• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninuš, tak 3cm, jak které zvířátko, ty od Hipp jsou větší?
7. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nin aukčnim..ty bodýčka
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ten my už nechceme, těch domácích se ještě bojím, zrovna dnes měla mamka pro Terku připravenou pomerančovou ze sladkýho pomeranče, tak jsem si vyslechla, jak jsem praštěná, že jsme to normálně pili, no a já jí to zakázala dát.
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš toho se neboj :wink: ale já to malému dala až ted v 10 měsících
7. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak jsem jeste udelala novy mlicko :wink: jinak adamek moc pit nechce jen koukne na flasku zjist ze to neni mliko a nechce ja mu zatim zkousim dvat pytlik.caj nejakej bio medunka ale neni to sladoucky ty granulov. jsou lepsi kdyz to nebude chtit tak zacnu zkouset ty granu.
7. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
adri já jsem sladila járov čaje glukopurem
7. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
adri mě vozí granulované kamarád z německa bud HIPP a nebo Bebivita(to je německá značka pro jejich DM) a Hipp tam vyjde 800g na 85,- a bebivita 800g na 65,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šílenej nepoměr podle toho co je u nás
7. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no kdyz nbude chtit tak jak rikam zkusim ten granul. ty slou trochu sladky to jsem kupov.domco. i tu karkulku je vyber no zatim spi docela je to u neho pohoda odnaucovat od kozy v noci ani nebreci je najedenej tak spi jsem strasne rada ze pije tohle mliko ono je horky stoho jsem mela strach to bych ho musela kojit dlouho kdyby tohle nechtel
7. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
O tom je super článek v Betynce jemnuje se Končím s kojením tam to popisujou super :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
7. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nino to jo teda :wink: je to hrozny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo ani jsem vam asi nepsala jak jsme byli v sobotu v cukrarne s jindrou a domikem oslavit zapis :grinning: a jindra rika dej si dvojku tak jsem ho poslechla vypila decku a byla jsem normalne opita ja na to vubec nejsem zvykla vubec jsem to nedopila to by me jindra nesl do auta s cukrarny :grinning: :grinning:
nova betynka?
Adri, tak u nás je to obráceně, vidí flašku třese se, ale jak zjistí, že je to mléko, tak to plyve a dělá kraviny, že to teče všude.
Nin, já si myslím, že má ještě čas na ty 100%šťávičky, stačí, že jí občas přidám piškot do jablíčka :grinning: :grinning: :grinning: , mamka ta už by jí dala lecos. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
super článek taky v časopice MIMINKO nnor 2010 kdy a jak odstavit kojené dítě... kupovalůa jsem v kuflandu ve předu v trafice za 33kč
Jo jo v nové já jí mám předplacenou :slight_smile:
no jito to si mi pripomela tchyne tenkrat chtela dat domikovi v 5. mesicich jatra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mel asi druhej den mrkvicku jsme se pohadali jsem to nevydrzela
7. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to víš že jo já bych to kdyby byl Honzula v tom věku jako Terezka taky bych mu to nedala znáš Babičky - moje mamka už se naučila respektu ale tchýně je prostě ze starý školy a to by jsi koukala občas koukám i já ale je fakt že si mu nedovolí nic dát a ptá se - nastavila jsem to takhle a naštestí to funguje :grinning:
7. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
šári ten kabátek je moc hezkej
7. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no stim kojenim u adamka nebude problem uz to vidim ted ma dudlika kdyz se vzbudi tak nahoidim a spi se dal no uvivdime ale u domci to bylo horsi toho jsem musela nechat rvat trhal mi kosili nocni ale ja hladila a za tri noci byl klid taky to nebbylo tak hrozny
7. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
To mamka jen říká, nic jí nedává jen komentuje co už jsme jedli my. :slight_smile: Od ní to beru. :grinning: :grinning: :grinning: Zase to neberu tak vážně, už jsme ochutnali i Lipánek. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
sari kabatek peknej a cena taky dobra
7. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten kabátek máme, je oboustranný. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
díky ženy :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě že né muži :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu do hajan, dobrou noc ženy. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsu taky tak dobrou a.furt spi cekam a nic ted pomalu k nemu lehnu :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda koukám že tady všichni odpadávají jako mouchy z vedra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já teda taky asi odpadnu abych tady nestrašila sama
DOUBROU ŽENY :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou :grinning: :grinning: :grinning:
nin vždyť jsmem ženy, nééé?????????, nebo tzy nám něco tajíš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hele kde jste kdo?? nin zavoláme?? a dáme cgi?
7. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek