• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky.zdravim vas ze štěkně.jsem sousedka kačenky vlasakove.jmenuji se jiřina.je mi 25let a mam 14měsičního lukáška. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj růžovko :grinning: ,krásný jméno,míša kdyby byla kluk,tak je taky lukášek :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jirko
8. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky zdravím růžovou jiřku :sunglasses:
8. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim vas jaky je ten gel na zoubky, co i dobre chutna nebo ho mimca nejlip snasi? Kdyz jste to tu probiraly, nevenovala sem tomu takovou pozornost a ted to tu nemuzu najit, a chci ho koupit. Julinka ma od soboty zvysenou teplotu, nic jineho ji neni, porad rejdi jazickem, tak asi zoubky zlobi :confounded::cry:
8. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravim jirinu a lukaska :grinning:
8. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také zdravíme do Štěkně. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi my používáme kamistad,sice to není přímo pro děti,ale v lékárně mi říkala,že to nevadí,že to má podobný složení jako calgel atohle zabírá spolehlivě :wink:
8. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanko mi mame calgel i kamistad,me to dycky Kacka sezrala, nestacila jsem to nanest na dasen :grinning:
8. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my lezemeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc. Sem z ty teploty docela vyplasena, Julinka za celou tu dobu mela jen asi dvakrat malinkou rymu :confused:

Kato to je parada! Nejak se nam to tu rozlejza :grinning::grinning::grinning:
8. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska to tu i já nějak flákám :grinning: :grinning: :grinning: Babi koupila v akci v rosmannu ty pampersky v tom boxu a ten box je velkej na kolečkácha super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi my calgel :slight_smile:

Jééé taky zdravím růžovou Jiřinku - vítej mezi námi :grinning: teda 14m to už je kus chlapáka :wink: :wink:
8. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo gratulace obrovská :wink:
8. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto a už se nezastavíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem dobehla pro ten Kamistad, chutna zajimave :stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning: Az se beruska vzbudi, hned ho zkusim.. Kolik u vas stal?Pamatujete si? Tady mame lekarnu dost predrazenou, tak jen pro orientaci.
8. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já fakt už nevím,ale určitě přes stovku,tuším
8. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady 113,- Treba antikonc. Azalia tu ma za 576,- a myslim ze v Pisku ji kupuju za 550,- a casto prasky nebo masti na predpis, za ktery jinde neplatis nic, si tady nechava hezky zaplatit + poplatek za predpis.. No vubec sem nechodim, to uz se kolikrat vyplati dojet d Pisku. Ale pro berusku vsecko.
8. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jirko a lukasku,vitejte

kato,gratulace

ja se vratila z kaufu. byla jsem nakupovat a mamce reklamovat telefon. nevim proc zrovna ja musim mit tu smulu a stoupnout si ke kase,kde maji rozbity pristroj aby se dalo platit kartou. no, trosku jsem jim to tam zdrzela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzko,my mame mundisan. nebo tak nejak se to jmenuje. ale ja moc nemazu,jen kdyz je hodne akutni,julca se totiz nenecha :grinning:
8. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tam malá má teplotu , ale určo to bude reakce na očkování, říkala dr. že bude 5tý den :unamused: Ale malá je hodná, kreslí si, tak pohoda
jinak já gel taky mám, ale použila jsem ho snad 2x, u nás se osvšdčily kousátka a kůrka chleba a hlavně, já o zebech ani nevěděla až na stoličky.
8. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári n a jakým jste byli očkování?
8. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
spalničky apod. Nikdy reakci neměla, ale má 37,6 nic hroznýho.
8. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ho měla taky odložený? nebo je to druhá dávka?
8. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se spinká musím se pochlubit chodím ráno pro probuzení na nočník (takovej náš rituál) a dneska hačá na nočníčku a říka mi eee a on se dneska poprvé vykakal do nožníku - nikdy bych nevěřila že budu mít takovou radost z hovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned jsem ho vyfotila a poslala Babi MMS (mám je od vodafonu zadarmo) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - věřím.
luci - my měli vše posunutý tím kojeňákem.
8. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak moc gratuluju!
ja jeste nezkousela a zatim ani nemam v planu :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
snadří - já na to vlítnu na jaře, až jí budu moct svlíct i venku, teď to nemá smysl. ale začíná jí to vadit, musíme přebalovat po každým vyčůrání, tak snad to půjde.
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme jen po probuzení ráno on na něm strašně rád sedí :wink: nelámu to přes koleno
8. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin upřímně závidím,u nás míša nočník nosí jen na to,aby do něj šlapala :frowning2:

klári já jsem si to myslela,my zase těma předčasnýma porodama,ale byli jsme v listopadu,držím palečky,at máte jen takhle nízkou teplotu :wink: :wink:

tak mi dneska napsali na maila,že vyexpedovali konečně ty věci,co mám pro děti k narozkám,že to posílaj ppl a mělo by to tu být zítra,tak jsem zvědavá,protože pokud nedorazí dopoledne,tak to bude pěkně komplikovaný,protože odpo odjíždíme k našim :frowning2: :frowning2:
8. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně nin, já to v honzíkovo věku taky zkoušela, taky seděla - než začala chodit. když se vám to padaří, tak jen dobře. Mě mamka taky radila, před spaním, po spaní, před a po jídle. takže já jsem pro zkoušení všema 10 :sunglasses:
8. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek