• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

adri: chudinka malej, snad se z toho brzy dostane

a ty Sandři taky, doufám, že ten tvaroh zabere. to musí být bolest :frowning2:
11. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,kdyz z nej kojim, tak bych brecela :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tedy to je mi tě fakt líto. Hned se mi vybaví ta bolest, když jsem je měla rozkousaný :astonished: :cry:
11. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy..
tak nemá smysla psát vzkaz od ninuš.... už mě san předběhla :grinning: mám vás všechny pozdravovat, byla s Honz. na kožním, ekzem zmizel a je to prý v pohodě.
adri to mě mrzí..prďolka malej..snad to bude co nejdřív v poho, už jsme ani na vás v čekárně nečekali Naty byla mrzutá.
jnak od 6.ledna jsme přibrali 1170g. ted máme 4370g a vyrostli jsme o 7cm :grinning: :grinning: :grinning:
no a jára taky dostal kodeinový sirup na tu jeho tuberu :grinning: :grinning: a na noc dithiaden aby se vyspal.ještě že mají od po prázdniny, že se vyleží
11. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem mu davala paralen a antib.to byl boj nudle zneho litali davil se je uplne hotovej sileny jsem unavena jako svine a buhvi jaka bude noc zejtra se buu snazit tu moc chytit a po obede tAM zajedu ted po 6hodinach hned pres 38 to je fakt uz dost ted pije mlicko a spi u toho to je parada :frowning2: tak vypil 60 a spi dobry tak ho jdu prenest a mozna to jeste vypije
11. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já stále slaměná, Jakub se nemůže dostat z Německa - prý hrozný silnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adri , sandří a všem kdo marodí přeji brzké uzdravení
zdeni - tady taky sněhu jak blázen, taťka dneska 2x frézoval a furt padáááááááááááááááá :wink: , ale je to super, taková má zima být, ne :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj šenské...
tak u nás marodim já....chřipička....pepan si vzal zítra dovču, že se o aničku postará, abych to tu taky na ní furt neprskala...
jináč zima se mi taky líbí - že je sněhová, ale chtělo by to ještě trocha slunéčka...jak je furt zataženo, už mě to začíná srát...
taky přeji všem brzké uzdravení, nějak to teď řádí...
jdu si uvařit polívku, ať mě to pěkně protáhne...
11. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy.. tak u nás se už kupodivu spinká... asi Natku ta návštěva dr. zmohla :grinning: :grinning: tak si užívám klidu.
kláří..taková zima měla být an vánoce :wink:
11. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi julca konecne spi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ja si akorat udelala tvarohovy obklad. mam v prsu bouli velikost svestky. to je na mych nulkach hodne znat :grinning:. co jsem si vycetla, tak jsem mela zanet-na ten antibiotika uz pomohli,a ta boule je retenze mlika.

miso,brzy se uzdrav :wink:

klarko, skoda ze jsi doma sama dyl nez musis :frowning2:

adri,jak je adamkovi?
11. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY SAN........... :grinning:
11. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze to tu drzime jen my dve :grinning:
11. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko devcata :slight_smile:

Tak my dneska po dlouhe dobe fakt dobra noc, vstavacka jen 4x :slight_smile:

Adri, co Adamek, chudinka, snad uz mu bude lepe :pensive:

Sandri, tak snad ta boule povoli, ten tvaroh fakt pry hodne pomaha :wink:
12. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
prso uz skoro neboli a i boule se mensi :slight_smile:. mela jsem tvaroh celou noc. taky julca celou pusu bilou :grinning:. no, akorat me juli vystridala. ma od noci 38,3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . zatim jsem ji nic nedala, vypada v pohode,ani kasel a rymu zatim nema. tak jsem zvedava jak se to vyvine.
12. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak unas celkem to slo v noci uz je o trochu lepsi i si rano hral a nemusim ho furt nosit ale teploty ma furt mel ve tri rano paralen ted zatim vypada dobre ale moc tam radsi odnesu uz jsem ji chytla to bylo neco :grinning: ted si da svoji pul hodku a pojedeme dnes jsme vstavali v 7 protoze jsme vecer a v noci strasili :grinning: ale je to divny po dlouhy dobe a normalnne nejak nestiham :wink: teda sandro ted do toho jeste julinka no snad to bude v pohode :wink:
12. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,super ze noc usla,snad uz to bude jen lepsi :slight_smile:

no ja s juli nevim,teplotu jsem zjistila ve 3 rano, ma ji stale, ale nic jsem ji jeste nedala abych ji srazila. ale julca v pohode,hraje si. vcera teda nechtela jist. tak mozna jestli k zubum. protoze jinak ji fakt nic neni
12. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mozny ze k zubum to je des tyvole bacili zuby :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: hnus a.asi neusne tak pojedeme ted dam je k mamce a odnesu ji to tak se loucim pa
12. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

sandři: tedy ty zuby vám dávají zabrat co? :angry:

adri: tak hlavně, aby bylo lépe.
12. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to k zubum nebude asi,zacina mit trochu rymu :unamused: . ale jinak nam zuby fakt davaji zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . za tyden ji ted vylezli tri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak rymu ma jen kdyz kojim :grinning:. zatim. ale je takova klidnejsi. chce byt jen v lehatku a nebo u me,ani nedivoci,nesnazi se,jen sedi,kouka a zyva. chudinka.
no k dr s ni nepoletim,zatim. na teplotu doma cipky i sirup mam,kapky do nosu taky. tak co by mi rekla. kdyz se prida kasel,sjedem brzo rano na pohotovost nez eda pojede do prace. ale kocarem ji nikam tahat nechci

adri,jak je adamkovi?
12. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,co naty?
12. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všem marůdkům přejeme brzké uzdravení.
Jsem naštvaná, měli jsme jed do Ikei, ale počasí nám zkazilo plán na výlet, tak sedíme doma. Včera jsem musela s Terkou ven, protože byla tak hrozně protivná, ale to byl teda hnus, dnes už je to asi lepší, koukám z okna, že cyklostezky jsou odklizené, tak se projedeme po nich. :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jíťo - my pojedem do Ikei v po - kdybys něco chtěla
12. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy do Ikei bych taky jela :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
naty noc tak nějak zvládla, i když ji umí zvládat lépe... má rýmu, tak odsáváme, odsáváme a stříkám mořskou vodu.teplotu nemáme,takže se budila skrz tu rýmu.ted papá.
už jsme zaplatila tu postýlku tzak se mooooc těším až mi přijde, to se Naty bude mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
až dopapá tak ji obleču ven .. dr. říkala že když nebude víc jak -10 a bude bez tepot že ji ven vzít můžu. zítra jedeme do strak k mamině ať si užije vnoučátek.. bude hlídat i bráchovi, tak se připojíme..ale já večer odjedu s dětma, vnouček od bráchy ji zůstane.. :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLáří, můžu tě poprosit koukneš v IKEI na tyhle závěsy?? sháním oranžové
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4887416

za kolik je mají tam???
12. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári - mají je za 169,- ale ne oranžové
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
DĚKUJU.. JÁ TY ORANŽ. SNAD NIKDE NESEŽENU :rolling_eyes: :angry: :angry:
12. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus Jysk - tam jsem si kupovala závěsy já (scháněla jsem zelené) a občas tam mají i pěkné slevy. kooukni na net, mají stránky
12. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj juknu.. děkuju

ženy kde jste kdo?? :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek