• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sandří - šárka má pravdu, ale zkus to zase jestli chceš at máš čistý svědomí, přeju tobě i julče až je to jiný, ale moc tomu nevěřím.
já jsem příětí týden sama, nechcete si holky udělat výlet k nám??
6. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ODKUD JSI KLÁŘÍ?
6. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko ja se uz i domlouvam s misou ze tam nejakej den vyrazim tak se tam uzeme videt :wink: :grinning: ale musim se s misou taky spojit a myslim ze tenhle tejden kdyz bude mit cas tak tam za holkama pojedu
6. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sári z krušlova, kousek od zdenči, no adri o tobě mi michala říkala, že přijedeš
6. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave snad uz tam ty cesty jsou v pohode tak nejaky dopol. se tam chystam musim ji napsat ani nebyli na plavcu asi kvuli tem teplotam jak mela anicka
6. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRUŠLOV????????? KDE TO JE?? :grinning:
6. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri - jj, plavat nebyly kvůli teplotám, cesty jsou ok
šári - u čestic
6. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉÉÉ ČESTICE ZNÁM. MÁM TAM STREJDU A SE STŘENICE TEDA ONI TO NEJSOU UPLNÉ SESTŘ A STREJDA.. ON JE STREJDA MAMKY BRATRANEC TAK NEVÍM CO JE TO MOJE
6. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEE TED JSEM PSAL JAK ÚPLNÁ BLBKA :grinning:
6. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne v poho, tak se holky domluvte a zajedte
6. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
BYCH MAX NALOŽILA VE STRAK SAN... A TO JEŠTĚ BEZ KOČÁRU MÁM MALÉHO PUNŤU 3DVEŘ.
6. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
vubec jsem se nevyspala. eda je u kamarada a pry se mam ozvat az budu chtit a budu vedet co dal. vcera v noci si prisel pro nejaky veci,julca zrovna bla vzhuru, tak se s ni loucil, brecel, bylo to tak hrozny. nechal mi tu i klice. endyho ma sebou
jinak mi vcera volal jeho bracha,taky v noci, at se neukvapuju, ze mu prave volal eda ze si posral zivot, ze nas miluje,ma nas na 1. miste... jen ze to proste doted nedaval tak najevo. on hlavne asi netusil ze bych nekdy fakt k rozvodu pristoupila. no, jsem ze vseho tak zmatena, nestastna, mozek vymeteny

sari, klidne bych se svezla :slight_smile:. ale sedacku ma v aute edamusela bych mu rict at mi ji prinese domu. ale neumim ji dat do auta :sweat_smile:
7. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :dizzy_face:

san rozchod je vždycky bolestivej,ale přebolí to neboj :wink: podívej na mě a na mikeše,pořád se hádáme, o rozvodu už jsme byli domluvený a pořád jsme spolu, i když musím říct že je to o trošičku lepší,ale pořád je tu ale :confounded: navíc už se přiznal že s dotyčnou slečnou i spal :pensive: bolí to ale překousla jsem to kvůli malýmu a když to nepůjde půjdem od sebe, jsme s tím vyrovnaný oba a smířený

jinak musím říct, že včerejší večer jsme si nádherně užili, v 19 hod. jsme se rozhodli že půjdeme na zábavu do zálesí a holky to byl nejhezčí večer (teda i když jsem zpočátku musela překousnout že je tam dotyčná slečna,ale manža jí včera ani nepozdravil a ani na ní nekouknul ) tak přeci jenom k něčemu ta poslední hádka byla :grinning: :sweat_smile:

venouška hlídala tchýně, usnul po 23 hod. a mi domů dorazili až po jedný :grinning:
7. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a psal mi hezounek a zase se uvidíme, ale tentokrát všichni já s manželem a on s přítelkyní, musím říct že s ním se dá mluvit opravdu o všem a už se bavili i s manželem a mají hodně společných zájmů :grinning: :grinning: navíc jsme zjistili že se známe dýl, párkrát jsme se potkali na diskotéce když jsem bydlela ještě u našich, jezdil do sušice, měl tam přítelkyni :sweat_smile:
7. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne,
SAN chápu teď tvoje pocity a moc mě mrzí, že tím musíš procházet. A můj názor? Z vlastní zkušenosti vím, že chlap dokáže naslibovat všechno možný, i se toho dokáže nějakou dobuý držet, ale potom to je zase to samé. Je to tvrdý, ale je to tak. Když už jsi došla tak daleko, tak bych to nevzdávala. Nesmíš mu ukázat, že jen co začne chrlit sladký slovíčka, že se změnil. Nech ho, ať ti to nějakým způsobem dokáže. U tebe měl pohodlí, navařeno, uklizeno... a teď o to přichází. Je jasný, že mu dochází, že by se o sebe musel starat sám. Neber ho hned zpět, ale rozvod zatím pozdrž. Nech ho, ať se projeví. Buďte každý někde jinde a uvidíš, jak se po nějaké době bude chovat. Bude to těžký, ale pokud budete bydlet hned spolu, tak to nepoznáš. San bude to těžký, ale prosím tě, vydrž.
7. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to jsem zvědavá, jak to vaše setkání proběhne. Taky to nemáš lehký, ach jo, někdy bych to mužský plemeno vymazala ze světa.
7. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčo vzala jsi mi to z úst,možná bych nechvátala na rozvod,ale určitě bych ho po první noci nevzala zpátky,san to že si vzal endyho,ono ho to brzo přestane bavit,zjistí,že se o něj musí starat,venčit,živit,atd... a to jsi dosud dělala ty.

jak říkaj holky,bude to těžký,bolí to,ale zkus to dotáhnout :wink:
7. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy....
tak obídek konečně hotový a já onečně zapla komp..ráno u nás bylo rušné :frowning2: :frowning2: velkej J měl problém s malým J a samozřejmě jsem za to mohla já. řval tu , probudil mi malou.... no děs. nakonec z justu šel a vytrhal kabely k připojení internetu, any jára nemohl být na pc. ještě že já mám na notasu mobilní.ach jo.. když mu bzíkne tak to stojí za to..
san drž se a jak psaly holky... neber ho hned k sobě.. ať ukáže co v něm je ať ti dává na juli a snaží se. bych si dupla a řekla tak a teď bude po mým :grinning: :grinning:
já si doma taky dupala jak jsem chtěla a prdlajs velebnosti.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toho mýho nezlomí nic. :frowning2:
san domluvíme se s klárou a uvidíme.. den do předu edov stačí aby vyndal sedačku? :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám jste shovívavé a moc jste toho nenakecaly o práci se nebudu vyjadřovat byli tam 3 lidi :grinning: :grinning: :grinning: ale babil mě tam jeden sympaták (21)a to hřálo u srdíčka (chtěl mě vzít dneska na lyže :grinning: :grinning: :grinning: )tak mu říkám já nelyžuji, tak prý na snowboard říkam to taky ne tak prý sáňky to jsem řekla že ty jediný jo, ale jako nasmála jsem se prý jestli studuji a já říkám no to leda tak život a prý :grinning: :grinning: :grinning: a co děláš a já říkám jsem na rodičovské dovolené tak vyvalil oči a prý ty jsi vdaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já mu říkám ne to že mám dítě neznamená že musím být vdaná (chlapec asi chyběl při biologii )no a co mě potešilo nejvíc že mě hádal max 22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sandři to se dalo čekat že Eda bude prosit,brečet,škemrat ale jak píšou holky je to jen na tobě chvíli to bude dobrý a pak se to vrátí do starých kolejí
naprosto souhlasím stím co tady ke konci napsala ALČA

jo jinak mám velký problemy s připojením tak kdybych nepsala tak to není že nechce ale že technika zradila :angry:
7. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj ninuško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mos jsme toho nenapsali.. no prostě chyběla jsi nám tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si říkala nejsem tu já tak se nepíše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to kecám to bych si moc fandila :grinning:
7. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BACHA TED JDE PSÁT VELKEJ... JÁ JDU S NÁVŠTĚVOU NA KAFE A CGI
TAK NERUČÍM CO NAPÍŠE
7. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado aby nenapsal babičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne dedecka vzitra by to slo ma byt hezky .
7. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám moc toho jarda sem na diskuzi nevymyslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se asi bál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: HRDINA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
my se teď vrátili z plavání, cestou koupili dortíky, tak mlsáme

šári - manžel by sem chtěl taky přispívat??? to může,ne?? :grinning:
sandří - taky souhlasím s tím co napsala Alče.
7. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo ninuš..ale ty kecy co měl.. přečetl si příspšvky co jsem nejen já psala o tom volovi a koulích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nakonec mi poslal sms že jsem kurvička a že na netu honím chlapy :grinning: :grinning: se mám vi´d??
7. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu trochu poklidit.. měka jsem tu kamarádku s malým.. tak tady objevoval :grinning: :grinning: tak jdu uklidit za chvíli jasem tu..ženy :wink:
7. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin poslala jsem ti sms co mi přišla tak se neděs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek