Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
pink25
8. únor 2010
ahoj holky.zdravim vas ze štěkně.jsem sousedka kačenky vlasakove.jmenuji se jiřina.je mi 25let a mam 14měsičního lukáška. 🙂
mispuli
8. únor 2010
ahoj růžovko 😃 ,krásný jméno,míša kdyby byla kluk,tak je taky lukášek 😃 😃
zuzankast.
8. únor 2010
Ahoj Jirko
klaraemma
8. únor 2010
ahoj holky,
taky zdravím růžovou jiřku 😎
zuzankast.
8. únor 2010
holky prosim vas jaky je ten gel na zoubky, co i dobre chutna nebo ho mimca nejlip snasi? Kdyz jste to tu probiraly, nevenovala sem tomu takovou pozornost a ted to tu nemuzu najit, a chci ho koupit. Julinka ma od soboty zvysenou teplotu, nic jineho ji neni, porad rejdi jazickem, tak asi zoubky zlobi :-S😢
adricc
8. únor 2010
ahoj holky,zdravim jirinu a lukaska 😃
murecka76
8. únor 2010
Také zdravíme do Štěkně. 😃 😃 😃
mispuli
8. únor 2010
zuzi my používáme kamistad,sice to není přímo pro děti,ale v lékárně mi říkala,že to nevadí,že to má podobný složení jako calgel atohle zabírá spolehlivě 😉
kvikvicek
8. únor 2010
zuzanko mi mame calgel i kamistad,me to dycky Kacka sezrala, nestacila jsem to nanest na dasen 😃
kvikvicek
8. únor 2010
holky my lezemeeee x-) x-) x-) x-)
zuzankast.
8. únor 2010
diky moc. Sem z ty teploty docela vyplasena, Julinka za celou tu dobu mela jen asi dvakrat malinkou rymu =-)

Kato to je parada! Nejak se nam to tu rozlejza 😃😃😃
ninus81
8. únor 2010
Ahojky tak dneska to tu i já nějak flákám 😃 😃 😃 Babi koupila v akci v rosmannu ty pampersky v tom boxu a ten box je velkej na kolečkácha super 😃 😃 😃 😃
Zuzi my calgel 🙂

Jééé taky zdravím růžovou Jiřinku - vítej mezi námi 😃 teda 14m to už je kus chlapáka 😉 😉
ninus81
8. únor 2010
Káťo gratulace obrovská 😉
mispuli
8. únor 2010
káto a už se nezastavíš 😃 😃 😃 😃
zuzankast.
8. únor 2010
Tak sem dobehla pro ten Kamistad, chutna zajimave :-p😃 Az se beruska vzbudi, hned ho zkusim.. Kolik u vas stal?Pamatujete si? Tady mame lekarnu dost predrazenou, tak jen pro orientaci.
mispuli
8. únor 2010
zuzi já fakt už nevím,ale určitě přes stovku,tuším
zuzankast.
8. únor 2010
Tady 113,- Treba antikonc. Azalia tu ma za 576,- a myslim ze v Pisku ji kupuju za 550,- a casto prasky nebo masti na predpis, za ktery jinde neplatis nic, si tady nechava hezky zaplatit + poplatek za predpis.. No vubec sem nechodim, to uz se kolikrat vyplati dojet d Pisku. Ale pro berusku vsecko.
mispuli
8. únor 2010
anny hele co tu nabízej 🙂 🙂 http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?v...
sayastautor
8. únor 2010
jirko a lukasku,vitejte

kato,gratulace

ja se vratila z kaufu. byla jsem nakupovat a mamce reklamovat telefon. nevim proc zrovna ja musim mit tu smulu a stoupnout si ke kase,kde maji rozbity pristroj aby se dalo platit kartou. no, trosku jsem jim to tam zdrzela :-p

zuzko,my mame mundisan. nebo tak nejak se to jmenuje. ale ja moc nemazu,jen kdyz je hodne akutni,julca se totiz nenecha 😃
klaraemma
8. únor 2010
ahoj,
tam malá má teplotu , ale určo to bude reakce na očkování, říkala dr. že bude 5tý den :-| Ale malá je hodná, kreslí si, tak pohoda
jinak já gel taky mám, ale použila jsem ho snad 2x, u nás se osvšdčily kousátka a kůrka chleba a hlavně, já o zebech ani nevěděla až na stoličky.
mispuli
8. únor 2010
klári n a jakým jste byli očkování?
klaraemma
8. únor 2010
spalničky apod. Nikdy reakci neměla, ale má 37,6 nic hroznýho.
mispuli
8. únor 2010
to ho měla taky odložený? nebo je to druhá dávka?
ninus81
8. únor 2010
Tak u nás se spinká musím se pochlubit chodím ráno pro probuzení na nočník (takovej náš rituál) a dneska hačá na nočníčku a říka mi eee a on se dneska poprvé vykakal do nožníku - nikdy bych nevěřila že budu mít takovou radost z hovna 😃 😃 😃 😃 😃 hned jsem ho vyfotila a poslala Babi MMS (mám je od vodafonu zadarmo) 😃 😃 😃 😃 😃
klaraemma
8. únor 2010
nin - věřím.
luci - my měli vše posunutý tím kojeňákem.
sayastautor
8. únor 2010
nin,tak moc gratuluju!
ja jeste nezkousela a zatim ani nemam v planu 🙂
klaraemma
8. únor 2010
snadří - já na to vlítnu na jaře, až jí budu moct svlíct i venku, teď to nemá smysl. ale začíná jí to vadit, musíme přebalovat po každým vyčůrání, tak snad to půjde.
ninus81
8. únor 2010
My chodíme jen po probuzení ráno on na něm strašně rád sedí 😉 nelámu to přes koleno
mispuli
8. únor 2010
nin upřímně závidím,u nás míša nočník nosí jen na to,aby do něj šlapala 😞

klári já jsem si to myslela,my zase těma předčasnýma porodama,ale byli jsme v listopadu,držím palečky,at máte jen takhle nízkou teplotu 😉 😉

tak mi dneska napsali na maila,že vyexpedovali konečně ty věci,co mám pro děti k narozkám,že to posílaj ppl a mělo by to tu být zítra,tak jsem zvědavá,protože pokud nedorazí dopoledne,tak to bude pěkně komplikovaný,protože odpo odjíždíme k našim 😞 😞
klaraemma
8. únor 2010
jasně nin, já to v honzíkovo věku taky zkoušela, taky seděla - než začala chodit. když se vám to padaří, tak jen dobře. Mě mamka taky radila, před spaním, po spaní, před a po jídle. takže já jsem pro zkoušení všema 10 😎

Začni psát odpověď...

Odešli