• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ježiš, tak to budu chodit teď raději asi kanálama, co? :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna ve čtvrtek až pojedu od Turka tak se tam chystám. :grinning: :grinning: :grinning: Mamka bude celé odpoledne hlídat kamarádce klučíka tak bude mít veselo, je taková obecní chůva. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se neboj,já budu jen ráda,pokud se se mnou budeš chtít seznámit a máš tady schovaný ty věci na holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo ty šatičky, vím o nich :grinning: :grinning: :grinning: , ale určo to bude klučík, tak nějak to cítím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo, udělat ten první krok, to bude umění. :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem taková stydlivka a to jsme stejně staré. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,tak až budeš vědět,že tady budeš,tak to nějak domluvíme,já zase stydlín nejsem,tak snad prolomíme bariéry :grinning: :grinning: :grinning: ,klučičí se taky najdou
12. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO za mnou jsem chodí jen dvě mé kamrádky z dětičkama tak se vždycky pobavím - to se zabarikáduje schodiště jelikož dětičky jsou živější - no musím stejně pořídít zábranu až bude malej na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak za mnou skoro nikdo nechodí ale zabavila jsem se dnes i tím že stahuji filmíky - mám na to předplacený prográmek tak se činím
12. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak jsem se rozhodla, že tě nebudu trápit, koukni do albíka na chvilku jsem tam dala mamky fotku, je to ta paní z bufetu? :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin,tak si to ještě užívej :wink: ,protože pak už moc času mít nebudeš :dizzy_face: ,i když ze začátku ještě jo,pokud vám ten rošťák bude spinkat,já to tady datluju,mezitím chodím přepínat prckovo pohádky,uklidňovat ječící Míšu a dělám tu pomazánku,jsem výkonná!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně,že jo,tak tam dej ještě svojí a přestaneme se trápit úplně,já tě poznám a oslovím :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dost dobrá!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už mě poznáš!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jdu kouknout po nějaké.
12. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak jí tam máš. Mám jen jednu velikou prosbičku o naší cestě za miminkem ví jen naše rodina a tady na koníkovi. Určitě mi pochopíš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A znáš jak dokážou být lidi zlý. :frowning2:
12. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně,neboj,a hlavně to znám tady v protivíně :unamused: Tak až se potkáme,tak je to jasný,určitě se takhle od vidění známe,ale do styku jsme spolu ještě určitě nepřišly
12. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji. Určitě jsme se jen potkávaly, já nějak nikde nešmejdím, občas zajdu s kamarádkou na něco dobrého k Polanským, nebo zajdeme na návštěvu k nim, žádné jiné akce.
12. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budeme chodit společně k Polanskejm na zahrádku,já s golfkama a honzisem a ty s kočárem,půjdem na kafčo,nudlovou polívku a hranolky :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín mám až 6.8. to už bude po létě. I když mamka už by nejraději vyjela na pouť z kočárem, pořád si z ní utahujeme. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budeš chodit s bčříškem,relax musí bejt,já si nikdy neužila tu pohodu vzít jen pantofle a šaty :grinning: :dizzy_face:
12. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty panflíky se těším. Tak mi málem chytnul omastek na pánvičce :unamused: říkala jsem si jen nakouknu a byl to mžik a už se z něj kouřilo. :unamused: :unamused: :unamused:
12. bře 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste se rozkecali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Měla jsem tu maminku ta mě vytřela - je to šikulka musím jí vymyslet za tu její pomoc nějakej krásnej dárek
a byla tu i bud. tchyně - vyvenčila psa - no sice mě málem omyli ona ho neokřikla když lezl k řece takže je hajzlík mokrej protože si usmyslel že si v březnu zaplave :angry: :angry: :angry:
12. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
mam pro Vas vzkaz od Sayast:slight_smile: lezi v porodnici, sice nerodi, ale kdyz ji manzel videl, jak se trapi s tema otokama, tak ji tam odvez a oni uz si ji tam nechali....jestli se to nezlepsi, tak porod vyvolaji... V moci ji navic nasli bilkoviny a ketolatky...vic se dozvi zitra pri vizite, budu informovat:slight_smile:
12. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla dnes na ultrazvuku a vše je OK :grinning: :grinning: dokonce jsem už dostala fotečku s bílým flekem :grinning:, tu si zamluvil přítel do peněženky :grinning:
12. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katu,tak to je bezva,že je všechno v pořádku a že jsi viděla a dostala i foto,doufám,že san nebudou moc dlouho trápit,já to znám,bílkoviny jsou děsný svinstvo :cry: ,doufám,že ji pohlídaj
teda nini,ten váš pejsánek je pěkně svéhlavej,co?Ale na druhou stranu koupačka v březnu,taky asi přivolává jaro :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
em: Ahojky děkujeme za vzkazík, moc jí držím palečky a myslím na ní at je vše ok a moc netrápí :wink: :wink:

Ale prd svéhlavej je to debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala's mě :grinning: :grinning: :grinning: debil,ale malinkej,viď :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face: ,my už zase vzhůru od 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,přejeme přjemný pátek,moc myslíme na san,venku svítí svítíčko,tak doufám,že muu to vydrží :sunglasses:
13. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem se dneska pěkně vyspinkala - skoro do růžova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím na sandruš jak asi holka bojuje.
Taky přeji hezký pátek 13 :wink: :wink: :wink: :wink:

Stím sluníčkem tomu venku moc nevěřím :grinning:
13. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno,
také myslím na Sandru. Nakonec to opravdu bude asi rybička jak si přála, ale nechtěla pátek 13., já si myslím, že je to pěkné datum :wink: . Snad je v pořádku a moc se netrápí. Je dobře že je v nemocnici pod dozorem.
13. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš ani já ne,už zalezlo :confounded: ,taky se těším,až se zase jednou v pohodě vyspím,malá je dneska protivná už od rána,Honzis zase prudil včera tak,že ho táta šoupnul pod studenou sprchu i v triku a ponožkách :sweat_smile: :sweat_smile: , tak uvidíme ,co přinese dnešní den
Ani jsem nějak nestačila postřehnout,že je 13. pamatuju si na jeden pátek 13. a mám ho spojenej se Strakonicema,byla jsem v 6.třídě a při zápase ve Strakonicích jsem si zlomila ruku,takže jsem poznala vaší nemocnici,taky si pamatuju,že než mi to zasádrovali,tak jsem musela čekat,protože akorát přivezli havárku,vezli okolo mě zakrvácený lidi,který v sobě měli zabodaný kousíčšky skel :frowning2: ,ale dost,to už je takovejch let :unamused:
Taky moc myslín na san,já když slyším bílkovina v moči,tak mi znova naskakuje husí kůže
13. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
přidávám se s přáním pěkného pátku, když počasí zase nic moc, ale snad nám to víkend vynahradí jak slibujou.
:slight_smile:
San, držím palečky!!!! :slight_smile:
Moc gratuluji Kadel, krásná zprávička!!!! :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří, taky držím pěstičky, aby vše dobře dopadne a doufám, že porodíš v sobotu, jak jsem předpověděla. :wink:

Jinak ahoj holky, počasí dneska zase nic moc co?
13. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek