• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky my jsme chrnely od osmi do sesti do rana, nakojila jsem a jeste hodku jsme daly, vstavaly jsme ve ctvrt na osm. az ted si uvedomuju ze takhle spime uz tri noci :dizzy_face: ale ja chodim spat k pulnoci takze stejne jsem po ranu ja zdechly brouk :unamused:
9. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci uzijte si vylet k rodicum, super ze ty darecky dorazi, tak jak si chtela :wink:
9. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani to je sila to vase vstavani, jeste kdyz mas ty cvrcky dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: to na chate budete vzhuru prvni a budete vsem delat snidani ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
káto já mám ted taky dlouhý vlasy,takhle dlouhý jsem je za posledních 9 let,co jsme s frantou ještě neměla,možná na svatbu,ale asi o trošku kratší,pěkně mě štvou,ofinu vlastně ani nemám,pořád mi to leze do očí,tak to strkám za uši,ale jak mám odstávací,tak pak vypadám jak tydýt,nejradši bych šla nakrátko,ale slíbila jsem,že si chvíli nechám dlouhý,naštěstí mě za ně míša moc netahá,jen občas si vyleze na židli za mě a hladí mě po nich,takže mě to pěkně bolí :grinning: :grinning:

zuzi zatím to mám ještě naházený na hromadách,nemůžu najít jednu tašku,nějak si nemůžu vzpomenout,ka jsem ji zahrabošila :frowning2: :frowning2:

tak z ppl tady už byl,tak mám radost,ještě pošta by se mohla pochlapit,psali mi už minulej tejden z neckermanna,že mi posílaj sportovní podprdu,co jsem si objednala a pořád nic,musím se mrknout,jestli je tam číslo zakázky a mrknout se,kde se balíček pohybuje
9. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu neco delat, musim cincilam vymenit podestylku a vysat, Kacka papala susenku a je to po cele kuchyni, pred tim me stacila pomazat krupkou, tak jsem jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi v mailu píšou,že to předali poště 3.2. a do týdne,že by to tu mohlo bejt,to to asi vozí po všech čertech :confounded: :confounded:
9. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci ja mam taky usi odstavaci, takze to taky strkam za ne a vypadam jak pako, a nebo nosim celenku a to je jeste horsi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
posta je rychla jako cert, me postacka nenosi baliky, dycky mi napise ze je to vetsich rozmeru at si proto prijdu, to me tak sere, protoze minule to bylo format A4 a byl to list papiru a nemohla to donest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vcera to same, musim na postu, ale mam tady -10, nez Kacku oblecu atd, bych sena to nejradsi vyprdla
9. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyz ste u toho,je nas vic - mne holky odstava jedno :grinning: strkala sem si za nej vlasy a ono mi to zustalo :confounded:
9. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no nejhorší je,že honzis to po mě podědil,má malou hlavu,odstávají mu ušiska a všechny čepice mu bud lezou,nebo neseděj,nebo jsou mu velký :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja mam taky odstaty usi :slight_smile:

tak jsme prisli z venku,byli jsme koupit ty pemprsky s boxem,je skvelej. jen nez jsem to domu dovezla,preci jen je velkej a kocar k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . julca mi to dospava venku na balkone :slight_smile:. jen me prekvapilo, ze za oknem to vypada hrozne,ale venku je docela pekne :slight_smile:

luci,ta posta je des :unamused: . ja si teda moc stezovat nemuzu,me fakt domu nosi vsechno a docela i vcas :slight_smile:. a kdyz treba privezli ohradku a ja nebyla doma,jeste jsem byla tehotna,tak jsem jim tam zavolala a oni mi ji dovezli dalsi den znovu :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :sunglasses:

já jsem vstávala v 9 hod. a malej se přiřítil dolů v 10 hod. :grinning: ale noc katastrofa, jsem ráda že aspoň ráno to můžu dospat

káťo fotečky opravdu krásný :dizzy_face:

já bych brala jenom ten box,ale co s plenkama :frowning2: musím něco vymyslet
9. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, přejeme krásnou dovču, odpočiň si. :grinning:
My už jsme vyspinkaný, vedle v bytě máme nového nájemníka a dělá rekonstrukci, je to teda kravál hrozný, což to mě zase tak neštve, taky jsme tady dělali kravál a je to třeba udělat, ale dělá si to sám, tak to vypadá na dlouho, minulý týden tady byl od 15 do 22 a tento od 9 do 13, tak to vypadá, že chodí někam na směny a dělá jen po práci a o víkendu. Naštěstí je to jen 1+1.
Ta procházka asi nebude tento týden co, nějak to vyhaslo. :wink:
9. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja pro prochazku stale jsem :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci,kdy ze vlastne jedete?

jito,tak snad uz to bude mit brzo :wink:
9. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
San, to nevypadá, špízluji kukátkem :grinning: :grinning: :grinning: , teprve vyváží staré jádro, nevím co tam vše bude dělat.
9. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem taky pro prochazku pokud nebude -10stupnu :wink:
9. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jito,jestli ji bude delat jako my,tak mate na 2 mesice vystarano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
san k našim jedeme dneska odpoledne,až proběhne akce kulový blesk,frantův kamarád se má někdy odpoledne vrátit z krkonoš,sundá rakev,vybalí si z ní věci,franta rakev namontuje,přijede,sbalíme,nebo spíš nahážeme to do ní a jedeme :grinning: ,jinak do rakous vyrážíme zítra hned někdy po ránu,abysme stihli ještě odpolední lyžovačku :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci,tak to budete mit skvely:wink:. moc si to uzij!!!

me uz julca spi necely 3 hodiny, to zas nebude spat odpo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženy... :grinning:
zdeni ten box z rossmanu je fajn ale měli jen tmavě zelený a pleny jsou v tom ty activ baby 12hod. co jsme včera koukala tak měli jen 4-9kg a pak velikost 5 asi nevím ty kg.
s tou prochajdou nevím u nás sněží a hlási do konce týdne ještě že má připadnout 40čísel a má mrznout :confounded: :confounded:
9. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já na procházku určitě nepůjdu, jednat v -10 nedostanu venďu ani u nás ven :confounded: a to u nás poletuje snížek, takže
počasí nic moc
9. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja tam dnes koupila 7-18 kg, na jiny velikosti jsem popravde nekoukala
9. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
copak alca,dnes rikala ze pujde na pohreb te kamaradky :pensive:
9. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já až pojedu do města tak se tam zajdu podívat, plenky stejně potřebuju na noc, tak bych to asi koupila, uvidím jestli to tam ještě bude
9. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
taky myslím na Alču :pensive:
9. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
my byly ve strako, koupila jsem jakubovi triko, v takku maj krásný věci
zdeni - ke kadeřnicic chodím ve strako k Lence Mrázové
luci - taky mě odstávají uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
9. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zjistila že si musím v táboře nakoupit cvakací sponky,na lyžování budu nosit ohon nebo copan,nesnáším,když se mi lepí vlasy na obličej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

klári tak to byl úspěšný lov v takku,mě se tam občas taky něco líbí,ale docela dlouho už jsem tam nebyla,mě se tam líbí i věci na dětičky,ale na ty mi to tam přijde dost drahý,pro děti mi přijde lepší kik
9. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
na plenky v tom boxu jsem koukala včera, box je moc pěkný, ale nekupovala jsem je. Terka přes den chodí na nočník a tak doufám, že brzo začneme plenky odbourávat i v noci. Už nemáme takovou spotřebu :wink:

Na pohřbu jsem byla a bylo to strašný :frowning2: , nějak mě to zase vzalo a nemůžu přestat brečet. Už se mi z toho rozbolela hlava, nejraději bych někam zalezla, ale nemůžu, jsem sama doma s Terkou, manža musel do práce.
9. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Alco je to moc smutny, casem bude lip, uvidis
9. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek