• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
nin,u nas to nema cenu kdyz se sama jeste neposadi :grinning:. sedet by tam vydrzela, ale to ja nerada. jen at se snazi :slight_smile:. taky zacnu zkouset mozna spis na jaro,leto. spis az s ni bude nejaka domluva.

luci, tak snad prijedou dop. ale ze jim to trvalo vid :unamused:
8. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi sedíme jak fíci, uvidíme jak to bude až začne chodit třeba mě celej nočník hodí na hlavu :grinning: :grinning: :grinning: my byli bez pleny brzo, a musím m¨¨říct že pokud malej bude mít jako já kladnej vztah k nočníku tak to bude super já totiž na nočníku jako malá hrozně ráda seděla - držela jsem si hrneček a čajdou a byla jsem nadmíru spokojená mamka říkala že jsem se toho sezení dožadovala dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci , to jsou nervy, viď. Nám takhle přivezly baráček pro malou 23 odpo. A to si jakub zaplatil u tý firmy extra peníze za rychlou přepravu a aby to bylo ještě v po dopolene, že byl v práci. Takže tam pak jel ve čt k večeru a ještě mu balík nechali u kolegy v práci protože odmítly na jakuba 15 minut čekat!!! No extra příplatek se prostě vyplatil. :sweat_smile:
8. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja byla taky uz v 11.-ti mesicich na nocniku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - my byly taky ve 14 měsících bez plen, ale to víš, chodilo se do jestlí, tak se muselo. Hele, jestli bude chodit jen dobře - ušetříš za pleny a ubrousky, že :wink:
8. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to tedy,oni tam měli napsáno,že vzhledem k novoročním inventurám u dodavatelů se může stát,že to bude pozdějc,tak jsem ráda,že jsem to objednala s předstihem,no kdyžtak je pošlu k tchánovcům,zaplacený to je,tak je jedno,kde to vyloží,aspon by si to babička hned zabalila :grinning: :grinning: :grinning:

no my taky občas zkoušíme,ale ještě dám princezně čas :grinning: :grinning:

nin chtěla jsme se zeptat,jestli jsou honzíkovi ty lacláčky? :wink:
8. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci vydíš já tě to uplně zapoměla napsat jsou nám krátký oni jsou co jsem koukala velikost 9-12 :frowning2:
8. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je příště přivez,třeba je udám jinde,nebo je zkus vzít,až půjdete na tu společnou prochajdu,jestli by o ně někdo neměl zájem :wink: :wink: :wink:
8. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci určitě bud je přivezu a nebo je vemu holkám my je měly jak kdyby jsme čekaly velkou vodu :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My o prvnich 6ti zubech skoro nevedeli, ted ma 38, coz jeste asi neni tak hrozny a prave sem zjistila prujem.

Nocnik sme taky zkouseli, Juli koukala co to s ni delame a pak zaplula dovnitr :grinning::grinning::grinning: jak ma malou prdelku. Nino tak parada, gratulujem k hovinku :grinning::grinning::grinning:

Tak manza je doma, ja se loucim, papa
8. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky
vitam pink25 :wink:
ninus to je honzik sikulka, adamek na nocniku nechce vubec sedet, vetsinou se podela hned jak se vzbudi :grinning:
ale dneska ma nejaky boleni krouti se jak zizala a je uknouranej
8. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar matky,
tak jsem se vrátila od kadeřnice, to je úleva, mám holou lebku :grinning: a jsem spokojená.
malá už spí, my tradičně víno a pak ještě na nás čeká kafíčko a v lednici máme medovník :grinning: takže se večer pěkně nažeru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning:
ZDRAVÍM RŮŽOVOU JIŘKU A LUKÁŠKA :dizzy_face: :dizzy_face:
NIN HONZULA JE ŠIKULAAAAAAAAA :wink: :wink: JÁ JSEM JÁRU ZAČALA SEZNAMOVAT S NOČNÍKEM KDYŽ ZAČAL SEDĚT TAK JSEM HO POSAZOVALA, ALE ZAČAL DO NĚJ DĚLAT ASI KOLEM ROKU? UŽ JE TO DÁVNO :fearful:
JINAK U NÁS JE DNES MRZUTO..NATYMKA JE NESVÁ, ASI MÁLO SPALA A TED PODLE MĚ NEVÍ JAK ZABRAT..TAK JI MÁM NA RUCE
8. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nam kamaradka akorat odjedla, kluky si radne uzila :slight_smile:

Taky te vitame, Ruzovko :wink: :slight_smile:

Kato, super, ze lezete :wink:
Nas Adik se dneska postavil v ohradce, a pak pekne dlouho stal, se mu to libilo jak videl :slight_smile:

Nin, tak to je Honzik veeeeelky sikula s tim nocnikem :wink:
Ja jsem jeste nezkousela je tam posadit, ani nocnik nemame koupeny.
8. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

vítám jiřku s lukáškem :dizzy_face:

mě se lukášek taky líbí a pokud budu mít někdy druhý mimčo a bude to kluk je to luky :grinning:

my jsme byli plavat v horažďovicích
8. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je tu někdo já tu konečně jsem - tatka mě zabavil PC tak jsme musela nastartovat notebook :grinning: :grinning: Honzík usnul v 21 hod
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my nespime a na spani zatim rozhodne nevypadame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... my spíme na půl oka... je nějaká neklidná :unamused: :unamused:
8. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my spinkame uz od osmi, sla jsem cvicit takze manza musel vykoupat a nakrmit malou, zvladli to perfektne, sikulky moje :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadruš vy máte zase noční radovánky :slight_smile: Juli si hraje předpokládám
Sari t jsi to tady dneska pěkne flákala
8. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato to je manža šikula Honza to taky zvladá na 1* :grinning:
8. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla ve strak u mamky a pak tady u sousedky na drbu :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady taky, u nás se nespí a jen tak nebude, vidím to zase kolem půlnoci né-li dýl :pensive:
8. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, to jsi měla pěkný večer. :slight_smile:
My taky spíme špatně, sice už od 18hod., ale pořád kňourá, tak chodím dávat dudu.Byla protivná celý den, když teda nespala, protože dnes spinkala dost.
8. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se zatím spnká pěkě včera to bylo horší to knoural ze spaní
8. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám dneska erubce na měsíci..dětičky ukňourané, nespací.. alespoň u nás přes den toho taky moc nenaspala.... poslední dny to Naty nějak fláká to spaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn nin ty musíš mít vždy něco extra :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas docetla :wink:
Ninus to je parada ze jste vytlacili bobana do nocniku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nam je nocnikvelkej, propadava nam tam zadecek, teda Kacence, ten muj by nepropad ani nahodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky ja jsem uplne v prdeli z toho ze Kacka leze, ze si sama seda a stoupa a chodi kolem sedacky, uz je taaaak velika, a uplne se muzu smichy potrhat kdyz leze a steka pri tom, maly pejsek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tim spanim je to fakt nejaky divoky, Kacka mi usne nekdy uz v sest a vzbudi se v desetvecer, a ja bych spala a ona mi skace po hlave jak tajtrlik, no a usne nekdy hooodne po pulnoci a rano odbije sesta a je cila jako dabel
8. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek