• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Cena je dobrá ale když nejsou korunky :frowning2: :frowning2:
Tak Sandři je asi v pohodě ted písala na facebook né teda mě ale tak vám to píšu asi na nás nemá náladu
7. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne jak pise sarka deti u toho rval i jak to ty kravy muzou vydrzet no hnus
7. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri většinou tam udávají že to je minimalní doporučená dávka já taky byla o jednu porci navrh od minimálni doporučené dávky takže bych to neřešila řiď se potřebami Adámka :wink:
7. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári ty mě chceš naštvat to by jsi leda musel azainvestovat a pořídit to jako hodná teta malému k roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo to jsem rada ak jsem pocitala furt my to nevychazelo tak jsem mela strach i prestat kojit fuj to jsem si oddechla jo a od kdyj ste zacali davat do rucky nejaky ty susenky a tycinky musim samozrejme bezmlecny to nekde snad koupim
7. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro holčičky mají taky moc krásný
7. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
to o čem píše Adri budou dnes opakovat na ČT24 ve 22.30 a nebo 9.2. v 10:50
My jsme zase o několik dávek mléka méně, prostě ho do ní nedostanu, nic s ní neudělám. Už jsem se s tím smířila. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vypije denně max.270ml
7. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri kupuju je v lékarně já začala od 7m dávat ty kukuřičné křupky a také dávám http://www.hipp.cz/produkty/detske-susenky/bio-bezlepkove-susenky/detske-ryzove-oplatky.html tyhle dva druhy má malje rád + rohlík ted se lepek doporučuje začít dávat od 7 měsícu ale my jsem začaly déle
7. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se fakt ptam jak magor ale ja stim mlikem nemam zkusenosti ale stejne se to zapomina kluci jsou skoro po 6letech a hodne jsem zapomela jako treba stema susenkama ale to asi ten mesic jeste pockam
7. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidite jak jsem chytra hahaahahahahha nino diky za odkaz
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárko díky, teplákovka je nádherná a musíme jí mít :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak parada diky teda jito to dost malo a co mezitim papka :unamused: to bych nevedela co ji furt davat a.kdyz vidi flasku tak zacne silene brecet a chce ji uplne se klepe :grinning:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri a kupuji je za 12 kč v té lékarně co je vedle DM
Zdeni mě se líbí a mají jí v 92 ta by nám zatím byla větší ale jsou moc pěkný :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni pěkný vi´d?? já od této už nakupovala..tak mi dnes poslala mejlík,, že vložila nové zboží tak jsem se jako správná kamarádlka musela poděllt :grinning:
7. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito a hlavne ze do ni dostanes aspon to je pravda ze domcu jsem prestala kojit ve 14 mesi. a do trech let nic mi nevzal zadny mliko zkousela jsem vsechno mozny nechtel
7. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem dala Terce asi 3 sušenky tyto
http://www.lekarna.cz/hami-safari-detske-susenky-180g/
spíš jsem to zkoušela co bude dělat, když jsem snídala, tak se opičila a hezky papala, i když to měla všude, ale věděla kam s tím. :grinning:
7. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a šmakovaly taky jsem po nich koukala :grinning: asi je zkusím
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito to je dobre ze vedela kam sti :grinning: no my tyhle zrovna nebudeme moc :frowning2: :frowning2: cudak malej takhle budu vsechno sledovat
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
par pismenek vzdycky vypadne :grinning: :grinning: jo jinak a.pil mlicko v 6 v pul 9 jsme mu udelala mliko stim ze se vzbudi dala do polstare aby to bylo teply ted to mam asi vylejt co a udelat jiny
7. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, k ránu vypije 150ml, pak si dá tak 40ml v 7 okolo 10 hodiny zase někdy více, někdy méně, v poledne má obídek, to už mlíko nevezme s víc jak malou skleničku, okolo 15 hodiny má ovoce, nebo nějakou přesnídávku, kupuji ty malé v plastu a večer kaši okolo 18hod, to si dá 240ml, no a pije šťávy a nebo Červenou karkulku
7. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri max spotřebovat uděláne mlíko do 2 hodin po uvaření
7. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš co je červená karkulka (to zní jako děsivě)
7. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, jojo chutnali, ale přijde mi to dost malinké, taková drobná zvířátka, ale krásně se rozpustí, je docela šikula, když jí dám kousek banánu tak si sním taky poradí.
7. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou ty rozpustné nápoje od HIPP, něco jako čajík.
7. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to pro nás asi nebude když je to malinké my jsme občas hltavky :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha my jedeme jen v fenykl čajíku, a domácí štávičky pomeranč, nebo mandarinak ty kupovaný jsme zkoušeli a moc je nechtěl
7. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek