• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jinak teď na jiné diskuzi zkouší tento drink na vyvolání porodu ---- džus + vodka + ricinový olej
Ale taky pomáhá jen někomu..
12. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,to víš san,malá se ještě zkrášluje :slight_smile:
Právě jsem se vrátila z venku,vycházely jsme za sluníčka,pak se to zatáhlo a co to padalo z nebe,to ví jen ten,kterej to na nás poslal,bylo to něco mezi kroupou,sněhem a deštěm.No nic malá spí,tak jsem ji nechala venku pod balkonem
Odpo se k nám chystá švagrová na dodatečnou oslavu míšinejch narozenin,tak půjdu spáchat pomazánku z krabích tyček,tu my totiž všichni rádi :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych mohla džus a vodku,ten ricinovej olej ani moc ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :sunglasses:
12. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi taky ne, ale včera to prý zabralo, miminko je na světě..
Tady zatím to sluníčko svítí, tak sem žádný trakaře z nebe neposílej :confounded: :grinning:
Jé, krabí pomazánku já taky ráda, tu sem dělala naposled na silvestra
12. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, to zkusila holcina od nas z diskuze :wink:. To je ten napoj co jsem taky zkousela a jen se po nem radne probehala na wc :grinning:
no, po mamce bych porod mit nemusela, ale po babi jo :slight_smile:
12. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, takže to podědění zas není tak jisté viď, jak to vypadá.. Ono třeba i co se týče těhotenství, tak mamce bylo špatně, měla nízkej tlak, bolely ji záda a kyčle.. Mě až teď bolí ty kyčle..
Jinak sem se taky včera dozvěděla, že mám malé bříško.. :frowning2: PA se na kurzu ptala, kdo je přes 30tt a když sem se přihlásila, překvapeně na mě zůstala koukat, že zrovna do mě by to vážně neřekla...
12. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,lepší malý bříško,než se nemoct ani kutálet :sweat_smile: ,malá ještě furt chrní,jo čerstvej vzduch je čerstvej vzduch,asi ji jdu zvednout.Tak a za chvíli uvidí katul fazolku :dizzy_face: :dizzy_face: ,kde je dneska ninka,že by dospávala?
12. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kolikrát když než se vykutálim z postele, tak si řikám, co teprve ty maminy s velkým bříškem :grinning:
Jo, venku je fakt krásně, to se malé jistě dobře spinká, už se tam těšim, snad se počasí nepokazí.
JJ, to se Káťa bude mít, je to super, moc jí to přeju..
Tak já se jdu vypravovat zas na výlet, máme porouchané auto, tak jedu já za manžou k jeho rodičům, odkud to má kousíček do práce. Přijdu sem až v pondělí, to bude počteníčko ! :sweat_smile: :grinning: Sem zvědavá, jestli tu ještě potkám Sandru :grinning:
12. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa a hezký víkend
12. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzko, pa pa
a dosvedcuji ze zlate male brisko :grinning:

me pred chvilkou dorazila ohradka pro malou, tak jsem se doted poctive s ni rvala abych ji vybalila :grinning:. Jen me prekvapilo ze je mensi nez jsem cekala :confused: :sweat_smile: . Hodne dela to ze je sitovana. no, nevadi, hlavne ze v pripade nutnosti bude chranena pred nasim endym :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandří: zrovna dneska nic moc. Na včerejšek a na dnešek jsem se naprd vyspala. Spala jsem asi tři hodiny.
Už to v tý práci dneska nějak nedávám :frowning2:
12. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a do kolika mas? Doufam ze ne moc dlouho :frowning2:
12. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a copak ta Kata. Doufam ze nam tu sem brzo napise a svoji bublinku taky ukaze :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,vy šly na šlofíčka,což? :confused: :confused:
12. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tu sem a uz jsem se bala ze sama :confused: :grinning:
12. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě taky tady :dizzy_face: :wink: ,nevím jestli na dětičky,zvláště na Honzíka přišlo jaro,ale cpe se jako protrženej a to u něj nebývá zvykem
san,jak je?
12. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, co jsi nám sem poslala za počasí? Byla jsem dnes chvilku v práci a cestou zpět jsem pěkně zmokla.
:unamused:
12. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To aby ti nebylo líto,že nejsi doma u maminky :grinning: :grinning: :grinning: ,tady teď taky poprchává,tak jsem ráda,že jsme ten spánek zvládli dopo
A co kdyste vy poslali nějaký lepší :sunglasses: :sunglasses: ,na víkend předpovídaj sluníčko a jarní počasí,tak sandři,malá se určitě došlechtí a přinese to hezký počasí,já tomu věřím :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je dobre :slight_smile:
varim obed, tak snad se povede :slight_smile:
12. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláš dobroučkého?
12. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už, aby tu bylo to jaro, tohle je děsné. Budeme u maminky, tak bude hezky, alespoň si uděláme procházku po Protivíně, kouknu do výloh, hlavně u sekáčů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Taky vařím, no spíš zatím mám okrájené brambory a čekám až se ozve manžel v kolik dorazí, abych to tady nemusela cmudit dlouho.
San, myslím jestli jim ta předpověď vyjde, tak sluníčko si ji určitě vytáhne ven. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri,škoda jak jsem psala na pár dní odjíždíme,ale až v sobotu,hele máme tu novej obchod,podlahové studio
12. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde? Hmmm, tak to, aby měli kšeft. Každý den se mamky ptám co je nového a nic se neděje, ta zase bude koukat, kde jsem to schrastila. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám,že svůj zdroj informací tajíš :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před mamkou nemusím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Dost vás potkává, prý i v Srdíčku a zdravíte se. :grinning: :grinning: :grinning: (Jen jsem jí řekla, že jsme se potkali na koníkovi). A s nikým jiným o koníkovi nediskutuji a ani o tom se tady děje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V Protivíně mám jednu nej kámošku a ta ani internet nemá, druhá se mi odstěhovala v listopadu. :unamused:
Co je komu do toho co tady probereme, jen manžel ten je zvědavý, vždycky když dorazí, tak jeho co holky co je nového atd. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tu dneska měla návštevy takže jsem se ani moc nepřihlašovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale už jsem tu, za chvíli si odběhnu ukuchtit drahé polovičce smažený hermelín s brambůrkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Nin, ty se máš, taky bych brala nějakou návštěvu, k nám bohužel nikdo nechodí. Jen, když je nějaká oslava. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja delam kralika na smetane (paprice) s knedlikem a jsem uplne splavena :slight_smile:
No, jelikoz manza uz by ode me taky rad klid, tak myslim ze ho k prochazce ani moc premlouvat nebudu muset :grinning:. Doted mel strach abysme tomu nepomohli a ted by jeste rad :grinning:. Uz mu musim lezt na nervy :sweat_smile:
a co se tyce konika, tak to posloucham ze jsem tu porad a ze me asi zmeni heslo :sweat_smile:
hermelinek bych si taky dala :dizzy_face:
12. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka,my až se potkáme a zjistím,kdo jsi!!! Jestli je Ti mamka podobná,tak možná vím,která to je,chodí tam pro obědy? Ale tebe pořád nevím :frowning2:
12. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo chodí babičce pro obídek skoro denně. A je mi na první pohled dost podobná, teda všichni to říkají, ale my víme, že jsem celý taťka, hodně klamou oči a vlasy, ty máme stejné. To se mám na co těšit. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda!!!Tak myslím,že se nemýlím,ale...
12. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek