• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky, tak podavam hlaseni, otoky se rano doktorovi nelibily a Say uz ma v sobe tabletu na vyvolani, takze bude Julca venku nejpozdeji zitra:slight_smile: moc Vas mam pozdravovat:slight_smile:
13. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba to malá stihne ještě na to pěkný datum na 13 :wink: :wink:
Já jí tak tiše závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se to fakt stihne dneska. Jé už se nám narodí první miminko. :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc bych jí to přála,ať to zabere,co nejdřív,taky už vás to bere,co? Dočkáte se ,vždyť už vám moc nezbývá :wink:
13. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kde jste? Odpočíváte? Jen odpočívejte.Já když se dopoledne na chvilinku natáhla,tak se probudila mišule,takže jsem si zase neodpočinula :unamused: ,teď koukaj na ošklivé káče,tak mě aspoň nechaj najíst.Nějaké zprávy o san?
Jinak tady venku děs běs,sluníčko to zase vzdalo,tak doufám,že nám ho Julinka přinese :grinning:
13. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema:žádný nový zprávy?
13. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky Sandra zatim nic, mozna se to rozbehlo, a uz rodi, pak nam prijde jen zprava ze uz je Julca venku :grinning:
13. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: to doufám, aby se to rozběhlo a aby si to Julča nerozmyslela
13. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já jsem dneska strašně unavená :frowning2: :frowning2: :frowning2: bolí me nohy (stehna) takže mám pocit že chodím jako kačer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Drahou polovičku mám na Slovensku vrátí se mi až v noci tak jsem sama samotinká :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlásím že jsme dorazili v pořádku domů,cesta byla dobrá,jelo se krásně, akrorát včera jsme v kostele vymrzli :pensive:
venoušek byl kouzelnej,vydržel spát pomálu celou cestu tam, usnul těsně před pohřbem a vzbudil se až když jsme šli ze hřbitova,takže byl kouzelnej ani neví kde byl, dneska prospal celou cestu :slight_smile:
Sandře držím pěstičky aby jí to dobře dopadlo :dizzy_face:
Káťo a tobě ještě jednou gratuluju :wink:
13. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venoušek je šikula :wink: :wink:
13. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni to jste to krásně zvládli,i když to byla taková smutná záležitost :frowning2: :unamused: ,
nini to bude tím počasím,moje drahá polovička se naopak rozhodla,že dneska nepůjde na pivko,ale bude snámi doma,tak asi zkouknem ten kameňák ,je to docela oddechovka,při který nemusí člověk přemýšlet,
Holky mě se honzis odpoledne pos... tak,že musel jít do sprchy,koukal se v ložnici na dvd a duchapřítomně slez z postele,ale hned to ze sebe rval dolů,takže bobek dopad na podlahu,tam se rozplácnul a honzis měl zmatlaný triko,tepláky,ponožky a totálně nohy,všude smrádeček,no prostě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem si říkala co to bylo dnes na náměstí za smrádeček. :grinning: :grinning: :grinning: Tak už vím, kde máte podlahové centrum, mají tam i nějaké bytové doplňky. My jsme dnes šmejdili po kočárkách, byli jsme na malém náměstí a v Písku.
13. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem se taky chtěla zeptat, pojedeme taky do Písku. Kam se dá jít podívat na dětské věci a kočárky? Děkuju
13. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my jsme byli v Soukenické ulici u paní Šímové, ale nic moc. To je asi nějvětší v Písku. Podle mě je asi nejlepší kouknout se do ČB do bejby centra, odvoupatrový obchod s dětským zbožím i kočárky, moc ochotný prodavačky a ví co nabízejí. Ale jestli můžu doporučit nejezděte v sobotu, to je tam strašně lidí.
13. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka,byly jste i v Písku v Berušce?Tam sice maj jen pár kočárků na ukázku,ale mám pocit,že tam maj spoustu prospektů a objednali by ho.Jinak kdybyste měli chuť cestovat,já mám kočárek z prodejny Honzík v Táboře,taky docela fajn výběr a ještě je tam směrem na Budějice kšeft odtud jsme měli první kočárek,já si teď nemůžu vzpomenout,jak se to tam jmenuje,ale v neděli pojedu okolo,tak vám to sem pak písnu
To víš pátek 13. Honzis se po... a Míše spadlo prkýnko od záchodu na ruku :unamused:
13. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, byli jsme v Mimču, nevím. Kde je Beruška? Mám trošku problém s tím výběrem kočárku z prospektu, raději si ho ošahám a prohlédnu, chceme nějaký vyšší, jsme oba vysoký a hlubší korbičku a zase za něj nechci dát 20tisíc. Koukneme ještě jednou do bejby centra až pojedeme na UTZ, stejně tam chceme objednat přebalovák a když tak máme jeden vybraný v Písku na náměstí (mám ho v albu). Ale mám se ještě zeptat na něj i tady na malém náměstí, tady by nám mohl vyjít možná i lépe, máme totiž za svatební kytky k nim 10% slevu a ještě dnes paní říkala, že platbu celého kočárku na jednou dávají 10% slevu. To už by bylo znát. :slight_smile:
Jo pátek 13. je fakt opruz!!!!!! :slight_smile: Hlavně, že nic horší ....... :slight_smile:
13. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruška je tam u autobusáku,vedle je diskotéka Družba a sídliště Jih,ale jestli to máte takhle promyšlený,tak do toho jdětejá nevím jak teď,ale mě přišlo bejby centrum dost drahý,výběr sice hezkej,ale za moc peněz ataky dělávali drahoty s reklamací
v první chvíli jsem měla strach,aby tu ručičku neměla zlomenou,ale třeba ji to vytrestá a přestane lízt do záchodu
13. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek hezkej,co je to za značku,je jen hlubokej nebo z něj pak jde i sporťák nebo je sporťák nasazovací?
13. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, už vím, díky za tip. No, spíš v tom bejby je to o tom, že tam mají více kočárků na ukázku ( ve více barvách), takže spíš jen okouknout, než u nich koupit, když bych ho měla ošahaný, tak bych ho pak klidně objednala i přes internet, tam jsou ty ceny úplně jiný. :slight_smile:
Je to baby smile na podvozku a V-max a je tam sporťák nasazovací zvlášť a jde na to i autosedačka.
No, snad se Miška poučila. :unamused:
13. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to s tebou souhlasím,taky si radši věci ošahám a prohlídnu než do toho po hlavě jdu :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré brzké ránko děvčata :grinning: :grinning:
Mám vzak od Sandruš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ahojky jmenuji se JULIE :wink: a narodila jsem se v 01:45, vážím 3050 g a měřím 50 cm
Ani jsem maminku moc nepotrápila, tatínek byl moc hodný. Všichni jsme moc šřastný :slight_smile: :slight_smile:

Mílá Sandří moc gratuluji k narození Julie, přeju jí do života jen samé štestíčko, zdravíčko a ať tobě i tatínkovy dělá celý život jen a jen samou radost :wink: :wink: :wink: :wink:
14. bře 2009 ve 04:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

Sandruško moc moc gratulujeme k Julince,přejeme štěstíčko,zdravíčko celé rodině a ať vám ta vaše princeznička dělá jenom samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá San,jsem ráda,že jste to zvládli tak rychle,moc vám to štěstíčko přejeme,Jůlince jen spoustu pohodovejch dní a ať se jí v tom velkém světě líbí.Moc gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já říkala,že přinese sluníčko,dneska svítí od rána :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju vám hezký víkend,odjíždím si odpočinout k našim :wink: ,nevím,kdy se dostanu k netu,vracím se asi až ve čtvrtek,tak zatím ahoj :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Mispul: to se máš já bych taky někam vyrazila :frowning2: :frowning2: tak tě přeji hezkou cestu a pořádně si odpočin
14. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
to je krásné ráno!!!! A taková zprávička!!!! San, moc gratuluji, celé rodince hodně zdravíčka a štěstíčka, Jůlince krásné dny plné sluníčka a pohody a lásky!!!!!
Luci, krásnou dovolenou. :grinning:
14. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já to tušila, že to bude v sobotu.

Tak Sandři, tobě i Julince hodně zdravíčka, štěstíčka. Ať se vám oběma daří. A moc gratuluju
14. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to je to baby centum v ČB? Moc to tam neznám
14. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky vaše gratulace a pozdravy jsem Sandruš vyřídila vše nám pak poví až bude doma :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek