• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
Alco :frowning2: :pensive:

tak co ta prochajda? i kdyby bylo pod nulou, tak nemusime na dlouho, vzdyt staci chvilka. nehlaste se vsichni :grinning:. kdo ma chut a chce si jentak pokecat, tak at se ke me prida :slight_smile:. den a cas je mi ukradeny,muzu kdykoliv. jen v patek dop jdu na masaz, tak to ne :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych šla ráda, co se týká času, tak se přizpůsobím :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mišák usnul,tatka se nehlásí,no mě to bylo jasný,že to tak jednoduchý nebude :grinning: :grinning: ,tak jsem přihodila fotky na http://supka.rajce.idnes.cz/,tak jestli chcete,tak se mrkněte
9. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci krasny fotecky, Honzik ma nadherne zelenou bundu :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký fotečky mispuli( já mám v těch vašich jménech hokej tak se omlouvám :dizzy_face: :dizzy_face: )
co se týče prochajdy.. navrhněte termín hodinku..
9. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky prosim o radu.Malej mi uz 3 den nechce jist.Muzou to byt zoubky?Mame jich uz 10.Chce stale jen pit. :frowning2:
9. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jiřko,to klidně může bejt,mě to míša dělá taky,když jí jich rostlo víc najednou,tak nechtěla vůbec nic jíst,jediný co mi občas vzala byl banán a polívka a pila pořád
9. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: já zapomněla,že ty jsi na tu zelenou barvu :wink: ,tu už má druhej rok a myslím,že ji bude mít i příští,koupili jsme ji narychlo loni v tescu asi za 250 očí a byl to kup nad kupy,teploučká a vydrží :wink:
9. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jiro muzou to bejt zoubky ale mi treba tenkrat meli i afty a pak prestal i pit :frowning2:
9. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nadherny fotky :slight_smile:

jirko,klidne,me juli pravidelne neji kdyz rostou zuby :wink:
9. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
alco je to hrozny stou kamaradkou :frowning2: tak anny stodal mame tak snad uz to pomuze a zbavi se toho ted se adamek vyspal tak pujde tak v 7ted se mi zda ze i a. zacina chrochtat jdeme vysavat to ma rad
9. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci fotečky krásný, užijte si výlet :dizzy_face: :wink:
9. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
krasny fotecky :wink:
9. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
miláček právě usnul, chtěl donést z venku skluzavku, tak jsem pro ní došla a vyřádil se tak až usnul :grinning:
9. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj JIrko.

Luci i jako celkove vypada hezky :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

holky kdyz nakupujete v Rossmanu, zkousely ste nekdo ty plenky Baby dream? mam od ty znacky kremy a veci do vany a jsou super, tak jestli ty plenky jsou taky tak?
9. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzko,nevim,nemam vyzkouseny :slight_smile:. ja jsem zatim verna jen pamperskam. ty nam sedi nejlip.

zdeni,tak to je fajn :slight_smile:. my taky spinkame :slight_smile:

kdepak je nin,ta nas dnes zanedbava :grinning:
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem zapomněla přivítat Jiřku s Lukym, tak tedy - AHOJ :slight_smile:

Luci pěkné fotečky :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale mame babydream mliko a hodila bych ho chutove na kvalitu s hami :slight_smile:. a taky si odsud dost chvali kase :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
plenky z rossmanu také neznám, tak neporadím
9. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jirko chtela sem napsat, ze s tim nemam zkusenosti, ale holky tady dost, jak uz ti napsaly.. U nas ale zatim plati, jak se neco zmeni - nalada, spani, ted uz i teplota - muzou za to zoubky
9. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
u nas se vzdy prestane jist a v noci spat a mame jasno :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nejsou tak drahy, tak je asi zkusim..

Julince uz otrnulo, porad tu radi, leze po mne, tak si jdem hrat. Pro dnesek se loucim.pa

Luci uzijte si hory!
9. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzko,pa
9. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky SAN Kaufland má ještě do zítra pemprsky sleep§ play za 199 kč :wink: :wink:
JIŘKO, určitě to bude k zobkům
ZUZY ahoooooooooooooj :grinning:

NINUŠKA NA NÁS DNESKA KAKÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZY CHVÁLÍ SI I PLANY Z LIDLU...sem zapoměla dopsat :grinning:
9. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Plenky mam vyzkousene.Jsem s nimi moc spokojena.Cenove jsou taky ok.
9. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sari,ja je tam chtela koupit, ale v tete je maj jeste o neco levnejsi :wink:. ja nakonec vzala ty s tim boxem v rossmannovi :slight_smile:. a nelituju. mozna bych si vycitala kdybych je nevzala :grinning:

z liedlu, na ty jsem slysela taky chvalu
9. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem včera nakoupila v rossmanu..nekup to už kvůli boxu :grinning: :grinning: :grinning: nakupuji na Natalinku na MMBuž dopředu na léto atd tak to budu mít alespoň kam uložit :grinning: :grinning: i když teď přemýšlím..nebude to malé?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kamarádka si je moc chválí ty z lidlu a ještě kupuje z kaufu ty wickies nebo jak se to píše ale ty lepší asi modrý obal. prý jsou jako huggies..nevím, vyzkoušené je nemám
9. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už teď kupuju na noc plenky jenom Baby dream vydrží nám 1 celou noc, jinak kupuju v lidlu, když jsem kupovala pampers venoušek je pročůral za 1 hod. takže už od mala jsem je nekupovala a huggies jsem používala do nedávna ale pak jsem v noci musela přebalovat 2x tak jsem skončila u babydream :grinning:
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
babydream je značka koho???
9. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek