Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
murecka76
12. bře 2009
Ježiš, tak to budu chodit teď raději asi kanálama, co? 😃 😃 😃 Zrovna ve čtvrtek až pojedu od Turka tak se tam chystám. 😃 😃 😃 Mamka bude celé odpoledne hlídat kamarádce klučíka tak bude mít veselo, je taková obecní chůva. 😃 😃 😃
mispuli
12. bře 2009
Mě se neboj,já budu jen ráda,pokud se se mnou budeš chtít seznámit a máš tady schovaný ty věci na holčičku x-) x-)
murecka76
12. bře 2009
Jojo ty šatičky, vím o nich 😃 😃 😃 , ale určo to bude klučík, tak nějak to cítím. 🙂 🙂 🙂
Jo, udělat ten první krok, to bude umění. 😃 😃 😃 Já jsem taková stydlivka a to jsme stejně staré. 🙂 🙂 🙂
mispuli
12. bře 2009
Hele,tak až budeš vědět,že tady budeš,tak to nějak domluvíme,já zase stydlín nejsem,tak snad prolomíme bariéry 😃 😃 😃 ,klučičí se taky najdou
ninus81
12. bře 2009
NO za mnou jsem chodí jen dvě mé kamrádky z dětičkama tak se vždycky pobavím - to se zabarikáduje schodiště jelikož dětičky jsou živější - no musím stejně pořídít zábranu až bude malej na světě 😃 😃 😃 😃
Jinak za mnou skoro nikdo nechodí ale zabavila jsem se dnes i tím že stahuji filmíky - mám na to předplacený prográmek tak se činím
murecka76
12. bře 2009
Luci, tak jsem se rozhodla, že tě nebudu trápit, koukni do albíka na chvilku jsem tam dala mamky fotku, je to ta paní z bufetu? 😃 😃 😃
mispuli
12. bře 2009
Nin,tak si to ještě užívej 😉 ,protože pak už moc času mít nebudeš x-) ,i když ze začátku ještě jo,pokud vám ten rošťák bude spinkat,já to tady datluju,mezitím chodím přepínat prckovo pohádky,uklidňovat ječící Míšu a dělám tu pomazánku,jsem výkonná!! 😃 😃 😃
mispuli
12. bře 2009
No jasně,že jo,tak tam dej ještě svojí a přestaneme se trápit úplně,já tě poznám a oslovím 😃 😃 😃
murecka76
12. bře 2009
Dost dobrá!!!!!! 😃 😃 😃
murecka76
12. bře 2009
Tak to už mě poznáš!!!!!! 😃 😃 😃 Jdu kouknout po nějaké.
mispuli
12. bře 2009
😃 😃 😃
murecka76
12. bře 2009
Luci, tak jí tam máš. Mám jen jednu velikou prosbičku o naší cestě za miminkem ví jen naše rodina a tady na koníkovi. Určitě mi pochopíš. 🙂 🙂 🙂 A znáš jak dokážou být lidi zlý. 😞
mispuli
12. bře 2009
Jasně,neboj,a hlavně to znám tady v protivíně :-| Tak až se potkáme,tak je to jasný,určitě se takhle od vidění známe,ale do styku jsme spolu ještě určitě nepřišly
murecka76
12. bře 2009
Moc děkuji. Určitě jsme se jen potkávaly, já nějak nikde nešmejdím, občas zajdu s kamarádkou na něco dobrého k Polanským, nebo zajdeme na návštěvu k nim, žádné jiné akce.
mispuli
12. bře 2009
tak budeme chodit společně k Polanskejm na zahrádku,já s golfkama a honzisem a ty s kočárem,půjdem na kafčo,nudlovou polívku a hranolky 😃 😃
murecka76
12. bře 2009
Termín mám až 6.8. to už bude po létě. I když mamka už by nejraději vyjela na pouť z kočárem, pořád si z ní utahujeme. 😃 😃 😃
mispuli
12. bře 2009
tak budeš chodit s bčříškem,relax musí bejt,já si nikdy neužila tu pohodu vzít jen pantofle a šaty 😃 x-)
murecka76
12. bře 2009
Na ty panflíky se těším. Tak mi málem chytnul omastek na pánvičce :-| říkala jsem si jen nakouknu a byl to mžik a už se z něj kouřilo. :-| :-| :-|
ninus81
12. bře 2009
Teda holky vy jste se rozkecali 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Měla jsem tu maminku ta mě vytřela - je to šikulka musím jí vymyslet za tu její pomoc nějakej krásnej dárek
a byla tu i bud. tchyně - vyvenčila psa - no sice mě málem omyli ona ho neokřikla když lezl k řece takže je hajzlík mokrej protože si usmyslel že si v březnu zaplave ]-( ]-( ]-(
emamamamu
12. bře 2009
ahoj holky🙂
mam pro Vas vzkaz od Sayast🙂 lezi v porodnici, sice nerodi, ale kdyz ji manzel videl, jak se trapi s tema otokama, tak ji tam odvez a oni uz si ji tam nechali....jestli se to nezlepsi, tak porod vyvolaji... V moci ji navic nasli bilkoviny a ketolatky...vic se dozvi zitra pri vizite, budu informovat🙂
kadel
12. bře 2009
Ahoj holky,
tak jsem byla dnes na ultrazvuku a vše je OK 😃 😃 dokonce jsem už dostala fotečku s bílým flekem 😃, tu si zamluvil přítel do peněženky 😃
mispuli
12. bře 2009
ahoj katu,tak to je bezva,že je všechno v pořádku a že jsi viděla a dostala i foto,doufám,že san nebudou moc dlouho trápit,já to znám,bílkoviny jsou děsný svinstvo 😢 ,doufám,že ji pohlídaj
teda nini,ten váš pejsánek je pěkně svéhlavej,co?Ale na druhou stranu koupačka v březnu,taky asi přivolává jaro x-) x-)
ninus81
12. bře 2009
em: Ahojky děkujeme za vzkazík, moc jí držím palečky a myslím na ní at je vše ok a moc netrápí 😉 😉

Ale prd svéhlavej je to debil 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mispuli
12. bře 2009
Dostala's mě 😃 😃 😃 debil,ale malinkej,viď 😃 😃 😃
mispuli
13. bře 2009
Dobré ráno x-) ,my už zase vzhůru od 6:30 :-p ,přejeme přjemný pátek,moc myslíme na san,venku svítí svítíčko,tak doufám,že muu to vydrží 😎
ninus81
13. bře 2009
Dobré ránko holky x-) x-) tak jsem se dneska pěkně vyspinkala - skoro do růžova 😃 😃 😃 😃
Myslím na sandruš jak asi holka bojuje.
Taky přeji hezký pátek 13 😉 😉 😉 😉

Stím sluníčkem tomu venku moc nevěřím 😃
tara78
13. bře 2009
Pěkné ráno,
také myslím na Sandru. Nakonec to opravdu bude asi rybička jak si přála, ale nechtěla pátek 13., já si myslím, že je to pěkné datum 😉 . Snad je v pořádku a moc se netrápí. Je dobře že je v nemocnici pod dozorem.
mispuli
13. bře 2009
ninuš ani já ne,už zalezlo :-S ,taky se těším,až se zase jednou v pohodě vyspím,malá je dneska protivná už od rána,Honzis zase prudil včera tak,že ho táta šoupnul pod studenou sprchu i v triku a ponožkách :-N :-N , tak uvidíme ,co přinese dnešní den
Ani jsem nějak nestačila postřehnout,že je 13. pamatuju si na jeden pátek 13. a mám ho spojenej se Strakonicema,byla jsem v 6.třídě a při zápase ve Strakonicích jsem si zlomila ruku,takže jsem poznala vaší nemocnici,taky si pamatuju,že než mi to zasádrovali,tak jsem musela čekat,protože akorát přivezli havárku,vezli okolo mě zakrvácený lidi,který v sobě měli zabodaný kousíčšky skel 😞 ,ale dost,to už je takovejch let :-|
Taky moc myslín na san,já když slyším bílkovina v moči,tak mi znova naskakuje husí kůže
murecka76
13. bře 2009
Dobré ránko,
přidávám se s přáním pěkného pátku, když počasí zase nic moc, ale snad nám to víkend vynahradí jak slibujou.
🙂
San, držím palečky!!!! 🙂
Moc gratuluji Kadel, krásná zprávička!!!! 🙂
evulebobule
13. bře 2009
Sandří, taky držím pěstičky, aby vše dobře dopadne a doufám, že porodíš v sobotu, jak jsem předpověděla. 😉

Jinak ahoj holky, počasí dneska zase nic moc co?