• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to byl pokus o vtip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cikni já se tady loučím a dám cigáro a pofičím spát :grinning:
7. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné dobré ránko
8. únor 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera přemýšlela proč Sandra mezi nás vubec nepřišla když na FB byla a jediné co mě tak napadlo je to že se stydí a bojí přiznat nám protože 100% by jsme se všichni ptaly co její manža :rolling_eyes: :rolling_eyes: jestli ho vzala zpátky nebo néé i kdyby jo stydět se za to nemusí je to jen její věc a její život
8. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

Tak my jsme vcera odpocivali, kluky jsme dali k nasim, u nas se totiz zase vstavalo okolo pul 4h :confounded:

Dneska prijede kamaradka, tak si kluky taky pekne uzije :grinning: mam to ale vymysleny :grinning:
8. únor 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny to je vyčuraně chytrý :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid :wink: :grinning:

Taky jsem teda zvedava co Sandra, urcite se nam nemusi stydet nic rict, Nin, jak pises, je to jeji zivot a kazdy premyslime jinak.
8. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny přesně tak každý si tu muže postěžovat,zanadávat,vypovídat se, zeptat se na radu myslím si že všichni rádi poradíme pokud je to v našich silách ale to finální rozhodnutí je jen na člověku samém.
8. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To urcite, od toho tu preci jsme :wink: :slight_smile:
Je dobre, ze si muzeme takhle pekne pokecat :wink:
Jeste, ze ten kun je :grinning:
8. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak my už taky klasicky od 6 strašíme. :unamused:
Ninuš, napsala jsi to krásně a souhlasím, je to jen a jen na ní.
Any, nechce kamarádka na hraní i holčičku?????? :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme si taky včera jeli odpočinout k mamce, manžel to tam pravidelně prospí a já si podrbu s mamkou, ona se stará o Terku krmí, přebaluje, hraje si s ní a jde na procházku, super relax a obídkem. :grinning: :grinning: :grinning: A ona je taky spokojená. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
nebala jsem se mezi vas prijit :grinning:. jen jsem u pc nebyla. odpo jsem byla na plavecaku,pak se chvili zdrzela u mamky,koupala,varila julce polivku a pak se s ni do pul 11 mordovala nez usnula a byla rada ze jdu taky spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jinak na FB jsem trvale i kdyz tu nejsem :slight_smile:. mam ho porad otevreny a zapnuty.
Eda doma je, ale neni to tak ze bysme se usmirili. Poprosil me, jestli tu muze max. jeste 2 tydny zustat, nez si najde nejaky podnajem. tak proc ne, ted je stejne cely tyden v praci, tak se ani skoro neuvidime. zatim oba pocitame s rozvodem.
8. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis,ted jsem zkoukla to litani miminek a to je sileny :astonished:
8. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
to letani miminek sem videla vcera ,je to silenost, ze to vubec nekoho napadne, vsude pisou jak se nema trast s ditetem a tady s nim rovnou hazi a vselijak toci :rolling_eyes:

Sandrus tak at to dopadne jakkoliv, drzim ti pesti at si spokojena :wink:
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám to natočené, tak to musím taky zkouknout, ale děsím se už teď.
U nás už se hodinku spinká, pak se dojedeme na chvilku vyvětrat před obídkem, není tam nic moc počasí.
Jak to bude s tou procházkou tento týden, platí to?
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, taky ti samozdřejmě přejeme ať vše dopadne tak jak si přeješ a jsi spokojená, je to jen a jen tvůj život a tvé rozhodnutí.
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju. zatim to neni rozhodnuti ze jsme se spolu k sobe vratili. nejsme spolu.

prochazka u me plati
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vás dočíst je fuška. U nás vše ok, nikdo nezlobí, ani kačenka ani tatínek. Jen mně už je asi 12 dní špatně od žaludku, dělala jsem si test a negativní, asi to budu mít z antikoncepce.
Jinak, Sandři je mi líto co se u vás odehrává, já bych na tvém místě už žádné šance nedávala. Zní to hrozně, ale nevěřím, že se to zlepší. Já jsem si taky prošla rozvodem v Anglii, souhlasila jsem že nechci žádné majetkové vyrovnání protože jinak nechtěl podepsat rozvod. Tak jsem odešla s jedním kufrem a černým pytlem plným osobních věcí a rok jsem bydlela po podnájmech, kamarádkách, spala v autě, v práci atd. Ale stálo mi to za to. To že jsem přišla o cca. 2 000 000 kiorun v majetkovém vyrovnání mně až tak neštve, jen to, že jsem to měla udělat dřív. Rozvod není příjemná věc, ale v mém případě to bylo to nejlepší, co mně potkalo.
8. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme, kdo se přidá. :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,dnes to na prochazku moc neni :frowning2:

kdybych v te situaci nebyla ja,tak poradim vsechno co vy. ale prave proto ze muj tata jako tata nikdy nefungoval a nechci aby to tak zazila i juli, tak chci jit k rozvodu a vedet ze jsem udelala vsechno. ne,ze jsem treba mela jeste pockat nebo neco podobnyho... chci tam jit s cistym svedomim a nikdy si nic nevycitat. kdyby juli nebyla,tak je to uplne o necem jinym.
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

my ostudy jsme vstávali teprve teď :grinning: :grinning:

san věříme že bude líp a budeš spokojená a jednou tu rodinu a chlapa který bude při tobě najdeš, neboj, myslíme na tebe :slight_smile: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde najdu to letani miminek? Nevim o co jde.

Sandri, at se rozhodnes jak chces, tak mysli na to, abys byla fakt spokojena a mela jednou klidnou fungujici rodinu :slight_smile:
Myslim, ze vsechny stojime pri tobe :wink:

Holky, vy planujete nejakou prochazku???
8. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-07.02.2010-19:00-1-udalosti.html?online=1

dekuju,moc si toho vazim,od vsech. je fajn vedet ze na to clovek neni sam.

jj,planujeme nejakou prochazku :slight_smile:. pridas se ani?
8. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se pridala rada, ale tatka ted jezdi velkym autem, pac si svoje setri, kdyz je tak hnusne :grinning:
Rika, ze az sleze snih, ze si sveho milacka vytahne z garaze :grinning:
8. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy...tak jsem zkoukla to létání miminek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: pane bože to je děs :astonished: nejmladšímu mimi jsou 3tt to je jako naty..hnus a ty matky jsou pipiny
san... pevné nervy at to ustojíš a jsi konečně šťastná.pro změnu máme doma dusno my.. nevím co mu zase přelítlo přas čumák.. tak dělám mrtvého brouka, vše mu odkývu a je celkem klid.
naty je dneska nějaká nesvá, mrzutá. přitom spala od 19-1 a v 6hod
8. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš děkuju za odkaz.. moooc vám kabátek slušel... už s těším až ho budu mít taky doma
8. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravim po vikendu.
San bude zas dobre, presne jak rika Zdenka, jsi hezka fajn holka, Julinka tatinka jiste mit bude.
Luci to je stesti, s tou penezenkou, manza ji ztratil pred mesicem a taky ji nekdo nasel a dones na policajty.
Zdeni to koukam, ze se nakonec sejdete vsichni :grinning:
Gratuju mrnouskum k pokrokum.
To letani miminek mi nejde nacist, mozna jeste ze tak, podle toho co tu na to rikate :confused::unamused:
8. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy musim se priznat, ze kdyz sem vas docitala, tak me to nejak dostalo a i slza ukapla.. taky sem Sandre radila sbalit mu kufry. Ted uz si snad uvedomi, ze to San myslis vazne a o co prichazi.
8. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prijde mezi nas moje kamaradka,ktera s nama taky pojede na chatu :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek