• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky kde ste? vsichni sli curat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem
8. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja jdu spinkat, papa :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa Nini :wink:
8. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na cigárko papa Káťo
8. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné fotky..... kačka nádherný smíšek :grinning: kaší jak se jmenuje tvůj mažel?? někoho mi připomíná, spoluž ze základky. jo kačenka jméno nezapře je pěkně vlasatá :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda než jsem v rychlosti zkooukla fota tak jste všichni fuč.. se na to vyprdnu velebnosti
8. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem zatím pořád .-)
8. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsme tu zase jen my dvě????????????? naty zabrala... hůrááááááááááá
teda snad ji to vydrží :confused:
8. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo zase ty největší držáci :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti jsme..asi dneska zalezu brzo... nějak jsem k.o. nevím co dneska naty přelítlo přes nosánek..ale byla protivná ubečená,
8. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za chvíli pujdu taky tak DOBROU
8. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gdy se ukážeš teta??
8. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano :slight_smile:

Tak my uz jedeme od 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kluci radi s hrackama, jsou holt vyspali, coz se neda rict o mne :grinning:

Kato, fotky jsou fakt krasny :dizzy_face: Kacenka je malinkata dracice :grinning:
A ty mas nejaky novy sestrih? Vypada to, ze mas ofinku :slight_smile:

Luci, ted jsem obevila ty overalky, jsou pekny, byly by i teply, skoda, ze nemaji capacky i na nozickach, mame v loznici chladneji, tak musim kupovat s capackama.
9. únor 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si ted projela ty nextikove oblecky, to je nadhera, uz toho mam spoustu vybrano :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.anny my vstavali v pul 6 a ted si dava svoji pul hodku :wink: domik celou noc prokaslal celej tejden ho nedam do skolky anii uz nevim co mu mam davat na ten kasel mame tolik sirupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem taky unavena ale kdybych ja kravicka sla spat brzo tak by toslo ale ja usnula v pul 12 a v pul 6 vzhuru adamek usnul vcera v 6 tak to je jasny jdu dat kafco
9. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, my mame Stodal na kasel, musim rict, ze mi prijde, ze pomaha.
Ja jsem to samy, vzdycky rikam, jak pujdu spat s nima v 19h, ale stejne jdu tak ve 22h. Nekdy i dyl.
Ja uz mam silnou kavu v sobe, ale porad utlum, potrebovala bych nejaky energeťák :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale vem to pozitivne chodi spat brzo tak mame zase vecer klid :wink: na chate budeme pit kafco spolu v 6 rano :grinning: :grinning: tak ja ten stodal koupim ten nemame v lekarnicce :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zase jo, mame klidny vecer, az na to, ze ted Adik tak od 19h do tech 22h nez si jdu lehnout stejne tak 4x beci :confounded: Zrejme ty zubaky.

Adri, myslim, ze budeme na chate mozna pit kafe uz v 5h :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo, zkus ho koupit, je to taky sirup, a je prirodni :wink:
9. únor 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
una se sp ted dobre co jsem dala flasku moje mu as nestaci ale zachvili zacnou zuby a to bude taky ratata no uvidime jak na ty chate za 3 mesice muze bejt horsi a vstavat jeste driv no to by me vezli uz je vzbuzenej jak je mozny ze vi ze spi pul hodky uplne presne kazdy rano to je divny :grinning: :grinning: dop.prijede brachovo holka s kristiankem tak si s adamkem pohrajou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji dobré ránko my jsme vzhuru od 7 ale nechtělos e mi z těch teplejch peřin tak jsme se válely :grinning:
9. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak julca zabrala v pul 11,ja pak dala jen cigaretku a sla taky na kute. vstavala v 7,ale jeste jsme se valeli. nicmene v noci byla vzhuru furt. mam podezreni na dalsi ratafak. kdyz vidim jak blbe to snasi, tak se fakt tesim na stolicky, to se nevyspim vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katko, fotky hezky

na odkaz na next radsi nekoukam :grinning:
9. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k přáním dobrého rána, my strašíme od 6.30, ale ještě jsme se taky povalovali. :grinning:
Kačko, fotečky super.
Any, já mám taky vybráno, včera jsem ještě ani vše neprojela, musela jsem od toho odejít, protože bych objednávala bez rozmyšlení a pak to nemůžeme unosit, já koupím co vidím, ach jo. :grinning:
9. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, ja jsem na tom stejne :grinning: Je to des. Ale tady toho nastesti tolik neni :grinning:

Sandri, presne, stolicek se desim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam krásný letní trička a ceny taky docela jdou :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky,tak my taky zdravíme,vstávali jsme před osmou a toj sem musela dětičky probudit raníčkem v televizi :slight_smile: :slight_smile:

míša jakoby včera tušila,že potřebuju nanosit věci na zabalení a nena ne usnout,takovou hejkací a knourací scénku před spaním už dlouho nepředvedla,u sebe spala do půl pátý a od tý doby je ze mě skrčenec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jíto na tu reklamu jsem včera taky narazila,taky bych nakupovala,ale nějak ted nic nepotřebujeme,tak ještě počkám

anny já si vůbec nevšimla,že jsou ty overálky bez tapek,to je docela škoda

jinak mi ráno volala chlapík z ppl,že mi balík přiveze kolem desátý hodiny :slight_smile: :slight_smile:

no nic věci na hromadách,tak je musím dát do tašek,jinak jetli se hcete mrknout,kam jedeme s frantou na lyžovačku :slight_smile: http://www.hiqwebdesign.com/cobacha/kontakty.htm

káto fotky jsou moc hezký,chtěla jsem se zeptat,už máš zase dlouhý vlasy? Mě se na tobě strašně líbí to mikádo :wink:
9. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Katko mas hezkou pasovku a ostni fotecky taky krasny, kacenka ma ale vlasku.. Musela sem se smat, jak jsi psala, ze taky propadavate do nocniku :grinning: A je sikulka
Luci uzila sis baleni? Ja balim moc rada, libi se mi ta predzvest vyletu.

My mely noc do tri ok, pak se mala dost budila, tak sem si ji v sest, kdyz tatka vstal, do postele a spala se mnou az do pul devaty. To bylo krasny, zavidim vam to, kdyz s vama mrnata usnou. A vylezly ji zas dva zuby najednou - dvojky dole. Tak snad uz bude lip.
9. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Zuzanko tak to byly fakt zuby :wink: tak ted mate zase na chvili klid :slight_smile: dekuji za pochvalu fotek :dizzy_face: jdu docitat
9. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci uz mam zase dlouhy vlasy, mikado je fajn ale jak jsem mela kratkou ofcu tak s tim bylo srani, uz mam zase dlouhou ale ta me taky stve, porad mi to pada do oci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek