• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

a kojo a kojo kojo.. co já bych za to dala kdybych i u nás mohla říkat kojo :grinning: taky spíme :wink:
10. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,byt v situaci jako ja, tak uz bys tak nadsena nebyla :grinning:. ale ja kdyz vidim jakou ma z prsa radost a jak drave se prisava, tak je to uzasny :dizzy_face: je to brouk :grinning:
10. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26328417&tab=1
na tenhle výrobek jsem taky slyšela už hodně chvály...
10. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, malá mi prso nechce :frowning2: :frowning2: teda saje saje pak honí , vzteká se, saje saje a po půůl hod mi vypije 100 flašky a mlíko mám? tak nevím co dělám špatně
10. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,nic. obcas to proste neovlivnis :wink:
10. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer, tak jsem se konečně odtrhla od domácích povinností a mám chvilku klid, než dorazí manžílek a vyrazí mě od PC :grinning:
U nás už se taky spí, ale chodím malou kontrolovat, dneska měla nehodu. Seděla na záchodě a spadla z něj, hodila šipku dolů přímo na hlavu, máme tam dlažbu. Byl to mžik, jen jsem se otočila a byla dole :frowning2: .

Sandruš to je ale smůla, zrovna ty, řádně kojící a dostaneš zánět. A kojíš dál, nebo jen odstříkáváš? Myslím, když bereš ty antibiotika, přitom by se kojit asi nemělo, ne? Nebo možná záleží jaké to jsou ATB.
10. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam takove pri kterych kojit smim :slight_smile:. jinak by byl konec,neodsaju :slight_smile:

teda,tak hlavne aby terka byla v poradku. bohuzel je to fakt hned :frowning2:. to jsi nemohla ovlivnit. nic si nevycitej!
10. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme taťku zase v práci. :unamused: Dokoukala jsem vojnu a mír,to bylo tak krásný. Bylo to 4-dílný, dávali to na ČT2.
zítra jdeme na hexu a prevenar, už potřetí.
10. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju hodně štěstí v dražbě, postýlka vypadá nádherně :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pereme se o ni jako psi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo, sleduju to a držím pěstičky ať je tvoje
10. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ale ta cena :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
10. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm, šplhá se pěkně nahoru
10. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik s tim jidlem, Petulty davas nejakou domaci marmeladu? a jaky davas syr? myslite ze by Kacka mohla tvrdy syr eidam nastrouhat na chlebik s maslem? nebo jaky jiny syr, nechci taveny...

uvidim jak se vyvrbi ta nase vyrazka, kdyz to nezmizne tak jdu nakozni, ale myslim si ze je to reakce na jidlo.

chudatko Adamek, to je mi Petko moc lito ze ma ten atop, jak je to mozny, vy to mate v rodine? to je takove svinstvo...
10. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
novou jsem našla za 1943 a je červená
10. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarko drzim palce at vyhrajes :grinning:
10. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnet, ted jsem hackovala Kacce cepicku a je to teda sila, vybrala jsem si sileny vzor, a vyslo mi to trochu jinak ale uz to kaslu, i tak je to pekny :angry: :confused:
10. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, gratuluju, je opravdu úžasná :grinning:
10. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji mám 1751 plus 1OO pošt
10. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,je krasna :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf já se pupínkuju z ceny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co stejně ji budu mít v obýváku pak jak ohrádkku jak jste radili.ted mám starší bez závěsného lůžka a je to fuška malou pokládat až dolů.tak tuhle co mám budu prodávat, je taky mooc pěkná ale jen postýlka bez záv.lůžka apod kdyby jste o někom věděli?
10. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,ja nevim. my ji mame i se zavesnym luzkem. to je teda ted pryc a mame jako ohradku,ale stejne ji tam nedavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu spat,jsem ko a v pul 2 vstavam na antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou. tak já ji tam dávat budu, v obýváku máme krb a to je mžik a spálí se :frowning2: , pak schodiště kkde ještě moje půlka neudělala zábradlí a kdokoliv z nás nechá otevřená dvěře do chdby a je to..takže já ji jako ohrádku užiju když si budu chtít odskočit apod..
10. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
San dobrou noc
Taky jsem měla v obýváku jednu postýlku, ale klasik dřevěnou
10. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Ninuška mi vrtá hlaovou, copak s ní asi je :fearful: , snad to bude jen ta technika, co jí od nís oddělilo :confused:
10. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu mám ale zabarikádovanou v ložnici, kdybych ji chtěla přesouvat tak ji musím vzít přes postele :confounded:
tak kdyby jste někdo o někom věděli kdo shání cestovní postýlku tak mám červenočernou zn. Hauck
10. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nin ještě dneska večer psala, neodpověděla..a včera byla online na lidé
10. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný, tak snad se brzo ukáže
10. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek