• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak jsem jukla já myslela že už prodáváš něco po malé :grinning:
12. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ještě nemám nafocené a přebrané
12. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč jí prodáváš vždyt si jí nedávno vydražila???
12. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednala jsem si novou
12. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je moc pěkná no ona i ta cena :grinning:
12. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta cena je ...... rvalo mi to prsty kdaž jsem zadávala příkaz :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ti nedivím mě by je to rvalo taky a to asi i srdce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky závěsné lůžko, ale Terce se to teď už moc nelíbí, strašně se to houpe, ale když ho vyndám, je zase moc nízko a nedosáhne na tu hrazdičku.
12. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to závěsné lůžko zdá takový vachrlatý ale je fakt že na živo jsme to neviděla
12. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja na tom zavesnym luzku mela matraci :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tuto, ale modrou
http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=1337796
Chatrný to není, no když to chceš jen jako druhou postýlku na dlouhé spinkání to není to jedině fakt tu matraci, my jí máme taky jen v obýváku, nebo když spíme u mamky a tam stejně nakonec spi se mnou na posteli, když jsme tam sami, jinak v postýlce. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ta je moc pěkná. Já taky musím nějakou pořídit na tu naší dovolenku :slight_smile: a i jak budemem jezdit na chalupu tak at jí máme
12. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají dost často v Jysku ve slevě za 990,- myslím, že ta ten účel splní taky, já už bych teď tak drahou taky nekupovala, ale znáš to, ze začátku jsme museli mít vše a to nej, ale nakonec zjistím, že jsou to někdy io vyhozené peníze. :unamused: :unamused: :unamused:
12. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to určitě mě stačí taky nějaká obyč doma máme v obývaku klasickou dřevěnou jako 2 postýlku tahle by byla jen na někdy a minimálně využitelná. Je mi jasné že na chalupě bude se mnou v postely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš jak vymažu, zruším aukci???
12. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári to NEJDE
12. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
do pr...................... :angry: :frowning2:
12. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu ještě na FB a pak do hajan dobrou snad pujde net i zítra
12. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak unas uz dobry jen ta ryma sandro co julinka :unamused: uz mam udelany karbanatky vstavali jsme v pul 6 ted a.usina mame taky cestov.postyl. a taky tam mma matraci ale jeste tam skoro nebyl ted uz vracim kosik tak uz ji vic vyuziju :wink:
13. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc uchazejici :slight_smile:. julinka je zas moje zdrave zlaticko :dizzy_face: . bez teploty,s minimalni rymou a uz je citit jedna stolicka :slight_smile:. takze jsme to meli k zoubkum. uz mi tu radi a zas je to ona :dizzy_face:
13. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Přeji hezké sobotní ránko
U mě moc není jsem totálně hotová byl to mžik a malej se k ránu skulil z postele (já ho vždycky slyším když cestuje) a dneska jsem prostě nějak k ránu zabrala a stalos e to okamžit jsme jeli do nemocnice na rentgen naštestí je vše v pořádku ale já mám obrovské vyčitky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,vim jak ti je. neni to tak davno co se mi to stalo s juli. doted to mam pred ocima. a jak dlouho mi trvalo nez jsem mohla spat a nebudila se s hruzou ze pada :pensive: . ale u nas si nejsem jista, jestli jsem do ni trosku nestrcila :pensive: :pensive: :pensive: . mozna jo,mozna ne. nevim.
proste se stane. hlavne ze mu nic neni. takovych padu jeste zazije :wink:
13. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino nic si stoho nedelej stane se a hlavne stavat jeste bude je to sok to urcite :frowning2: bobecek malej
13. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Broučk muj malej má na čelíčku červenou tečku něco jako mini bouličku ale hraje si směje se a to je od 6 vzhůru což jsme překvapená že se mu nechce spinkat, no ode dneška to jistí postýlka

Ale jako nasrali mě na chirurgii jsme si dovolily dost je po 6 hod budit jedinej kdo byl příjemný byla sestra
no na rentgenu stárá ježibaba která nám šla odemknout a zívala div by si neroztrhla hubu prej ským jdete a já říkám z malým tak si přečetla zprávu na rentgen a říká děti mají měkou hlavu to nic není horší je to záření no poučila mě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no nepříjemná jako vosina v prdeli a doktor říká potom jo j to bude ještě pádu ale já jsem prostě pro jistotu jela
13. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babu na rerngenu asi vim kterou myslis :grinning:. kdyz tam byl eda v lete s nohou, tak nas taky poucila a jeste nam vynadala :grinning:. pry za jejich let dostali od rodicu pres hubu a bylo. ted mladez se vsim lita na retgeny :grinning:. je to baba

hlavne ze se mu nic nestalo :wink:
13. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu jak muže být Strakonická nemocnice na 1 místě o nejlepší nemocnici :angry: :angry: :angry:
Ona se asi do práce chodí vyspat to víš a rušit jí no a doktor nějakej slovák Lysenko - teda mě přilo že je to spíš ukrajinec
13. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ninus to je mi lito, hlavne ze je v poradku chudatko maly :pensive: a ze mas vycitky je normalni, aspon te ujistili ze se honzikovi nic vaznyho nestalo, boule se vstreba a malej na to v hned zapomene :wink:
fakt je to mzik, me se taky stane ze vytuhnu a malej lezi vedle me

jinak se pridavame do klubu marodu, opet nas postihla ryma, to je furt neco, uz at ta zasr...zima je pryc :angry:

san teda julik to vzala hopem ty zoubky :slight_smile: moji znamy holcicka te taky rostly stolicky v 10 mesicich
13. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek