• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

adri počasí je na h..taky jsme chtěla jet do strak.. volala mi mamka, že silnice jsou hrozné že to klouže atd. tak snad odpo bude líp. fialo. je tam do 2
11. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzanko, ja uz jsemtaky koupila UM protoze uz mam malo mlicka, kojim rano, vecer, a nekdy v noci ale je to bida to kojeni, tak nekdy udelam dopoledne Um a vecer nekdy taky, nekdy kojim i pres den, ale to Kacka parkrat potahne , je to spis pro ni chutovka, ze by ji to nejak zasytilo to ne :unamused:
11. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jedu vecer cvicit kolem seste, doufam ze se nekde nezabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko co ta vase vyrazka? Julince se jeste vcera rozlezla po celym brisku a zadech. Dnes to ma stejny, mozna malinko lepsi. Nicim sem to zatim nemazala, tam kde ma plenku bepantenem. Uvidim jeste do zitra a kdyz tak zajdem v Pisku taky na kozni, kdyz uz tam pojedem.
11. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanko porad to mame a stejne, mame takove dve loziska na zadech ve velikosti dvacetikoruny a v trisle trosku mensi a ma to po brisku ale na tom brisku to vypada jinak, jsem z toho jelen, ty dve loziska jsem natrela framycoinem, zbytek nechala tak. kdyz to nezmizi tak taky jedu, ale netusim kam a jestli musim mit doporuceni od detske, poradte
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Katko.Prisel ti vcera email co jsem ti posilala o tom povidani o zdrave vyzive a dietach?Vecer jedu nasim autem.Musim se zastavit u tchyne.
11. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko a nemate tu 6. nemoc? vzdyt jste meli teplotu (mozna k zubum,ale mozna ne) a nakonec se osypala...

ke koznimu neni potreba doporuceni

adri :pensive: . snad to bude dobre a cesta bude lepsi. ach jo :frowning2:
11. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
San a co ze je to ta sesta nemoc?Ja o tom teda slysela, ale netusim co to je.. :pensive:
Ta horecka snad byla k zoubkum, protoze kdyz se vyklubali, teplota klesla na normat.

Jinak sme ted prijeli s obedem, venku snehu tri prdelky, ja snad budu Juli uspavat na sanich, musely sme jet po silnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakonec zitra pojedem do Pisku radsi bez Julinky,kdyz to tak sleduju na tech silnicich,babi ji pohlida. A kdyz se vyrazka nezlepsi, zajedem pak tady k detsky..
11. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááááárek :wink:

u nás sněhu jak nevím kde, to je paráda, už máme uvařeno, dneska jsem doma jenom s venouškem, manžel jel s bábou na pohřeb, tak mám klid, doma hrajou morčata na útěku, venoušek kouká nahoře na auta, to je hawai :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
11. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno jsem se probudila a šílená bolest zubu a normálně mi leze 3 moudrák,ale bolí jako kanec, místo tam má, tak počkám a když tak půjdu příští týden k zubaři :pensive:
11. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
¨zdeni :grinning:. parada :wink:

zuzko,ja o ni poradne taky nic nevim,musela by sis vyhledat. ale mam za to ze je nejdriv teplota,pak se dite osype a tim to konci. ale fakt podrobnosti nevim a my ji urcite nemeli
11. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem si nasla tu sestou nemoc a ta to neni. Juli nemela tolik vysokou teplotu a tu vyrazku popisuji jinak.
http://www.ordinace.cz/clanek/detske-infekcni-nemoci/
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni moudraky jsou hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jestli se ti ale teprve klube a jeste nekouka, tak ti s tim asi dr. nic neudela. Pry pomaha zvykat celej hrebicek. Ale vyzkouseny to nemam.
11. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ta parada nebyla na ten zub :sweat_smile:. to jsem si precetla az ted :sweat_smile:. to me mrzi,snad to budes mit dobry :pensive:

zuzko,tak to nevim. tak radsi zavolej dr
11. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
San dnes se to nehorsilo, pride mi to malinko lepsi, tak jak sem rikala, zajedem za ni kdyz tak zitra.. Ona je nase dr stejne takova, ze na vse mi zatim rekla to nic neni, to je normalni, to se u miminek objevuje.. Proto sem chtela radsi rovnou na kozni, ale fakt se v tomhle pocasi pojim s malou jet. Budu doufat ze to byla reakce na ten gel na zoubky a zmizi to.
11. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojim ne pojim :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme za sebou 3.hexu a prevenar, zvládnul to prďolka docela dobře, teď dochrupuje v kočárku,

tedy holky s těma vyrážkama to je konec, doufám, že se to brzy zlepší :pensive:
11. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám právě přes půlku zubu venku,ale právě že mě ani zub nebolí ale ta dáseň okolo,ale už jsem to vyřešila kloktáním slivovice, pomohlo to a až to zase bude bolet tak na to půjdu znova :grinning: :sunglasses:
11. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem teď ven stavět sněhuláky :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, je to sikula, tak at to mate bez reakce
Zdeni tak to jo, zup s nim ven, jestli zlobi. To uz bys ale pak nemela proc kloktat tu slivovicku co?:grinning::grinning::grinning:
Uzij si zimni radovanky, asi pak pujdem taky odpoledne ven a odhrnem tatkovi misto pro auto na zahrade.A mozna zmaknu taky nakyho toho snehulaka.
11. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: děkuju :wink:
11. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim ze nin je v poradku, jen jim spadlo pripojeni na net, tak nevi kdy se zas bude moct pripojit a nema kredit.
11. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre, ze je to jen netem.

Prave sme po Obede, kus kus Julince chutnal. Mixla sem to ale jeste s bramborama. Po ryzi se ji zveda zaludek, tak sem mela radsi brambory v zaloze :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi julka spi na balkone, teda des se nekam dostat :unamused:
11. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma, sněhuláka nemáme, sníh u sebe nedrží a ten co je pod tím novým je zmrzlý :confounded: tak jsme lyžovali, bobovali a taky drobet pracovali s lopatou :sweat_smile:
11. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dorazili od doktorky brala mu krev s prstu a zjistili zanet v tele takze dala antibiotika a do zejtra jestli jeste budou teploty tak chytit do zkumavky moc fakt nevimjako co by to mohlo bejt rikala ze kdyby byl jednom nachlazenej tak by se jim neukazal ten zanet takze po 12hodinach antib.no mAZec a koho pak jsem nepotkala u doktorky sarku s detma :wink:
11. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri, tak hlavne zes tam byla a ze vis co a jak. chudinka :frowning2:
11. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem taky rada ze jsem se odhodlala je uplne hotovej chudacek
11. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
broucek. snad to bude brzo dobry a antibiotika zaberou rychle
11. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tvarohuju prso, snad to pomuze. porad boli a mam tam bouli. zitra kdyztak mam prijit k braunove. jenze to uz vidim,dala by mi silnejsi antibiotika a nesmela bych kojit. a to si neumim predstavit tak rychle prestat. vim ze odstavit chci,ale nejdriv se na to pripravit :cry: . mam z toho docela strach
11. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek