Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
12. únor 2010
Tak jsem jukla já myslela že už prodáváš něco po malé 😃
saarcik77
12. únor 2010
to ještě nemám nafocené a přebrané
ninus81
12. únor 2010
proč jí prodáváš vždyt si jí nedávno vydražila???
saarcik77
12. únor 2010
objednala jsem si novou
ninus81
12. únor 2010
Ta je moc pěkná no ona i ta cena 😃
saarcik77
12. únor 2010
no ta cena je ...... rvalo mi to prsty kdaž jsem zadávala příkaz 😞 😞 :-p
ninus81
12. únor 2010
To se ti nedivím mě by je to rvalo taky a to asi i srdce 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
12. únor 2010
My máme taky závěsné lůžko, ale Terce se to teď už moc nelíbí, strašně se to houpe, ale když ho vyndám, je zase moc nízko a nedosáhne na tu hrazdičku.
ninus81
12. únor 2010
Mě se to závěsné lůžko zdá takový vachrlatý ale je fakt že na živo jsme to neviděla
sayastautor
12. únor 2010
ja na tom zavesnym luzku mela matraci 🙂
murecka76
12. únor 2010
my máme tuto, ale modrou
http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=1337796
Chatrný to není, no když to chceš jen jako druhou postýlku na dlouhé spinkání to není to jedině fakt tu matraci, my jí máme taky jen v obýváku, nebo když spíme u mamky a tam stejně nakonec spi se mnou na posteli, když jsme tam sami, jinak v postýlce. 🙂
ninus81
12. únor 2010
Jituš ta je moc pěkná. Já taky musím nějakou pořídit na tu naší dovolenku 🙂 a i jak budemem jezdit na chalupu tak at jí máme
murecka76
12. únor 2010
mají dost často v Jysku ve slevě za 990,- myslím, že ta ten účel splní taky, já už bych teď tak drahou taky nekupovala, ale znáš to, ze začátku jsme museli mít vše a to nej, ale nakonec zjistím, že jsou to někdy io vyhozené peníze. :-| :-| :-|
ninus81
12. únor 2010
Jo to určitě mě stačí taky nějaká obyč doma máme v obývaku klasickou dřevěnou jako 2 postýlku tahle by byla jen na někdy a minimálně využitelná. Je mi jasné že na chalupě bude se mnou v postely 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
12. únor 2010
ninuš jak vymažu, zruším aukci???
ninus81
12. únor 2010
Šári to NEJDE
saarcik77
12. únor 2010
do pr...................... ]-( 😞
ninus81
12. únor 2010
Holky jdu ještě na FB a pak do hajan dobrou snad pujde net i zítra
adricc
13. únor 2010
ahoj tak unas uz dobry jen ta ryma sandro co julinka :-| uz mam udelany karbanatky vstavali jsme v pul 6 ted a.usina mame taky cestov.postyl. a taky tam mma matraci ale jeste tam skoro nebyl ted uz vracim kosik tak uz ji vic vyuziju 😉
sayastautor
13. únor 2010
dobre ranko 🙂
u nas noc uchazejici 🙂. julinka je zas moje zdrave zlaticko x-) . bez teploty,s minimalni rymou a uz je citit jedna stolicka 🙂. takze jsme to meli k zoubkum. uz mi tu radi a zas je to ona x-)
ninus81
13. únor 2010
Ahojky
Přeji hezké sobotní ránko
U mě moc není jsem totálně hotová byl to mžik a malej se k ránu skulil z postele (já ho vždycky slyším když cestuje) a dneska jsem prostě nějak k ránu zabrala a stalos e to okamžit jsme jeli do nemocnice na rentgen naštestí je vše v pořádku ale já mám obrovské vyčitky 😞 😞 😞 😞 😞
sayastautor
13. únor 2010
nin,vim jak ti je. neni to tak davno co se mi to stalo s juli. doted to mam pred ocima. a jak dlouho mi trvalo nez jsem mohla spat a nebudila se s hruzou ze pada |-| . ale u nas si nejsem jista, jestli jsem do ni trosku nestrcila |-| |-| |-| . mozna jo,mozna ne. nevim.
proste se stane. hlavne ze mu nic neni. takovych padu jeste zazije 😉
adricc
13. únor 2010
nino nic si stoho nedelej stane se a hlavne stavat jeste bude je to sok to urcite 😞 bobecek malej
ninus81
13. únor 2010
😞 😞 😞 Broučk muj malej má na čelíčku červenou tečku něco jako mini bouličku ale hraje si směje se a to je od 6 vzhůru což jsme překvapená že se mu nechce spinkat, no ode dneška to jistí postýlka

Ale jako nasrali mě na chirurgii jsme si dovolily dost je po 6 hod budit jedinej kdo byl příjemný byla sestra
no na rentgenu stárá ježibaba která nám šla odemknout a zívala div by si neroztrhla hubu prej ským jdete a já říkám z malým tak si přečetla zprávu na rentgen a říká děti mají měkou hlavu to nic není horší je to záření no poučila mě ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no nepříjemná jako vosina v prdeli a doktor říká potom jo j to bude ještě pádu ale já jsem prostě pro jistotu jela
sayastautor
13. únor 2010
babu na rerngenu asi vim kterou myslis 😃. kdyz tam byl eda v lete s nohou, tak nas taky poucila a jeste nam vynadala 😃. pry za jejich let dostali od rodicu pres hubu a bylo. ted mladez se vsim lita na retgeny 😃. je to baba

hlavne ze se mu nic nestalo 😉
ninus81
13. únor 2010
Nechápu jak muže být Strakonická nemocnice na 1 místě o nejlepší nemocnici ]-( ]-( ]-(
Ona se asi do práce chodí vyspat to víš a rušit jí no a doktor nějakej slovák Lysenko - teda mě přilo že je to spíš ukrajinec
petulka12
13. únor 2010
ahoj holky
ninus to je mi lito, hlavne ze je v poradku chudatko maly |-| a ze mas vycitky je normalni, aspon te ujistili ze se honzikovi nic vaznyho nestalo, boule se vstreba a malej na to v hned zapomene 😉
fakt je to mzik, me se taky stane ze vytuhnu a malej lezi vedle me

jinak se pridavame do klubu marodu, opet nas postihla ryma, to je furt neco, uz at ta zasr...zima je pryc ]-(

san teda julik to vzala hopem ty zoubky 🙂 moji znamy holcicka te taky rostly stolicky v 10 mesicich

Začni psát odpověď...

Odešli