• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jsem tu. julca vyzaduje i u spinkani rpsicko,tak moc nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,
stolicky rostou az jako posledni ze?
12. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se loučím, jedeme na víkend k manžovo rodičům. Mějte se tu hezky papa
12. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,pa :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,nevis kdy rostou stolicky?
12. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
stoličky?????? jejda járovi rostli někdy ve 2letech?
12. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja osobne (nevim jestli spravne :sweat_smile:) si myslim ze rostou az jako posledni. jenze julca ma na dolni celisti v miste stolicek obrovske boule. tak jestli nahodou nerostou :sweat_smile:. na obou stranach. nahore nic
12. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem koukla do chytré knížky a tam píšou...
6-8m dva dolní řezáky
kolem 8. dva horní řezáky
8-12m dva horní postranní řezáky
10-12m dva dolní postranní řezáky
18-24m čtyři první stoličky
18-24m čtyři špičáky
2-3 rok čtyři druhé stoličky
12. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, moc děkuji, ale chci toho více a ještě brácha taky něco chtějí, tak možná vyjedeme v neděli.
Já jsem tááááákkkkk naštvaná, včera jsem v tom terénu zničila podvozek u kočáru, no spíše kolečko, nějakou hřídelku čico říkal manžel, takže kolečko lítá jako blázen, teď jel manžel s podvozkem do Písku na reklamaci, tak jsem zvědavá jak dopadne.
San, takhle brzo, to je vidět, že každý dítě je jiný.
12. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak může to být.. každé dítě je jiné.... píšou že můžou být první stoličky před dosažením 1 roku
12. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně pojedeme pro židličku Terezce, nakonec jsem se rozhodla pro tu z Ikei, koukala jsem na ní u kamarádky a jsou s ní moc spokojený, tak myslím, že nám taky postačí. :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jítuš...(jestli si pamatuju jmeno dobře) :fearful: :dizzy_face: kamarádka má taky židličku z ikei a je moooc spokojená, nezabere ji to moc místa a stála ji cca 500? já mám po járovi ještě tu CAM ale jinak bych taky volila židli z ikei, vždyť je to jen na to nakrmení a nic víc..
já jsem opět slaměná a budu dlouho do noci..ted odjel.. já se na chvíli loučím, jdu si připravit dřevo a zatopit v krbu už mám studený čenich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se prave taky zda divny ze by to uz byli :confused: . ale ta teplota by tomu jen nasvedcovala. ma teda trosku rymu,ale to neni ani na odsavani. jsem z toho jelen. no, stejne mi nezbyde nez pockat co z toho vyleze :grinning:

sari,dik :wink:

jito,ty blaho, to je smula. budete dostavat nejaky nahradni kocar? to je fakt pech. taky jsme ho v lete meli mesic na reklamaci,taky kolecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pujcili nam tak priserny kocar ze od te doby mame golfky :grinning:
12. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jedeme na nakup, tak koukamna netu co vsechno je mozne varit desetimesicnimu diteti,potrebuju nejakou inspiraci, poradte co delate detem k obedu :wink:
ja porad tocim dokola par jidel, napr: dusena mrkev s krutim, kralicim nebo kurecim, telecim masem a k tomu jdou uplne vsechny prilohy
brokolice s masem a testovinami nebo na styl rizota
cervena repa s bramborem a masem
bramborova kase, zelenina maso
neco jako lehka detska svickova s bramborem nebo testovinama
pak polevky s kurecich krcku,davam treba na zahusteni ovesne vlocky,krupici, pokud je to vyvar tak ji tam soupnu predpodavanim chlebik

mam pocit ze varim porad toto, ale chtela bych i neco jineho, kase taky delam: ryzova, ovesna, pohankova, jahlova
12. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ajeste jsem zkousela cervenou cocku, zloutek a chlebik a taky pekne papala
12. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,varim co ty. jen tu detskou svickovou jsem jeste nedelala. ono neni podle me moc moznosti na to to vic tocit. ja kdyz chci zmenu,dam jednou za cas kupovanou.
kase delam ty co ty,plus mam doma asi 4 kupovany a tocim to porad dokola
12. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cervenou cocku jsem jeste treba nedavala,kuskus taky ne. takze ode me inspiraci nehledej :grinning:
12. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím co tam vymyslí, čekám tady jako na trní, no když tak si půjčíme od bráchy, taky takovou super káru :grinning: :grinning: :grinning:
Šárko, no právě, že jen na krmení a jak dlouho tam vydrží, že
12. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ta svickova je jako tanase, ale nehustim ji a dam tam UM na zjemneni, jo a taky jsem zkousela udelat kvetak jako mozecek ale jen se zloutkem a bez cibulky, taky smakovalo :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, ja taky porad varim to same, a rekla bych, ze i to co ty :grinning:
Krome te cocky teda. Ono co vymyslet porad.

My ty jidelni zidlicky z Ikei mame, a musim rict, ze jsem maximalne spokojena, jsou lehky, nezaberou moc mista, krasne se umyji, a muzou se i jednoduse prevazet :wink: A stoji tech 500Kc :slight_smile:

Sandri, tak dej Juli ten nurofen, jestli ma porad teplotu, co?
12. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jituš.. jen na krmení....i když jára mi v ní vydržel.. hlavně jak má ten stoleček s rantelm tak jsem járov dala vždy chlebík nakrájený na ,rybičky, hrnek s pitím a papal sám, mohla jsme si dělat svojí práci, pokud to nebylo jídlo na lžičku :grinning: jinak když jsem ho krmila tak to bylo šup šup najíst a ze stoličky ven.
12. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ted v tydnu taky delala mozecek, ale z brokolice a se zloutkem, s bramborem a jak si kluci mlaskali :slight_smile:
Mne to teda taky chutnalo :wink: I bez soli.
12. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to já vařím jen nutrilon a stále do kola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky to Naty šmakuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz dostala nurofen a fakt nam asi rostou stolicky :confused:

sari :grinning:
12. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja at uvarim co uvarim, tak vetsinou dostanu kosem :grinning:. protoze od doby co mame prikrmy,tak julce rostou zuby a to neji :grinning:
12. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted kojila....tahala tahala a nakonec zase skočila po flašce a tahá.ach jo :pensive:
12. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme náš kočárek a kolečko nám vymění, než budeme mít kolečko nové, tak taťka kutil udělal nějakou provizorní osičku ze špuntu od vína, trošinku to háže, ale jezdí, tak jsem ráda, že nemusíme tahat kočár od bráchy, ten by se nám asi do výtahu nevešel. :unamused:
12. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taťka šikula :wink: :wink:
12. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, spíš nutnost. :grinning: :grinning: :grinning: Bez kočárku by jsme nemohli být. :angry: :angry:
12. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek