• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Pěkný večer,
Jíťo moje sestra taky má židličku z Ikey, teď jí používám já, když jedu k našim. Doufám, že myslíte tu rozkládací na stolek a židličku.
12. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se nám porouchal kočár (u Lukyho) prasklo nám madlo, když moc mrzlo, ale s tím se jezdit nedalo :unamused: , dobře že máš doma kutila, šikula, že si poradil :wink:
12. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsm se pěkně vytočila :angry: , u nás v baráku se začalo poslední dobou krást. A mě z kočáru postupně zmizela deka, potom termoobal na lahev (tu jsem většinou uklízela, ale tentokrát jsem zapomněla) a to samé dnes, zmizela mi clona na kočárek. Já bych těm hajzlům usekala ruce :angry:
12. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám vyhlídnutou novou clonu, protože jí dost používám i teď v zimě, hlavně proti větru a sněhu
hodím sem odkaz, kdyby měl ještě někdo zájem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24512880&tab=0
12. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alco ta clona je supr, akorat ja uz moc clonam neverim, kopila jsem si dva druhy a bylo to k prdu, Kacka mela dycky pomalu vypaleny oci, koupim slunecnik, nebo ja uz nevim co ji tam dam na ten kocar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo, mám na mysli toto
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00069725
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40076093
To je strašný co píšeš s tou krádeží, necháváš kočárek někde dole v kočárkárně, nebo ho máš u dveří? Já ho vozím na hoře, nechávám ho někdy venku, třeba než okape, nebo když vím, že ještě pojedu ven. Teď co mám nový fusak a deku tak to tam nenechávám, ale to tak týden, co sem chodí nový soused, nějak se mi nezdá tak raději. Vůbec nechápu jak někdo takhle krade.
12. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už máme doma 2 clony a nějak žádná nám nevyhovuje . Tak snad na sporťáku to bude lepší. Nemůžeme trefit ani nějakou pořádnou clonu do auta. :unamused:
12. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to není ona, máme dřevěnou, která se potom roloží
kočár si vozím nahoru ke dveřím a nechávám ho oschnout, potom jdu většinou všechno uklidit, ale někdo je rychlejší
taky máme nové nájemníky a je to děs, bydlí zrovna nad náma, takový sociálové, pořádně ani nevím kdo tam zrovna bydlí, pořád se to tam střída, ale vše je to jedna rodina (jsou namíchaný s Romama, nechci nikoho urazit :confused: )
už nám visí cedule na výtahu, aby se zamykali dveře, že se poslední dobou kradou boty, tak jsem z toho znechucená
12. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
clonu doauta neřeším auto totiž nevlastníme :grinning: , ale ta co jsem dávala odkaz se mi moc líbí a na x-landeru vypadá pěkně, v létě jí určitě taky využiju i na moona
12. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem vydražila pro Terku dáreček k narozeninám
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4848133
12. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta židlička z Ikey vypadá dobře, je pěkně omyvatelná a to se cení :grinning:
12. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi víš, kam si pro to jít. To je děsné. Co tady vedle nás bydlí sousedi tak my taky říkali, abych tam kočár nenechávala, že se jim už ztratili boty. Jinak ho mám doma, sice je to hrozný tady se mu uhybat, ale jak jinak, když mezi lidma se najde takovýhle dobytek co řádí zrovna u vás.
12. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude mít Terezka radost, krásný dáreček. :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak a.uz je bez teplot je uz hodnej ty antibio. zabrali hned no neda se nic delat ze uz je mam ted takhle malinkej :frowning2: jinak moc bude v pondeli a dala to i na ten papirek a rikala ze zatim dobry :wink: tatka nam prijel tak mame radost ale jen do nedele zajmavy je ze a. ma rymu nemuze dejchat nosem ale neodsaju nic
12. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer
židličku i Ikeii máme taky a už jsem to tu psala, jsem moc spokojná za málo peněz pěknej nákup. Nejsem zastánce těch hracích židliček - myslím, že to děti rozptyluje u jídla. A jak psala anny ,myslím, krásně se převáží
san- ty jo, zuby nevím, ale emmče kolem 15 měsíce taky rostly asi stoličky a měla k tomu zánět dásní a přes týden 40 - mazec, vůbec jsem nevěděla co jí je páč jí všechny zuby vyrostly aniž bych o tom věděla, taky jsem to řešila u fialový, až asi pátý den jsem šla k zubaři
alčo - clonu mám taky a jsem s ní taky moc spokojená, nevím teda, jestli jí využiju i letos, jestli ještě bude sedět v kočáru, ale když ne teď, tak na druhý mimi určo.
a hlásím se do klubu slaměných :grinning:
jíto, tak se výletu do Ikei dočkáš, i když dýl, teď mi přišel email a maj tam pěkný slevy na svítidla. :grinning:
12. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo dočkám určitě, pořád přemýšlím kdy vyrazíme, no uvidíme, když tak příští víkend, snad už ty cesty nějak upraví. :unamused:
Email už mi dorazil včera, budeme kupovat papírovou stojící lampu mamce.
12. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, dobře, že je Adámkovi lépe, taky nemůžu nikdy nic odsát, úplně chrčí a dýchá pusinkou a skoro nic, trpíme na zadní rýmu, tak mám strach z oušek, já jsem si s tím vytrpěla strašně. :unamused:
12. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,to je des jak kradou :rolling_eyes:

jito,tatka je sikulka :wink:

me se ted julca 2 hodiny prospala v naruci,tak mam do pulnoci o zabavu postarano :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jinak po nurofenu se ji ulevilo. z nosu ji tece rymicka. ted bez teploty, tak uvidim co z toho vyleze
12. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta lampa se mi taky líbí a cena je taky super, ale u nás by asi dlouho bílá nebyla, nebo by nebyla celá, Terezka je strašná dračice a asi bych tu lampu před ní neubránila :grinning:
12. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri tak zkus ad. do nosu stříkat tu mořskou vodu aby se mu zvlhčila sliznice, Natynka taky chrochtala a nic jsem neodsála, tak jsem začala stříkat mořskkou vodu,to mi radila ta mladá dr u fialový, ( ta stojí cca 180kč) a v lékárně mi poradil vincentku, že má pro kojence menší střik a už se jí rýmička spustila tak odsávám denně tak 2krát a je to dobrý. teď jak jsem byla u fial. tak taky říkala ať stříkám mořskou vodu nebo tu vincentku aby ji to nešlo na uši.
v lékárně ta vincentka stojí do nosu cca 50kč a dá se dolívat 0.7 vincentky stojí asi 20 a máš no na jak dlouho. užívá jí i jára, stříkám mu ji i dokrku, v balení je i nástavec jak do nosu tak do krku.
12. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem totiž u mamky lampu rozbila, totiž stínítko, tak jsem si řekla, že koupíme tuhle, že bude i bezpečnější pro tu naší dračici, jí zajímá opravdu vše, dnes jsem krájela maso u linky, manžel jí měl na ruce a bavil se , máme na baru takový ten drátěný program s koščíkem na ovoce a tam bylo pomelo, tak ho takovou rychlostí čapla za tu síťku a to je pořád něco, nejvíce jí zajímá mobil a když jí dám starý tak to né.
12. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky denně stříkám toto http://www.docsimon.cz/zbozi/sterimar-bebe-nosni-spray-50ml a je to super, i dobrý stříkátko předtím jsme měli blbej sprej, to vůbec nešlo dát do nosíku.
12. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to mám taky ale teď stříkám tu vincentku máme malýá nosánek a sterimar je por nás velký do nosu
12. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten v lékárně u hvězdy říkal že je to vlastně stejný vincentka i sterimar akorát že vincentk a je česká alevnější
12. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo lékárníka u hvězdy miluji, v těhotenství mi dal na nevolnosti tabletky na cestování hlavně do letadla, zázvorový a v příbalovým letáku bylo napsáno nedoporučuje se v těhotenství, přijde mi strašný podívín :slight_smile:, měli jsme naproti kancelář, tak jsem ho pozorovala jak chodí čudit a tváří se otrávěně, vždycky když zapálil šli mu tam lidi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vypadá dobře tak příště zkusíme vincentku :grinning:
12. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sari taky mame ten co ma jita ten sprej je dobrej ale nam dala fialova ted delany kapky takovy hnedy asi antibio. taky se bojim aby nechytli usi ale ma antibiot. tak snad ne :angry: sandro tak snad bude julce lip jinak taky uz premejslim o jideln.zidlicce jeste nevim jakou nes jsem mu davala cuketu s brambor.nechutnalo mu to tak jeste zkusim zejtra a ted vecer jsem mu dala do ruky ryzovy oplatky z lekarny je tam psano od ukonc. 7 mesi. ale ja mu to uz zkusila a jak dlabal a vubec se nedusail a smal se nahlas si pripadal ze uz je dospelej :grinning: no ale bylo to vsude to je dobry na moje nervy :grinning: :grinning: :grinning: pak kdyz jsem ho koupala cela koupelna vody jak strika no proste uz mu je dobre tak je to lumpik :grinning: mam radost ze to nejhorsi mame za sebou on je v pohode a ja totalne vycerpana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji mám doma pernamentně.. když mě nebo járu bolí v krku tak začneme stříkat vincentku. když byl jára mneší tak jsem mu ji dávala i pít namíchaný se 100% džusem když byl marod a zaščínal kašlat. u nás totiž se kašlalo až se blinkalo a nemohl dýchat. a je pravda že zánět hratnu měl jednou a doufám naposled.a vyjde to levněji. akorát když dolévám vinc do stříkání do nosu tak ji nechám v hrníčku přes noc než ji doleju, ona je drobet perlivá tak aby vyprchaly bublinky
12. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cuketu s bramborem taky nebaštíme, zkusila jsem 2x a ne ne. Terka baští ty sušenky od 6m. taky jí šmakujou, ale jak je špinavá, jak to oslintá a rozmočí tak je to všude a ona to má taky všude, ale je spokojená, tak jí to nechám a učí se tím také. Někdy jí kousky lámu do pusinky a krásně to cucá. Tak zkusím taky ty rýžový.
12. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek