTIT ABY SE MU ROZSVÍTILO...
JJ JÁRA POMÁHÁ A DOST... ONO MU TAYK NIC JINÝHO NEZBÝVÁ...KDYŽ JE TATÍNEK LEMPL :-p
sayastautor
6. únor 2010
bracha se nekam chystal,ani nevim kam =-)

tak uz pise,ze me strasne miluje,nechce me ztratit, jsme na 1. miste a ze rozvod nepodepise...
klaraemma
6. únor 2010
sandří - to se dalo čekat
sayastautor
6. únor 2010
hm,dalo a co dal?
klaraemma
6. únor 2010
no to je na tobě. 😉
anny84
6. únor 2010
Sandrus, dalo se to cekat, proto te pisu, ze to je porad dokola. Zase ted prikyvnes, a treba za mesic to bude na stejnem bode.
Tohle si musis rozmyslet sama.
adricc
6. únor 2010
ahoj holky teda vy jste kecalky ale to je dobre 😉 sandri myslim na teba celej den jak pisou holky je to na tobe ale ja bych to ukoncila celou dobu by si se snim trapila ted ho vezmes k sobe chvili bude klid a pak to zacne znovu stejne by jste spolu nebyli pokud by si mozna drzela hubu a krok tak mozna jo a to asi eda chtel docilit ja bych snim nebyla je spoustu kluku a jsi pekna holka zacnes casem lepsi zivot uvidis jeste budes litovat ze si to tak dlouho vydrzela vydrz to ted a zkus to dotahnout do konce je jasny ze se bude snazit okolo sebe kopat 😞
saarcik77
6. únor 2010
SAN TOHLE JE OPRAVDU JEN NA TOBĚ..
ALE POKUD BYS HO CHTĚLA VZÍT NA MILOST TAK TEĎ BYCH SI DIRIGOVALA A KLADLA PODMÍNKY JÁ..CHCEŠ ZPÁTKY?? MILUJEŠ NÁS?? TAK SE SNAŽ.. A TED BYCH SI OPRAVDU STÁLA ZA SVÝM..NEPOLEVILA BYCH, SAN
DRŽ SE, HODNĚ SÍLY A NENECH SEBOU MANIPULOVAT.
JAK ZBAVIT EDU POCITU, ŽE TĚ MÁ JISTOU?
klaraemma
6. únor 2010
adri - p´ěkně jsi to napsala 🙂
saarcik77
6. únor 2010
ALE SAMA ZA SEBE BYCH TO OPRAVDU DOTÁHLA DO KONCE.....
adricc
6. únor 2010
jo ai proto ze to myslim vazne a je mi ji moc lito 😞 jinak se taky divim co ze me vylezlo asi to se mnou nebude tak spatny 😃
saarcik77
6. únor 2010
AHOOOOJ ADRI x-) x-) x-)
adricc
6. únor 2010
ahoj sarinko 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
6. únor 2010
TEDA TADY JE TO DNESKA NĚJAKÝ MRTVÝ CO JE NIN V ZAMĚSTNÁNÍ 😃
NATALINKA SPINKÁ..JAK JINAK 😃 SPALA ZASE VEČER, PAK KOUPEL, PAPU A ZASE SPINKÁ....... MAMINKA DNESKA ODPOL.SPNKALA TAKY S NATYNKOU
sayastautor
6. únor 2010
no,ja si prave myslim, ze dnes konecne poznal ze jistou me nema. uvidim,ale ted kladu podminky ja. ted je na nem jestli to unese 😃. ale uz jsem si tim nejhorsim prosla a jsem pripravena to kdyztak dotahnout do konce. a je jedno jestli ted a nebo za mesic. uz vim co chci a co tolerovat nebudu. uprimne musim rict ze dnes jsem si prosla peklem a priste by to tak hrozny asi nebylo. uvidim,zatim jsem mu nic neslibila. musim jeste hodne premyslet a zvazovat. a zmena bude. to vim. at uz s nim nebo bez nej. a jestli si myslel ze doted jsem utracela,tak jestli se rozhodnu ze zustane,tak pozna teprve 😃. na sobe uz setrit nebudu
adricc
6. únor 2010
no ja cekam kdy se probudi a. dam flasku a asi puju uz taky spat jsem nejaka unavena vstavat budeme zase brzo to mi nevadi ale musi bejt v noci hodnej pak to jde zda se mi ze u asi brzo porostou zuby chvilemaj e protivnej slinta silene ja nechci aby mu rostli zuby snad to bude dobry 😉 jinak dnes mi domik rika boli me zub kouknu mu na ten zub nic nevidim a najenou kouknu dozau a tam ma prorizli posledni ty stolicky uz vycuhujou vubec jsem nevedela ze nejaky jeste porostou jsem magor ja byla stoho uplne silena
sayastautor
6. únor 2010
co ten sraz v tydnu? kdo se hlasi? at to neupadne v zapomneni jako vsechny posledni dobou 😞
adricc
6. únor 2010
ja urcite pokud budu moc teda stim casem je to horsi ale uvidim na kdy to domluvite a snad to vyjde
adricc
6. únor 2010
no jinak sandro nevim jestli delas dobra samozrejme je to jen a jen tvoje vec uvidis jak to bude pokracovat 😉
adricc
6. únor 2010
dobre 😃
saarcik77
6. únor 2010
SAN... ROZHODNUTÍ JE JEN NA TOBĚ...ALE NEVĚŘÍM, ŽE TO BUDE JINÝ. TO SAMÉ MÁM DOMA... TAKY ROZCHODY, NÁVRATY.. ALE TY JSI JEŠTĚ MLAĎOUNKÁ, PĚKNÁ..ŽIVOT PŘED SEBOU...PŘEMÝŠLEJ.............
SEDNI SI A NAPIŠ SI NA PAPÍR PLUSY A MÍNUSY PROČ ZŮSTAT S EDOU A NEZUSTAT.. UVIDÍŠ ČEHO BUDE VÍC..POMÁHÁ TI S MALOU?? DÁVÁ TI PENÍZE?
saarcik77
6. únor 2010
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
SE HLÁSÍM NA PROCHAJDU...I KDYŽ BUDEM NAKONEC TŘEBA JEN DVĚ

Začni psát odpověď...

Odešli