• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jdu krotit divou zver :grinning:
10. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak to me taky zarazi, kdyz tak hezky kojis. At tvaroh zabere, taky sem na nej slysela chvalu, at ste brzo fit.

My tu mame -5 uz treti den. Topime doma jak divy neni to ani mesic, co sme kupovali uhli za 6tis a muzu ho obednavat znova :unamused::angry: Miluju snih a zimu, ale vseho moc skodi :unamused:

Kacko uplne mi beres slova, v ty zime je cestovani na prd. Zmrzly z prochazky do studenyho auta.. :-/

V patek pojedem do Pisku /tatka ma zas volno, nemuzou v tyhle zime delat/, tak se budem ohrejvat v obchodakach :grinning:
10. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme za gratulace.

sandři, tedy chuděro,to musí bolet. Káťa si s tím taky vytrpěla svý co?
:frowning2:
Ať je ti brzy lépe a antibiotika zaberou. :wink:

káťo: co divá zvěř provádí?

zuzi: u nás je taky kosa. Děs hrůza a má prý zase sněžit. No nádhera, už se nemůžu dočkat jara.
10. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak se brzo uzdrav a až bud etepleji tak spácháme to porchajdu..takhle je to k odstonání nás co se ještě držíme :wink:
zuzy taky si říkám čeho je moc tohop je příiž.. u nás taky krb nevychladne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teplo je teplo :dizzy_face:
no snad se to brzo zlepší.. říkali že sand ke konci měsíce.. ale to je stráááášně dlouhá doba :confused: :rolling_eyes:
co ta nnuš?? nevíte o ní něco?? já ji včera psala sms neodpověděla.. asi je bez kreditu :wink:
10. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ninuš jsem taky dlouho neviděla. Snad se brzy ukáže :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
diva zver nechce spinkat, tak ted spapala obidek a usla u zvejkani, tak jsem utrela pusinu a sup do pelisku a uz chrni :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning::grinning: Kato to se nam taky obcas stava, ze Juli usina u obedu :grinning:
My spinkame od jedenacti.. sem rada ze uz nespi jen tu svoji pulhodinku, sme zas v normalu dvou hodin.
10. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacka taky obvykle spi od jedenacti tak ty dve hodky ale dneska si to posunula :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídek spinká od půl jedenáctý, čekám, že každou chvíli otevře očíčka :wink:

káťo, tak to je vidět, že se napapala dobře a hlavně, že to maminka dobře ukuchtila :grinning:
10. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky spinká cca od 11, ale měla by se každou chvilku budit na papu... tak ještě si nanosím dřevo a mohla by se naty vzbudit ..chtěla jsem ji pak šoupnout ven, ale máme -7 tak nic..chuděra jak mi tady chrápe a přitom z nosu nic neodsaju..
10. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko mela mnamku, dusenou mrkev s krutim masem a kuskusem :wink:
10. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat uz nevim co bych ji mela varit, co varite detem dobreho?
10. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, tak to si šmákla, to zase jóóó :grinning: a co už všechno umí? Už bude beztak chodit co? :grinning:
10. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato jak se vari kuskus? Taky ho tu mam a chci ho Julince udelat, jen sem ho jeste nedelala..
Ja vcera jlince pridala do brambor. kase s paprikuou ryzi a ona se mi po ni porad jako davi :-/
Dnes budeme mit jen bramburky a mrkev - mrkev varim znova, sem ji trosku pripekla :pensive::stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem se sekla na netu, hledam totiz nejaky vitaminky na stabilitu tela pro babicku s dedou.Jestli vubec neco takovyho existuje ?
10. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuskus se jen zaleje horkou vodou a nechá chvilku dodělat, myslím
10. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci byt nemocna casteji :grinning:. po tom jsem rok touzila,julku si prave vzala do vecera mamka,ja lezim v posteli,mam uvareny caj a datluju na ed. notebooku :dizzy_face:

kuskus jsem jeste nikdy nedelala

julca vcera mela krutu,brambor,mrkev a kukurici

jo a uz vim proc tak blba noc,mame sedmy zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: . uz jen trinact :grinning:
10. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko sama si seda, leze, plazi, stoupa a stoji skoro cely den, a taky pekne steka a dela brum brum, a u jidla mnam mnam, a porad slysime same tata, mama, umime delat indiana :grinning:

kuskus staci zalit horkou vodou, ja ho kacence prisyúu do hrnce, kde ji varim treba tu mrkev a ono si to tam samo boptna

San uzivej si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dite mi spalo jen pul hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste umime chytit hrnecek za usi, ale polivame si zatim akorat cajem hlavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy je to maxiii šikulka :grinning:

šári: zažádala jsem tě o přátelství na FB a omylem i od manži :grinning:
10. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj až tam půjdu tak tě přjmu teď mám návštěvu :wink:
10. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás evi přijala i manžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to u nas je julca motoricky pozadu,ale jinak si myslim ze v poho. rika mama (i kdyz to mi na nervovym moc neverili ze by to rikala vedome,na to jsou deti stary s juli moc maly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).pry. umi paci paci,pa pa,jak se ma-jaks taks vselijak,na hudbu tancuje, krouti hlavou ze ne, posila pusinku na povel, kdyz se zeptam smrdi to,zacne krcit noc a cmuchat. u endyho umi ukazat usi, pozna psa v knizce a slunicko. u me ukaze pupik,prso :grinning:. ted se snazi i nos a pusu,ale nemam natrenovany poradne, tak to jeste k tomu nepocitam.
10. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kacka je sikulka!!! My toho moc nenakecame, jen mama, tata, mnam, ne ne ne, take take a kadli kadli - potrebovali bysme prekladatele :grinning: Ale asi tyden dela Julinka to obracene papa k sobe. To je roztomily :grinning:

Tak se Juli asi po te masticce na dasne osypala :frowning2: Nic zvlastniho sme nejedly ani jedna..dala sem ji v noci vic nez minule - ten pul cm, co tam pisou a rano mela osyp. pipinku a ted uz to ma i na brisku. A skoro se nenecha utrit pri prebaleni a ma zlutejsi curani.
10. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo San tak to tuho umite taky moooc.. My vlastne jeste paci paci a tancujem :slight_smile: snazim se ji uz dlouho naucit "jak jsi velika" a porad nic, jen se tomu smeje, nechtela sem ji toho ucit moc najednou, ale koukam, ze se na "velikou" na cas vyprdnem a zkusime neco jinyho. Jak sme u vas San byly, rikala sem Jarovi, jak krasne vase Julinka posila pusinku, tak se to tu nasi snazi taky naucit :grinning:
10. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste šikovné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my umíme jen papat, kakat, spinkat a brečet :wink: :wink: jooo a taky umíme i řvát :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom ze deticky v tomhle veku nerikaj mama a tata vedome sem taky cetla, ale podle me je to blbost. Nase Juli kdyz se ji neco deje, vola mama a kdyz o vikendu rano vidi Jaru, vola na nej do postele tata, protoze vi, ze on pro ni hned jde ji pochovat. Narozdil od maminky ktera ji jen pohladi skrz sprsle :sweat_smile: To by byla docela nahoda ne?
10. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,dik. jak je velika se mi taky nechce nacit :grinning:. pusinku se naucla ze dne na den a to jsem se ani nesnazila :sweat_smile:. nejak to ode me pochytila sama :slight_smile:

sari, to prijde :grinning:

jo a jeste se umi schovavt za plenu a bafat na me,to miluje :grinning:
10. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari to ste taky moooc sikovny, to je zaklad s bonusem - to rvani :grinning:
10. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na me taky vola kdyz neco potrebuje nebo ji nejde nebo chybim. ale dr mi to neverila. rikam ji, ze vola ale opravdu jen kdyz treba neco potrebuje,ze mi to neprijde jako nahoda. tak se usmala a pry je to velice nepravdepodobny. tak nevim
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek