• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já vím, holky.. ale nějak jsem na vaše příspěvky chtěla reagovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
až tu nejdříve za půl roku budu psát já a co umíme :grinning: :grinning: :grinning: už se těším
10. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak adamek je uplne silenej chudinka ted zabral paralen tak je trosilicku lepsi jinak adamek umi uz tak 14dni paci paci ale ne dlanema o sebe na to jeste nema ale mlati snima jako pres ruce si dava a smeje se a zkousi papa me to taky neverili ze to umi to paci paci az kdyz to videli :wink: holky proste mame sikovny deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomnela sem podekovat za ten kuskus, tak tedy dekuju, zitra si ho dame.

Prosim nevite nekdo co ta tu vyrazku? minule na to podrazdeni od plen pomohl framikoin, kalciovku doma nemam. Tak nevim jestli ho zas zkusit..
10. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy tak framikoinem nic nezkazíš..... když ta kalciovka by byla lepší.
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: tak se budeme kámošit všichni tři co? :grinning:

máte šikulky dětičky. :wink:
10. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsechny je mame sikovne,hlavne ze jsou zdrave :wink:

zuzko, framikoinem nic nezkazis, ale preci jen, je to antibiotikum :unamused: . lepsi by bylo neco jinyho
10. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri chudinka malej, aspon ze mu pomohl prasek.

Tak ja ji zitra dojdu koupit, dneska uz v lekarne neni.

Tak Juli zuzla kurku od chleba a je spokojena :grinning: Ptam se je to mnam? A ona kyve hlavickou jo jo jo.
10. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko :grinning:. julca si k tomu jeste nahlas brouka a mlaska, kdyz ji neco chutna :grinning:

adri, to je radsot co kdyz dite stune :frowning2:
10. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas si to vybiram ja. jak casto stale kojim, tak me julca strasne vycucava a jsem sesypana kazdou chvili :stuck_out_tongue_closed_eyes: . to jsem driv nebyla.
za to kdyz jsem byla dite, tak si se mnou mamka strasne uzila :frowning2:. byla jsem nemocna neustale. dokonce mi musela platit pani na hlidani, protoze jsem mela zakazano chodit mezi deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako spravna degustatorka :grinning: moje kamoska taky mlaska, kdyz ji neco chutna :grinning::grinning::grinning:
Jak Julinka papa a pije? Uz je to dobry?
10. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted zas neji, jak rostou zuby, se z toho nevyhrabem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a pije, tech 20 ml :sweat_smile:. ale ja fakt moc kojim,takze ji to nenuti
no a tajne doufam ze se ted sama a bezbolestne odstavi. kdyz je tak vybirava a jentak neco ji nesmakuje :grinning:. po penicilinu pry budu mit hořky mliko a to nemusi detem chutnat, tak je pry mozny ze se mi odstavi, kdyz uz je tak velka :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mame sikovne deticky, my umime taky papa, a paci paci a nene, a schovavat se za plenu a delat baf a kuk, no je toho tolik ze uz to clovek ani nepocita :grinning:
10. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak hlavne aby se ti odstavila v pohode a jedla a pila neco jinyho.

Jo Kato, je toho uz dost vid?S plenou si taky hrajem rady. Vcera dovadela Juli s tatkou v koupelne, schovaval ji do rucniku a byla pak tak rozdovadena, ze sem ji nemohla skoro oblict.:grinning:
10. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no julca vcera ve vane radila jak das :grinning:. ona teda kopani vzdy miluje,ale co tam vcera vytvarela,my se s mamkou rezali :grinning:
zuzko,uvidim,zatim to nehrotim. hlavne kdyz vidim jak se julca rozzari kdyz vidi prso a je schopna snad cokoliv aby ho mela, tak ji ho zatim sama od see brat nechci :grinning:

nin bude mit dva cerny puntiky :grinning:
10. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne San , ja myslela kvuli ty zmene chuti mlicka.

Tak se asi loucim,jdu dat Julince svacu a kuchtit vecu a pak uz prijede manza.. Uz na me vola, mame hladik :sweat_smile::sweat_smile:

tak papa
10. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,pa :slight_smile:
me juli privezou az v sest kdyz bude hodna :dizzy_face:
10. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě návštěva odjela, malá je po papu a je v postýlce a tady nikdo?? :frowning2:
10. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jo :grinning:
10. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zase jen my dvě?? :wink: :wink: už je ti trochu lépe??
10. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsem ukuchtila vecu a mam chvilku cas.Co ten zitrek plati?
10. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky
my byli na navsteve v Mackove u Anicky,nas Adamek kousnul Adamka, porad ted nekoho kouse, doufam ze je to jen nejaky obdobi,mamka rikala ze ja taky kousala deti jako mala :sweat_smile:
Sandrus tak at si brzo fit, ale zase kdyz si to uzivas :wink: a to normalne muzes kojit?ja myslela ze kdyz se bere ATB tak se musi prerusit ale fakt nevim :confused:
ja bych uz chtela adamka taky odstavit,stejne sosa jen v noci a to tim stylem ze si 2x potahne a pak jen dumla

adamek umi delat jak si veliky,haji, papa a paci paci uz zapomel :grinning:
10. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jirko,ja bohuzel zitra nemuzu. beru antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

sari, lip, no nez rano jo,ale jeste mam do pohody daleko. za hodinku tu budu mit julcu,tak bude po klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . to je poprvy co jsem tak dlouho bez ni :slight_smile:. a ani jsem nevylezla z postele :grinning:. jen na zachod a najist :grinning:
10. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul,napsala mi ty ktery pri kojeni muzu :wink:. ja teda kojim neustale. nekolikrat pres den a v noci snad porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kdyz pises o kousani,tak julca uz mamce prokousla ret a predevcirem noc :sweat_smile:. to bylo krve :sweat_smile:

ten zitrek me stve,premyslim jestli bych to zvladla jit,ale asi je jeste brzo :-/
10. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nos ne noc :grinning:
10. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandrus ty si jednou psala neco o homeopatikach kvuli odstavovani, ja slysela o homeopatikach po kterych mliko nechutna, nevedela bys jak se jmenujou?ja o tom na netu nemuzu nic najit
10. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zitra do ST cestu.Ale jestli bude zima tak to odlozim na vikend.
10. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo, co já si pamatuju tak Jára taky měl období kdy kousal každého a všude :grinning: :grinning: návštěvu např pod stolem kousnul do kolenaa apod.. :grinning: :grinning: ale to mu bylo 1,5 - 2

San odpočívej a užívej si klidu.. :wink:

jířko, co se týče procházky tak nevím, asi se zrušila... nevím, já bych pokud nebude sněžit i šla
10. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto, o tech jsem slysela ale nikde o nich nepisou,ani mi je v lekarne nenabidla. pry by meli stacit ty na to odstavovani. ja slysela i o nejakych pro zejmena holcicky kdyz jsou moc zavisli na mamince. i je nasla na netu,ale u nocniho pomocovani :unamused: . to se asi nehodi je brat pri odstaveni
10. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty homeopat jsou RICINUS COMMUNIS 15 nebo 30CH
10. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem rada ze nehryze jen ten nas :grinning:
zkusim jeste pohledat neco o tech homeo
10. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek