• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

téda šárko ty si taky užiješ :pensive:

já jsem slaměná, mikeš jel po obědě na hokej a teď slaví narozeniny,ale bez nás :cry: a to jsem pro něj měla překvapení,tak si to schovám :confounded:
7. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn zdeni :frowning2: taky jsem slaměná už od 3...
7. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty chlapi,ale co by jsem chtěla, když se mám prý tak krásně že by mi každá jiná mohla závidět :astonished:
7. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééé tohle mi něco připomíná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky poslouchám..kterákoliv jiná by byla ráda, kdyby měla celej barák k dispozici, auta (ale oktávka je celoročně zaparkovaná v garáži a klíče schoval :grinning: ), džípem jezdí on, takže tu věčně nestojí a když jsem boourala a zrušila auto, tak jsem říkala nebudu si kupovat když tu 2 stojí, jéé to bylo zle tak jsem si koupila svého punťu a mám klid..relativně :dizzy_face:
jiné ženské by mu byly vděčné, za to že mají to co mají.a kolik jich prej čeká na to až se odstěhuju aby sem mohli jít ony.. koukám jakej dav žen tu stojí frontu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale že střešnám oknem kape do postele mu nevadí..jemuu to tak stačí a až se odstěhuju tak si celý barák předělá.. :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si s miláčkem mým malým udělali tousty k tomu kakao a jdem večeřet, téééda malej už to do sebe tlačí a jak to chutná, říká " mami dobí, mami dobí" :grinning: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus zeny
teda to jsou fakt kokoti ty vasi chlapi, me ten muj taky obcas sere ale toto co mate vy doma to je strasny :pensive:
copak asi Sandrus :pensive:

planujete srazik nebo nejakou spol.prochajdu jo? a uz jste se dohodly na datumu?
7. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
když na to tak koukám ještě ,že nemáme barák :sweat_smile: :sweat_smile:
holky já fakt nevím,jestli vás mám obdivovat nebo litovat,prostě si to nějak vůbec nedokážu představit :pensive: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no šári já se lekla co mě to píšeš ale v cukuletu jsem to pochopila jedním slovem je to - Ubožák
tak udělej tem šampionkám ve frontě teplej čaj aby nechytli v té frontě na Vlasáka rýmu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Holky já vás obdivuji já jsem prostě ráznější povahy a tohle bych nesnesla a vážím si toho že vedle sebe mám Honzu i když je občas na přizabití (jako každej chlap),občas se pohádáme (kvůli hovadině) tak musím říct že ho miluju a nevyměnila bych ho za nic na světě
7. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti někdy prý ted v týdny já taky nevím přesný termín
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík byl navrhnutý ale datum ještě není
njn chlapy.. :confused: :astonished: :angry: :rolling_eyes:
ale ten můj miláček zapoměl, že jsme ten barák teda nástavbu dělali v manželství a že tu mám kýble potu a tuny mozolů.. když jsem po lešení lezla a natírala barák penetrací, natírala, kytovala okna protže miláček měl závratě.. ale tohle by mu přece dělala každá a bez řečí :grinning: :grinning: :grinning: jen já si toho nevážím taková jsme nevděčnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tohle vše mu zůstalo, majetk. jsme se nevyrovnali.. a teď mě bude vyhazovat? je na koni protože ví že nemám kam jít a trva. bydl. nám sem nedal :confounded: ať si to strčí někam a zalkne se....
7. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš ninuš.. udělám... si nedokážeš předstait co tu je za dav šampiónek.............. kolik ženských když ho vidí si trhají rodidla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin přesně tak,každej chlap je občas na zabití,já taky,co si budeme nalhávat,ale tohle bych asi neuměla vydržet :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci.. nedá se to vydržet. kolikrát řvu jak želva :frowning2: ale nemám kam momentálně jít.. byt ve strak jsem vrátila městu,, byl na jezárkách a pronajmout ho nebylo možné.. a platit 5tis jen tak na to jsem neměla. njn jsem holt p.... :angry:
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Sarko tvuj muz se jmenuje vlasak?
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmmm
7. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári :cry: :cry: :cry: ,ale líbí se mi,že to bereš s humorem,ono už nic jinýho nezbejvá
7. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste teď byli u nás, tak se nasmějete :grinning: :grinning:

říkám venouškovi jestli půjde spinkat, říkal ne ne ne, neváhal a došel si pro dřevěnýho zajíčka, uložil ho na gauč na polštář přikryl dekou a povídá venda pinká venda pinká :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super Sarko, ja jsem vlasakova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je hruza jakto tady ctu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni malej je sikulka :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári a vy jste manželé??
tak naše můra má dneska zase den, je hyperaktivní, a to jsme si mysleli, tak jsme jí na bazéně utahalí :sweat_smile:
naši se mají ještě večer vrátit z doovlené, tak jí necháváme vzhůru, uvidíme jak vydrží ona nebo my :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako dneska fakt celý den jak prdlá, lítá, všude leze, bordel, no děs.................. :sunglasses:
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni teda malej je šikovnej a to je tak roztomilý

a jéjé tady je to samá Vlasáková :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jééééééééééééééééé jmenovkyně.. a čípak ty seš??? já vlasákojc :grinning: :grinning: ještě budeme příbuzné??
kláří už nejsme.. 9let jsme rozvedení a spolu
7. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári mě před chvílí míša přinesla totálně mokrý bodýčko,z koupelny mokrá dráha,koupelna totálně pod vodou,vymáchala ho v záchodě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je šikulka tě chtěla pomoct :grinning:
7. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se unáhlila s rozvodem, když se provalila jeho nevěra s mojí kamarádkou, sousedkou a svědkyní na svatbě zároveň.. a to denně čučím z okna na jejich barák
7. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci šikovná holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych mu urvala koule a narvala mu je do chřtánu - a byl by to Vůl a korunovanej :angry:
7. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek