• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani ja vcera prave projizdela letaky a myslim ze je tam maj v akci za 149,- ale kolik jich je nevim
Taky doufam ze to bylo vyjimecne,jak se nevyspim, boli me hlava. Trpela sem na migreny, nerada bych aby se mi vratily :confounded:
10. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Šáry, diky
10. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
10. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

taky vítám Elišku s Davídkem. To už je 3. Davídek tady :grinning:
10. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaa, Sarka byla rryclejsi :grinning:
10. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a máme druhej zub :grinning:
10. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
TAK A. SPINKA ale furt se budi a musim dat dudlika nemuze dejchat nosem no hruza sandro jitus at jste brzo v poradku je to hrozny sandro zkus odpol ten tvaroh ja to mela taky kdyz bylo domcovi 5 esicu a nechala jsem ho jen stoho prsa aby to odsal a ani antibiot. jsem pak nepotrebovala je to hrozny a jeste se starat o mimco ja jen doufam ze to taky nechytnu hlavne nejaky teploty to bych byla v prdeli jindra pryc a ja opet na to sama no snad ne
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
evi gratulu. k zoubku bobik mi zatim nic domik taky mel v pul roce dva zubaky :grinning:
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Evi
Tak jdu nakrmit to nase zviratko a pujdem ven spat, sem zedava jak dlouho bude spat. Ona ocividne dospavat nepotrebuje.
10. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
adri: děkujeme. Nejdřív ten jeden 3 týdny nic a už má vedle sebe kámoše :wink:
10. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted jsem videla v telce reklamu na pleny z Lidlu, v nasi velikosti 50ks a taky 150Kc.
10. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
četla jsem, že se domlouváte na srazík, my holky taky nedorazíme,nemáme jak a vlakem se mi zrovna nechce :unamused:
10. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi gratuluju k zoubku
10. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: děkujeme moc :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZY říkají mi blesk :grinning:
EVI také blahopřejem k zoubku
ADRI snad budete brzo fit a zajedete se také podívat :dizzy_face:
ANNI nemáš žač.. mám radost že jsem Zuzu předběhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ba ne
SAN ať ti to dobře dopadne a dej nám vědět
no a my už taky spíme.. máme tu -7 takk sjem Naty nedávala ven, když mi chrochtá, zvířátko :grinning: :dizzy_face: tak mi spinká v obýv v cestovní.už jsem ji položila spinkat na bříško, není brzo???
10. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, gratulujeme, my jsme pořád kolozubky. :grinning: :grinning: :grinning:
No, já myslím, že to bude dobré, už je lépe, musím to vždycky nějak rozhejbat, nesmím tomu podlehnout.
V pátek chceme vyrazit do Ikei. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
sari stim briskem nevim ja jeste takhle adamka nedala spat az sam bude chtit ale asi to tak nevadi jen v noci zatim ne
10. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak urcite zajedeme az budeme v pohode
10. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ADRI děkuju.. jj v noci spí normálně na zádíčkách.. jen ted jsem ji poprvě dala na bříško, mám ji stále na očích.. už se nám to nelíbí tak ji jdu otočit
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :wink:

san ať ti to dobře dopadne

evi gratuluju k zoubku :dizzy_face:

šári na bříško můžeš malou dát ale nedávala bych jí na dlouho, spíš jenom na to pasení ale spinkat bych nechala na zádech nebo v zavinovačce na boku

véna si obul boty a vzal si čepí a prý jde ven, ale tady je -10 takže to nehrozí :confounded:
10. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji maminy.. už jsem z toho po 13 letech vypadla.. a taky tenkrát nám říkali úplně něco jiného než teď..např. teď řikají nepřetahovat a tenkrát říkali přetahovat..a tak je to skoro se vším.. nejdřív tak a teď onak.. tak pak si my co jsme to už zapoměli a co si jen letmo vzpomínáme máme vybrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ještě že tu jsou maminy na koňovi.. ten má velkou hlavu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jé já měla dneska k snídani vtipnou kaši nebo to je tím, že jsem vstávala v 6 a už mi haraší :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem doma. babi vozila. v nemocnici moc prijemny a mela jsem stesti dokonce na braunovou :slight_smile:. tak mam zanet, beru antibiotika po 8 hodinach.
potkala jsem tam v bilym vokatyho, tak mi to prislo tak nespravedlivy :pensive:
jinak mamka je zlaticko, mela odpoledne povinny seminar az do vecera, ale zrusila ho a bude mi julcu hlidat :dizzy_face: . nejlepsi reakci stejne mela tchyne kdyz jsem ji to volala :grinning:. pry jestli za 14 dni budu potrebovat vyvencit endyho. no to uz mi to bude jedno protoze budu zdrava ze :grinning:

srazik teda bohuzel musim odvolat,neprijdu :cry: . je mi na to moc zle :frowning2:

evco,gratulace k zoubku
10. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vsem marodum velkym i malym preji brzke uzdraveni :pensive:
Evicce ,teda hlavne Davidkovi gratulace k zubisku :grinning: :grinning: :grinning:
vitam nove prichozi :dizzy_face:
10. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Sarko Kacenka mi spi jedine na brisku, asi od sesteho mesice, nechala jsem ji, ale ja mam monitor dechu :slight_smile: driv bych mimi nedavala na brisku spinkat :wink:
10. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
san to je hrozný a to bych nevěřila že když pořád kojíš že tě to postihne :confounded:
10. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandrus teda zanet po tak dlouhe dobe kojeni, to je pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: brzo se nam uzdrav :dizzy_face: ja myslela ze jsem si to odbyla na zacatku a ono to jeste muze prijit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: urcite si davej tvaroh to skara pomuze, fakt, dej si na plinu tvaroh , priloz na prso, pres to kus igelitu a nech to jakoby zaparit, treba 4hodky to nech a pak zase vymen a porad dokola, vydrz to aspon den a noc a zarucuju vysledek, ja to mela asi4x, ze zacatku to nepomahalo ale to bylo tim ze jsem to po 20 minutach sundala, chce to nechat fakt nekolik hodin, fakt se ti hrozne ulevi, taky je dobra slivovice, stejny postup :wink:
10. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
me spis fascinuje ze temer po roce neustaleho kojeni :grinning:. kdyby tze zacatku, tak chapu,ale ted... a to mi julka delala celou noc pricuc. takze nechapu
10. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a taky jsem po tehle obkladech nemohla asi nekolik mesicu citit tvaroh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ono se to prej muze ucpat nejakym krystalkem z mlika, to boli jako krava, to jsem taky zazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zitra s tou prochazkou uvidim, jestli bude takovy mraz, tak to balim, ono je to narocny jet s prckem nekam na malou prochazku, vymrznout a pak zpatky autem + nekde dat svacu :confounded:
10. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek