• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo stoji teda 30 kc. a nic moc kolecek tam neni ale on nebude moc treba nektery bez tak to obsahuje mliko vid?
12. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem koukal na kase takovej vyber to on nemuze tak tam byla jedina bezmlecna s jabkem zejtra vecer mu ji zkusim dat
12. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz spi :pensive: . ja bych dnes nad ni brecela :cry: . bud jen u prsa nebo chovat,hlavu o me oprenou a smutna,tak moc smutna :pensive:

sterimar mam,ale taky nejaky velky do nosanku. koupim asi tu vincentku

tak uz zas knoura :frowning2:
12. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
san zkus tu vincentku já na ní opradvu nedám dopustit, ale každému vyhovuje přeci jen něco jiného,, uvidíš.a hlavně sterimar jek je pod tlakem tak na naty je ten střik moc silný..vinc je klasický rozprašovač
u nás se taky už spinká, odsáli jsme nosánek a je nám fajn..
ods. na vysavač je super, při járovi tohle vůbec nebylo, to jsem měla tu s 2hadičkama a do pusy tahat a tahat a neodsálo se to tak dobře...
12. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,koupim,ale nevim jak :unamused: . julcu ven tahat nechci,eda v prdeli (praci). ach jo. mas pravdu ze sterimar je strasne pod tlakem,to ji vadi,tak moc nestrikam

tu odsavacku s dvouma hadickama mame my :grinning:. nemame totiz vysavac :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,mam kolekce! cekam jen na tebe az se prihlasis na fb :wink:
12. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - já taky odsávala hadičkama, máme centrální vysavač a fakt je to odsávání na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak se taky hlásím ke sterimaru, ale o vincentce jsem neměla tucha, takže příště a díky za tip :wink:
12. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ty od Hami obsahujou mlíčko. :unamused:

To máte pravdu je to pod tlakem, taky bojujeme, ale pomáhá jí to, tak to vždycky večer nějak zvládneme.

San, je to hrozné, ty smutné očíčka dětiček. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto, kde jsi dělala??
12. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,za cely den se ani neusmala. jen o me mela oprenou hlavu a tak smutny vyraz :pensive: . kdyz jsem ji polozila ze musim na zachod,tak tak nestastne plakala,me to trhalo uplne srdce :pensive:
12. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedle Koryny a vedle Strakonickýho deníku, v realitce a měli jsme tam pobočku Hypoteční banky

San, to znám, to je u nás neustále, ale dnes jsem to snad odhalila, je hladová, vůbec nechce ráno bumbat mlíčko, pije ho jen v noci, miluje kaši, tak jsem jí ráno udělala mlíčko a dala do toho trochu kaše tak vypila 150 a byla celý den tááááák spokojená, přetáčela se a povídala, no super, tak uvidíme, když budeme pokračovat, to jídlo u nás totiž hrob,
12. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me ted taky neji. ja uz chci aby byli vsechny zuby venku :pensive:
12. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nám zuby ani nelezou, tak to jsem zvědavá až polezou :frowning2:
12. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba to bude snaset dobre. to myslim ze juli je snasi abnormalne spatne
12. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ KOČKY moje stal se zázrak a ted se mě notebook připojil na net tak hned jsem vlítla sem za vámi než se to zase posere v týdnu budu zjištovat lepšího poskytovatele
Jo jinak super zpráva Taťka udělal AUTOŠKOLU :grinning: :grinning: :grinning: na to C ted ho čeká ještě E tak už konečně nemusím jezdít jen já. U nás jinak nic nového lezeme jako fíci a pokouí se přitahovat do stoje ale u věcích nejméně vhodnýchh. Jdu tatkovy udělat něco malého k večeři tak snad mě internet má rád a chvíli to po lape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Se mě po váš ženský moje stjeskalo
12. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ninuš, :grinning: :grinning: :grinning: jakého máš poskytovatele? My máme Starnet a jsme moc spokojený.
Tak to taťkovi gratulujeme, je šikula.
12. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zdravím Ninušku :wink:
12. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ahoj :slight_smile:
gratuluju tatkovi :wink:

mame ebone a taky spokojenost :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jituš my to máme od Alpha com co jsou přímo pod námi ze začátku to bylo super ale ted je to šílený a to platím 300,- chytáme tu super signál od Recomnetu tak jim v pondělí zavolám jakou mají cenu a na tohle se z vysoka vy....

Kláři taky zdravím :wink:
12. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My platíme 349,- :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si klidně připlatím i tu 500,- klidně dám když budu vědět že to funguje

Jinak pozdě ale přece vítám nově příchozí :grinning:
12. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my platime 300 kc
12. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám vichni platí normální peníz a funguje to jenom já mám zase něco extra nefukčního :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a u nás je internet zadara, okolí čestic se prostě má :sunglasses:
12. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, ale za chvilku můžeme mít problém my :grinning: , nikdy nevíš. :unamused:
12. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři teda to trochu a nahlas závidím, jsem vás zběžně dočetla a co ty marodi jak je :grinning:
12. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ninuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
konečně jsem se dokopala vložit aukce tak jsme zvědavá jukni Prodávající Šárka V. (Saarcik) ID 138792
12. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám přes paušál O2 kúl mobilní internet platím 4OOkč a fungujeme i v chrašťoucích :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hod na ně odkaz já juknu :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek