• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

joo Lysenko me jednou taky osetroval na pohotovosti, mimi jine opravdu ochotny pan :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: urcite je to UKacko :grinning:
13. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lysenko je z ukrajiny,ale je to skvely doktor :wink:

peto,jj, ted to vzala nejak hopem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak at je adamkovi lip! julce teda taky trochu z nosu tece. ale zadna hruza. ani na odsavani to neni.
13. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ho teda protivnyho neznam :grinning:. a mela jsem ho i u operace co mi delali nohu a dobry :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teda chudátka koukám tady jsou marod snad všichni snad to brzo přejde a dáte se do kupy.
Doufám že těchdle mžiku nebude víc protože to bych byla na chocholouška :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Peti no je přijemnj asi jako vosina v zadku - myslíš že j ukáčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt že teda je Ukrajinec :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se od 9 spinká Brouček usnul ve své POSTÝLCE :wink:
13. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, je sice ukrajinec, ale sama za sebe muzu rict (a ze je tam znam), tak mit problem s juli, tak radsi ji necham osetrit od nej (a ze vim ze je peclivej a sikovnej), nez od jinych tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a je sice ukrajinec,ale musel tvrde bojovat a fakt se snazit aby tady mohl lecit. ja jit na osetreni,at uz se mnou nebo s julkou, tak naopak jasam ze tam je on a ze se nemusime bat :sweat_smile:. asi tak. fakt se ho musim zastat, protoze mi prijde nefer ho odsoudit jen proto ze pochazi z ukrajiny...
13. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas u se taky spinka, varim mu hovezi polivku jestli ho to postavi na "nohy"
holky me uz ten farmville nebavi a nemam na to cas, da se to nejak zrusit?
13. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
San a ještě jsem tam viděla takového snedčího sympatáka byl teda v civilu ale 100 % to byl doktor

Já mám dobré zkušenosti z Kratochvílem ten mě tenkrát šil ruku a přijde mě že je fakt profík i když občas asi sakra nepříjemnej
13. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandrus ja ho neodsuzuju ze je ukrajinec :wink: jen mam proste takovou zkusenost ze na me zrovna prijemnej nebyl, ale ty ho znas z jinyho pohledu a pracovala si s nim tak vis jakej je
13. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to nevím taky jsme měla období kdy mě to přestalo bavit a po nějakej době jsem to začala zase hrát
13. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši to já taky nééé neodsuzuju ho určitě to neměl lehký vždyt razak je taky cizinec a je to super doktor. Určitě je šikovnej ale bohužel byl néé moc příjmnej což mě mrzelo.
13. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oni toho maji o vikendech moc :pensive: . tim nikoho z nich nechci omlouvat,ale myslim ze kdyby jich bylo na vystridani vic, tak to vypada taky jinak... asi jako u sester. ja kdyz za tyden mela 6. nocni dvanactku, tak tu posledni uz mi do reci a do smichu taky moc nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nin,kolik tak mu bylo?

peto,takovy obdobi jsem mela taky. tak jsem sklidila a uz nesazela. a ted uz zase hraju. proste tam nechod a tim hra konci :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :grinning: :grinning: :grinning:
my měli noc.... přidávám se do klubu marodů.. k rýmičce se Natynce přidal i kašel, takže toho v noci moc nenaspala :frowning2: :frowning2: jára taky kašlal cca do 2 než vytuhl.
tak zajedu do lékárny co jí dávat na kašel.aby ji to rozputilo a uvolnilo hleny. býval sirup že byl na kašel i rýmu zároveň..ale jestli je i rpo 6tt Natynku?

holky co dáváte na kašel???

ninuš takových pádů ještě bude??????????? z postele to není taková tragédie... ale to časem rozpoznáš s čím plašit a s čím ne :grinning: :grinning: ale hlavně že jste OK. :dizzy_face:
já se pak řídila heslem... (v uvozovkách) .. když netěče krev a není díra v hlavě tak je to dobrý :grinning: a ještě když začne řvát tak je to dobrý, že nemá otřes.
ber to s rezervou :wink: :wink:

já si na Lysenka taky nemůžu stěžovat..to je horší arogantní kratochvíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: lysenka jsem skoro pokaždé vyfasovali když jára padal na hlavu :grinning: a věčně mu něco sešíval, lepil.....
my byli na chirurg taky více jak doma, ale to až začal chodit tak padal a na hlavu :grinning:
13. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO...... ADRI, SAN..... aj. je dobře že mimískům je lépe... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já bych řekla že tak 35 víc určitě néé nebo možná mín na tohle mám blbej odhad :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě já jim tu práci nezavidím je to určitě náročné já bych to za ty peníze nedělala

Šári na kašel no nevím je hodně maličká to asi toho moc nbude smět zavoleh třeba na dětské tam tě určitě poradí, na rýmičku mořskou vodu
13. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nin tak hlavne ze je HOnzicek v poradku.
San parada jak se Juli rychle zotavuje
A ostatni marudci at se taky brzo uzdravi!

Morskou vodu mame taky, ale zatim sem ji nezkousela, nebylo treba, jestli bude Juli po mne, tak leky co mam preventivne nakoupeny ani nebudem potrebovat :grinning:
Ja hlasim, ze vyrazka je uplne pryc.Hura! A uz druhou noc kazkove spinkame. Sice se tedy po pulnoci Juli vzbudi, ale jen si chvili povida a pak zas usne az do pul osme. Normalne se budim driv jak beruska.

Davate nektera jine mlicko nez znackovy? Ja jak sem vcera byla v Rossmanovi, tak sem s tema plenkama Babydream vzala i jejich mlicko. Ted rano sem ho Julince dala 50ml a ona jak to dopila, tak tolik zpustila, ze chce jeste, jako bych ji vzala prso
:confused: tak sem jeste pridelala, chutna ji a slozeni je skoro stejny jak u Nutrilonu.
13. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
stříkám už vincentku.. rýma nám jde odsát ale tzed už kašle.. teplotu nemá :dizzy_face: uvidím,kdyžtak zítra na děts. zajedu, měla by švagrová sloužit.
13. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já bych se toho mlíčka nebála vyrobci si nemužou dovolit tam dát něco špatného - tohle mlíčko není tak drahé protože se na něm neplatí značka jako u Nutrilonu,Beby a těch ostatních
13. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vincentku tu mužeš stříkat takhle malému mimi????????????????????????????????????????????????????
13. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ted vastně dětská pohotovost?? normálně na gyndě jak je to dětské?????
13. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne dětská pohotovost je tam jak je klasická pohotovost je to tam rozdělené jedny dvěře pro dospělé a druhé pro děti
13. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano můžeš nin.. je to zbytková mořská voda jako sterimar.. akorát je z luhačovic a je to český výrobek... ptala jsem se dr. i ve dvou lékárnách. já ji používám i pro járu stříket do krku.
13. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky ninuš
13. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned jak tam vlezeš tak po pravé straně jsou ty dveře pro dětskou pohotovost
13. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není vubec za co :grinning:
Tak t jsem vubec nevěděla že takhle ve spreji existuje no tak jsme zase o něco chytřejší :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek